Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 23.6.16 | 19:15 | ZAK | Santa Tranta VET Defect | 11. | 1:3 |
Út 7.6.16 | 19:30 | KBELY | Úderka Žižkov Santa Tranta VET | 10. | 0:9 |
Po 30.5.16 | 19:30 | KBELY | Santa Tranta VET Kings of Kent | 9. | 3:7 |
Po 23.5.16 | 19:30 | KBELY | Bakera VET Santa Tranta VET | 8. | 3:4 |
Út 10.5.16 | 18:45 | KBELY | Santa Tranta VET Kuřátka FC | 7. | 4:6 |
Út 3.5.16 | 19:30 | MIKU1 | Klokan club Perón V Santa Tranta VET | 6. | 8:2 |
Út 26.4.16 | 18:45 | KBELY | Santa Tranta VET Damned CF | 5. | 12:3 |
St 20.4.16 | 20:45 | CESMI | Vojenské lesy VET Santa Tranta VET | 4. | 1:2 |
Út 12.4.16 | 18:15 | BECH | Santa Tranta VET Traktor humus VET A | 3. | 3:2 |
Po 4.4.16 | 19:30 | MIKU2 | Tyran Saens 1.FC VET A Santa Tranta VET | 2. | 5:6 |
St 23.3.16 | 20:15 | METE2 | Santa Tranta VET Rokoska VET B | 1. | 2:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club Perón V | 11 | 11 | 0 | 0 | 92:16 | 22 |
2. | Defect | 11 | 9 | 0 | 2 | 55:28 | 18 |
3. | Traktor humus VET A | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:33 | 15 |
4. | Santa Tranta VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 48:38 | 14 |
5. | Vojenské lesy VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 39:30 | 12 |
6. | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 | 5 | 0 | 6 | 40:42 | 10 |
7. | Kuřátka FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 37:50 | 10 |
8. | Damned CF | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:49 | 10 |
9. | Kings of Kent | 11 | 4 | 1 | 6 | 43:56 | 9 |
10. | Rokoska VET B | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:38 | 7 |
11. | Bakera VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:45 | 5 |
12. | Úderka Žižkov | 11 | 0 | 0 | 11 | 21:75 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 28.4.16 | 17:30 | KBELY | Pod parou Prosím, nesmějte se (HL8J) |
Čt 28.4.16 | 18:45 | KBELY | SK Elet Horno Porno (HL8H) |
Čt 5.5.16 | 17:30 | KBELY | Bylo nás pět plus jedna Palmeiras Prosek (HL8I) |
Čt 5.5.16 | 18:45 | KBELY | K.K.K. Red Leads (HL7G) |
Čt 12.5.16 | 17:30 | KBELY | Palmeiras Prosek Polnohospodár Praha (HL8I) |
Čt 12.5.16 | 18:45 | KBELY | Parta AC Alténa ST (HL8E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čáp Milan | 8 | 0 |
Čejka David | 11 | 16 |
Kašajík Roman | 7 | 1 |
Král Tomáš | 6 | 4 |
Kubík Petr | 9 | 2 |
Kyral Kamil | 2 | 0 |
Musel Jan | 5 | 1 |
Podzemský Jan | 7 | 1 |
Příkaský Antonín | 10 | 5 |
Schorník Pavel | 9 | 0 |
Stupka Petr | 8 | 17 |
Žemla Petr | 9 | 0 |