9. Tyran Saens 1.FC VET B 11 3 3 5 33:40 9

St 29.3.17 19:00 P2 Benda All Stars FC Berušky B   (SVL2B)
St 29.3.17 20:15 P2 Šrot FC VET Kuřátka FC   (VL2B)
Út 25.4.17 19:30 DEKAN Felix club super Čechie 12° SUP   (SVL2A)
Út 25.4.17 20:45 DEKAN Javorák plus VV Vokra SV   (SVL2A)
Po 15.5.17 19:00 P1 Šrot FC Youngsters FC   (HL3A)
Po 15.5.17 20:15 P1 Libčice FC TJ Spoje Praha A   (HL2A)

25. 6. 17 20:00 MIKU1 Sklenářka S.G. Tyran Saens 1.FC VET B 11. 4:3 (4:1)
Domácí si v první půli vypracovali tříbrankový náskok a zdálo se, že jasně zvítězí. Ve druhé půli však hosté zabrali a nechybělo mnoho, aby se jim podařilo vyrovnat. Michal Jun, Tomáš Pokorný
Sklenářka S.G. Tyran Saens 1.FC VET B
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Ivan Georgiev, Milan Korman, Pavel Motl, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Martin Janáč, Hisham Nokd, Gevorg Papinyan, Josef Plaček, Marek Prosický, Alexandr Šmejkal
5., 11., 30. Michal Stejskal
14. Ivan Georgiev
24. Jiří Brožka
33. Josef Plaček
53. Alexandr Šmejkal
9. 6. 17 18:15 BECH Tyran Saens 1.FC VET B STG Milovice 10. 1:1 (1:0)
Domácí byli fotbalovější, doplatili ale na to, že měli jen jednoho hráče na střídání. Milovice by vyhrály na vyložené šance, takhle je z toho zasloužená remíza. Felix Hampapa, Vladimír Vaněk
Tyran Saens 1.FC VET B STG Milovice
Marek Prosický – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Martin Janáč, Hisham Nokd, Josef Plaček, Alexandr Šmejkal vs Petr Dušek – Josef Bešta, Jozef Bohuš, Alexandr Golovko, Alexandr Goral, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Martin Masopust, Vítězslav Soukal
20. Sergey Greshnyakov 48. Jaromír Havle
4. 6. 17 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Tyran Saens 1.FC VET B 9. 8:4 (5:0)
Domácí si vypracovali v první půli pětibrankový náskok, který ve druhé půli v pohodě pohlídali a jasně zvítězili. Tomáš Axler
Reka Group - Calvados Tyran Saens 1.FC VET B
David Spousta – Michal Beitler, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Daniel Vališ vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Martin Janáč, Hisham Nokd, Josef Plaček, Marek Prosický, Josef Skuček, Alexandr Šmejkal
3., 29., 60. Michal Beitler
7., 19., 21., 35., 45. Jiří Kácovský
36., 50. Alexandr Šmejkal
40. Hisham Nokd
54. Josef Plaček
26. 5. 17 20:15 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET B Morová rána 1.FC VET 8. 2:6 (1:3)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Čapla J, Čapla M
Tyran Saens 1.FC VET B Morová rána 1.FC VET
Marek Prosický – Sergey Greshnyakov, Martin Janáč, Hisham Nokd, Josef Plaček, Alexandr Šmejkal vs Jan Kovařík – Leka Domgjoni, Ondřej Gros, Petr Javorek, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba, David Volf
2., 57. Hisham Nokd 6. Ondřej Gros
12., 55. Petr Javorek
30. Leka Domgjoni
48. Pavel Štěpánek
60. Vladimír Švorba
18. 5. 17 20:15 P3 Maverick VET Tyran Saens 1.FC VET B 7. 2:6 (0:0)
Totální kolaps domácího týmu v závěrečné desetiminutovce rozhodl o vítězství hostů. Mlynařík
Maverick VET Tyran Saens 1.FC VET B
Jiří Lokvenc – Stanislav Hladký, Jiří Kopecký, Robert Kopřiva, Tomáš Kořán, Jiří Mleziva, Jiří Pecka, Jan Přibyl vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Martin Janáč, Hisham Nokd, Josef Plaček, Marek Prosický, Josef Skuček, Alexandr Šmejkal
56. Martin Janáč
12. 5. 17 20:15 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET B Hell´s Old Boys 6. 0:3 (0:0)
Zasloužené vítězství hostů. Po vyrovnané první půli došly domácím síly, jelikož neměli náhradníky, zatímco hosté měli dva hráče na střídání. Hošek
Tyran Saens 1.FC VET B Hell´s Old Boys
Marek Prosický – Jiří Brožka, Vratislav Feigel, Sergey Greshnyakov, Martin Janáč, Hisham Nokd, Gevorg Papinyan, Josef Plaček, Michal Škaloud, Josef Skuček, Alexandr Šmejkal vs David Tonka – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička
40. Jan Hruška
45. Miroslav Kos
51. Peter Nemeshegyi
5. 5. 17 19:00 ZABEH MoKo VET Tyran Saens 1.FC VET B 5. 2:3 (2:1)
Pohledné utkání z obou stran, ve kterém hosté v závěru rozhodli o svém vítězství. Dufek
MoKo VET Tyran Saens 1.FC VET B
Jiří Hanžl – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Michael Jakubův, Aleš Josefus, Ivo Josefus, Milan Klíma, Pavel Pátecký, Leoš Sommer, Pavel Švarc vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Martin Janáč, Gevorg Papinyan, Josef Plaček, Marek Prosický, Alexandr Šmejkal
23. Jindřich Dotzauer
30. Leoš Sommer
10. Martin Janáč
34. Josef Plaček
55. Alexandr Šmejkal
21. 4. 17 20:15 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET B Čechie 12° 4. 6:4 (3:4)
Vyrovnané utkání, v němž byli dlouho o krok vpřed hosté, ale nakonec nemají ani bod, neboť domácí v závěru předvedli dokonalý obrat. Jan Kroj, Martin Svárovský
Tyran Saens 1.FC VET B Čechie 12°
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Martin Janáč, Hisham Nokd, Gevorg Papinyan, Josef Plaček, Marek Prosický, Josef Skuček, Alexandr Šmejkal vs Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka, Petr Vítek