Pá 8.4.16 18:00 P1 Beach attack 90210 Berlusconi SV   (HL6H)
Pá 8.4.16 19:15 P1 Žlutá křídla Absinth   (HL5F)
Út 3.5.16 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Balabuška Old TJ   (VL4B)
Čt 2.6.16 19:30 BECH Oratoř Kobylisy Gente - Yeti FC   (HL4D)
Čt 2.6.16 20:45 BECH Tohle není hokej? Šejk Peterka   (HL8I)

23. 6. 16 19:30 MIKU3 Tyran Saens 1.FC VET A Kings of Kent 11. 6:3 (2:3)
Vyrovnané utkání. Závěr patřil domácím a to rozhodlo. František Kocourek, Ladislav Obermajer ml.
Tyran Saens 1.FC VET A Kings of Kent
Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Jaroslav Halama, Štěpán Holý, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Otto Kovář, Miloš Krch, František Sejrek, Aleš Štorc, Miroslav Weiner vs Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Tomáš Drbal, Jan Falc, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Filip Turšner
20., 40. Sergey Greshnyakov
25., 59. Aleš Štorc
48. Miloš Krch
58. Otto Kovář
8. Filip Turšner
16., 21. Martin Bělina
8. 6. 16 20:15 METE1 Kings of Kent Rokoska VET B 10. 6:2 (3:1)
Rokoska šla rychle do vedení, ale většinu dalších minut dominoval Kent. Hosté v závěru dokázali snížit, ale na zvrat už neměli. Férově hraný zápas. Čapla
Kings of Kent Rokoska VET B
Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Tomáš Drbal, Jan Falc, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Petr Homola, Aleš Strach, Tomáš Volný
51. Jindřich Dobřanský st.
30. 5. 16 19:30 KBELY Santa Tranta VET Kings of Kent 9. 3:7 (1:5)
Hosté překvapili kvalitní hrou a než se domácí rozkoukali, bylo to 1:5 - zápas byl rozhodnut.
Santa Tranta VET Kings of Kent
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Roman Kašajík, Petr Kubík, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Tomáš Drbal, Jan Falc, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner
23., 56. Petr Stupka
45. David Čejka
4. David Davídek
15., 21., 59. Filip Turšner
28., 29., 36. Martin Bělina
26. 5. 16 19:30 HOSTI Kings of Kent Úderka Žižkov 8. 7:3 (3:2)
Technické, kvalitní utkání, ve kterém rozhodli domácí ve druhém poločase o svém jasném vítězství.
Kings of Kent Úderka Žižkov
Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Tomáš Drbal, Jan Falc, Petr Potoček, Filip Turšner vs Pavel Fligl – Tomáš Hartig, David Kopec, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Václav Teller, Michal Träger, Martin Vopat, Jaromír Vydra
9., 30., 36., 50. Martin Bělina
13., 51., 57. Filip Turšner
14. OG
17., 45. Tomáš Panýrek
10. 5. 16 19:30 LITVI Kings of Kent Defect 7. 3:7 (1:4)
Pohodový zápas a jasné vítězství Defectu. Plucar, Hošek
Kings of Kent Defect
Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Tomáš Drbal, Jan Falc, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Filip Turšner vs Alexander Károlyi – Jan Horáček, Karel Hynek, Karel Kocian, Richard Peer, Martin Pleštil, Milan Škába, Tomáš Sluka, Václav Socher
21., 34. Tomáš Drbal
59. Martin Bělina
1., 23. Karel Kocian
9., 31., 52. Tomáš Sluka
25. Milan Škába
45. Karel Hynek
3. 5. 16 19:15 SCBEC Bakera VET Kings of Kent 6. 2:5 (0:3)
Zpočátku vyrovnané utkání, které však pro sebe rozhodli hosté již v prvním poločase. Domácím se podařilo v závěru pouze snížit.
Bakera VET Kings of Kent
Václav Kohout – Petr Beroušek, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík vs Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Tomáš Drbal, Jan Falc, Jiří Kordovský, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner
51. Luboš Řeháček
58. Pavel Šimáček
37 Pavel Šimáček 6., 53. Jan Novák
10., 23., 56. Jiří Kordovský
28. 4. 16 20:30 SCBEC Kings of Kent Kuřátka FC 5. 3:6 (1:1)
Velice kvalitní hra obou mužstev. Rozhodly dva slepené góly Kuřátek ve druhé půli. Jan Malypetr
Kings of Kent Kuřátka FC
Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Tomáš Drbal, Jan Falc, Jiří Kordovský, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner vs Mikuláš Šveda – Pavel Caizl, Martin Houdek, Tomáš Manhart, Jan Moudřík, David Ploc, Marek Uhlárik
54. Tomáš Manhart
19. 4. 16 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Kings of Kent 4. 11:5 (4:2)
Hosté drželi se soupeřem krok jen do dvacáté minuty, efektivita domácích přinesla výhru.
Klokan club Perón V Kings of Kent
Petr Voženílek – Pavel Bouška, Aleš Deré, Karel Kristen, Daniel Mašek, Michal Salák, Petr Štáf ml., Petr Víšek vs Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Tomáš Drbal, Jan Falc, Jiří Kordovský, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner
49. David Davídek
13. 4. 16 20:15 METE2 Kings of Kent Damned CF 3. 1:6 (0:4)
Strojová kombinace hostů končila přesnou koncovkou v zakončení. Stínem utkání zranění brankáře domácích. Závěr utkání hraný v dešti. Jiří Měsíček
Kings of Kent Damned CF
Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Tomáš Drbal, Jan Falc, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Pavel Stejskal, Radek Zlatník, Miroslav Zuntych
41. Jan Falc 15. Ladislav Kurucz
18., 38., 46. Pavel Stejskal
28., 29. František Jakubec
6. 4. 16 20:45 CESMI Vojenské lesy VET Kings of Kent 2. 8:1 (4:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a kdyby proměnili všechny své šance, byl by výsledek dvouciferný. Jan Chytil, Patrik Janda
Vojenské lesy VET Kings of Kent
Miloš Krátký – Roman Bäumel, Viktor Dolista, Filip Dort, Karel Hubička, Vladimír Kargl, Rudolf Klepáček, Martin Mašita, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda vs Tomáš Zach – David Davídek, Tomáš Drbal, Jan Falc, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Filip Turšner
2. Filip Dort
3. Viktor Dolista
10. Roman Bäumel
20., 36. Daniel Pašek
43., 58., 59. Martin Mašita
50. Vojtěch Mráz
30. 3. 16 18:15 LITVI Kings of Kent Traktor humus VET A 1. 2:2 (0:0)
Domácí hráli se soupeřem otevřenou hru a vedli o dvě branky, ale v závěru umožnili soupeři překvapivě srovnat. Plucar