Po 28.3.16 15:00 KBELY Basta fidli B Šachťor Praha CF   (HL7J)
Po 28.3.16 16:15 KBELY Erko Kbely UTS Vršovice   (HL2B)
Po 18.4.16 19:00 P3 Výtržník HFC Libčice FC   (HL2A)
Po 18.4.16 20:15 P3 Gambrinus VH Fugas CF B   (HL7A)
Čt 9.6.16 19:30 DEKAN Veget FC SUP Novis Praha   (SVL1A)
Čt 9.6.16 20:45 DEKAN Gladieitrs ! No madam ! B   (HL8J)

23. 6. 16 19:30 MIKU1 Damned CF Klokan club Perón V 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
7. 6. 16 19:30 LITVI Defect Damned CF 10. 6:3 (5:0)
Ač průběh první půle naznačuje, že šlo o jasnou záležitost, bylo to pouze o proměňování šancí. Do druhé půle Damned nastoupil s cílem zkorigovat výsledek, což se mu podařilo. Stanislav Roček, Jindřich Trmal
Defect Damned CF
Alexander Károlyi – Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Richard Peer, Martin Pleštil, Milan Škába, Václav Socher vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miloslav Mahdík, Aleš Plášek, Miroslav Plessl, Pavel Stejskal, Martin Suchý, Jaroslav Valtr, Martin Vlasák, Radek Zlatník
55. František Jakubec
1. 6. 16 20:45 CESMI Vojenské lesy VET Damned CF 9. 6:0 k.
25. 5. 16 19:30 LITVI Damned CF Traktor humus VET A 8. 2:6 (2:3)
V první půli vyrovnané utkání. Ve druhé půli hosté zabrali a rozhodli utkání ve svůj prospěch. Petr Kubín
Damned CF Traktor humus VET A
Luděk Michalík – Pavel Horáček, Ladislav Kurucz, Aleš Plášek, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Martin Suchý, Radek Zlatník, Miroslav Zuntych vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, David Šefrna, Jan Švelbl, Dušan Valenta, Roman Zvolský
32. Jan Švelbl
10. 5. 16 18:15 MIKU4 Tyran Saens 1.FC VET A Damned CF 7. 2:3 (0:2)
Velmi kvalitní zápas. Domácí sahali po bodu marně.
Tyran Saens 1.FC VET A Damned CF
Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Štěpán Holý, Daniel Korda, Miloš Krch, František Sejrek, Aleš Štorc, Jaroslav Topol, Miroslav Weiner vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Pavel Stejskal, Martin Suchý, Radek Zlatník
39. Aleš Štorc
57. Štěpán Holý
6. Miroslav Plessl
22. Radek Zlatník
51. Pavel Horáček
4. 5. 16 20:15 METE2 Damned CF Rokoska VET B 6. 3:7 (1:4)
Zápas se vyvíjel bez komplikací. Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Petr Sochůrek, David Vobořil
Damned CF Rokoska VET B
Luděk Michalík – Pavel Horáček, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Pavel Stejskal, Martin Suchý, Radek Zlatník vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Petr Homola, Jan Kučera, Tomáš Michal, Aleš Strach, Tomáš Volný
22., 40. Radek Zlatník
59. Pavel Horáček
15., 56. Jindřich Dobřanský st.
20., 43. Tomáš Michal
21., 25. Aleš Strach
45. Martin Beránek
26. 4. 16 18:45 KBELY Santa Tranta VET Damned CF 5. 12:3 (5:0)
Jasná výhra domácího týmu. Oleg Ciumas, Oleg Shvedov
Santa Tranta VET Damned CF
Pavel Schorník – Milan Čáp, David Čejka, Tomáš Král, Petr Kubík, Jan Podzemský, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miloslav Mahdík, Miroslav Plessl, Martin Suchý, Radek Zlatník
18., 26., 35., 45., 47., 58. Petr Stupka
21., 50., 55. Tomáš Král
29., 30., 51. David Čejka
39. Ladislav Kurucz
49., 59. Radek Zlatník
19. 4. 16 19:00 METE1 Damned CF Úderka Žižkov 4. 6:1 (2:0)
Domácí byli po celé utkání aktivnější což i vyjádřili góly. Kohout
Damned CF Úderka Žižkov
Luděk Michalík – Ladislav Kurucz, Miloslav Mahdík, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Pavel Stejskal, Martin Suchý, Radek Zlatník vs Pavel Fligl – Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Václav Teller, Michal Träger, Miroslav Václavík, Martin Vopat, Jaromír Vydra
19., 57. Miroslav Plessl
28., 42. Pavel Stejskal
43. OG
55. Ladislav Kurucz
35. Martin Vopat
13. 4. 16 20:15 METE2 Kings of Kent Damned CF 3. 1:6 (0:4)
Strojová kombinace hostů končila přesnou koncovkou v zakončení. Stínem utkání zranění brankáře domácích. Závěr utkání hraný v dešti. Jiří Měsíček
Kings of Kent Damned CF
Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Tomáš Drbal, Jan Falc, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Pavel Stejskal, Radek Zlatník, Miroslav Zuntych
41. Jan Falc 15. Ladislav Kurucz
18., 38., 46. Pavel Stejskal
28., 29. František Jakubec
5. 4. 16 20:45 LITVI Damned CF Bakera VET 2. 4:1 (2:0)
Domácí měli smrtící útočné výpady, které dokázali proměnit a díky tomu vyhráli. Boubín
Damned CF Bakera VET
Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Pavel Stejskal, Martin Suchý, Radek Zlatník, Miroslav Zuntych vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš
2. Miroslav Plessl
19., 46., 58. Radek Zlatník
37. Petr Beroušek
22. 3. 16 20:45 LITVI Kuřátka FC Damned CF 1. 1:4 (0:1)
Hezké utkání dvou fotbalových týmů, v první půli hodně vyrovnané. Po přestávce už měli navrch Damned a vcelku jednoznačně vyhráli. Petr Soukup, Tomáš Vojíř
Kuřátka FC Damned CF
Martin Houdek – Pavel Caizl, Martin Ivančík, Tomáš Manhart, Jan Moudřík, David Ploc, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Pavel Stejskal, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník, Petr Zouza, Miroslav Zuntych