Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 23.6.16 | 19:30 | MIKU1 | Damned CF Klokan club Perón V | 11. | 0:6 k. |
Út 7.6.16 | 19:30 | MIKU1 | Klokan club Perón V Vojenské lesy VET | 10. | 6:0 k. |
Út 31.5.16 | 19:30 | MIKU1 | Traktor humus VET A Klokan club Perón V | 9. | 1:8 |
Út 24.5.16 | 19:30 | MIKU1 | Klokan club Perón V Tyran Saens 1.FC VET A | 8. | 15:2 |
St 11.5.16 | 20:15 | METE1 | Rokoska VET B Klokan club Perón V | 7. | 1:10 |
Út 3.5.16 | 19:30 | MIKU1 | Klokan club Perón V Santa Tranta VET | 6. | 8:2 |
Út 26.4.16 | 19:30 | MIKU1 | Úderka Žižkov Klokan club Perón V | 5. | 3:10 |
Út 19.4.16 | 19:30 | MIKU1 | Klokan club Perón V Kings of Kent | 4. | 11:5 |
Út 12.4.16 | 19:30 | MIKU1 | Bakera VET Klokan club Perón V | 3. | 0:6 k. |
Út 5.4.16 | 19:30 | MIKU1 | Klokan club Perón V Kuřátka FC | 2. | 6:2 |
Út 22.3.16 | 19:30 | MIKU1 | Klokan club Perón V Defect | 1. | 6:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club Perón V | 11 | 11 | 0 | 0 | 92:16 | 22 |
2. | Defect | 11 | 9 | 0 | 2 | 55:28 | 18 |
3. | Traktor humus VET A | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:33 | 15 |
4. | Santa Tranta VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 48:38 | 14 |
5. | Vojenské lesy VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 39:30 | 12 |
6. | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 | 5 | 0 | 6 | 40:42 | 10 |
7. | Kuřátka FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 37:50 | 10 |
8. | Damned CF | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:49 | 10 |
9. | Kings of Kent | 11 | 4 | 1 | 6 | 43:56 | 9 |
10. | Rokoska VET B | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:38 | 7 |
11. | Bakera VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:45 | 5 |
12. | Úderka Žižkov | 11 | 0 | 0 | 11 | 21:75 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 23.3.16 | 18:15 | MIKU3 | Kojots United Míchačky (HL6F) |
St 23.3.16 | 19:30 | MIKU3 | Santa Tranta PC C Real TIDE XXL (HL3C) |
St 23.3.16 | 20:45 | MIKU3 | Gladiators Beroun Medvídkova tlapička (HL3B) |
St 13.4.16 | 18:15 | MIKU3 | Rumburaci A Hell Avalanche (HL8G) |
St 13.4.16 | 19:30 | MIKU3 | PAVAPA Motl Santa Tranta PC C (HL3C) |
St 13.4.16 | 20:45 | MIKU3 | Notorkros FK VET Tučňáci VET (VL3C) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bejda Stanislav | 2 | 1 |
Bouška Pavel | 6 | 3 |
Černý Jaroslav | 4 | 6 |
Deré Aleš | 5 | 10 |
Hulinský Petr | 1 | 2 |
Klíma Jan | 1 | 0 |
Kristen Karel | 8 | 15 |
Kučera Lukáš | 3 | 0 |
Lafek Martin | 6 | 7 |
Mašek Daniel | 1 | 2 |
Plánička Jiří | 1 | 0 |
Salák Michal | 5 | 11 |
Štáf ml. Petr | 6 | 4 |
Víšek Petr | 7 | 3 |
Voženílek Petr | 2 | 0 |
Zelenka Luděk | 5 | 5 |