9. Tyran Saens 1.FC VET B 11 3 3 5 33:40 9

So 25.3.17 08:45 BECH Corleone Sen Černý Most II PG   (HL5H)
So 25.3.17 10:00 BECH Hoptajch team Profesoři   (HL7I)
So 1.4.17 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Hypochondři   (HL5H)
So 1.4.17 10:00 BECH Ross Crock Hoptajch team   (HL7I)
So 8.4.17 10:00 BECH Hoptajch team Deportivo bez Coruna B   (HL7I)
So 8.4.17 11:15 BECH Corleone Tus Pelotas   (HL5H)

25. 6. 17 20:00 BECH Hell´s Old Boys Běchovice VET 11. 3:0 (2:0)
Domácí byli přesnější v zakončení a díky tomu zvítězili. Hosté nedokázali proměnit žádnou ze svých šancí.
Hell´s Old Boys Běchovice VET
Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Zdeněk Heller, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka vs Jan Pešek – Jaroslav Blesk, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc, Petr Vais
1. Tomáš Růžička
25. Miroslav Nykl
37. Stanislav Bureš
6. 6. 17 18:15 BECH Běchovice VET Sklenářka S.G. 10. 1:3 (1:1)
Pěkné kombinační utkání, ve kterém zaslouženě zvítězil lepší tým hostů. Boubín,Bubník
Běchovice VET Sklenářka S.G.
Jakub Hozman – Jaroslav Blesk, Petr Janouš, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc, Jan Pešek, Petr Vais vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Petr Brejcha, Ivan Georgiev, Milan Korman, Martin Rákosník, Michal Stejskal
17. Petr Krška 25. Martin Rákosník
38. Michal Stejskal
60. Ivan Georgiev
4. 6. 17 16:15 TEMPO MoKo VET Běchovice VET 9. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Ondřej Novák, Jan Vosýnek
MoKo VET Běchovice VET
Jiří Hanžl – Václav Beneš, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Milan Klíma, Pavel Pátecký, Pavel Švarc vs
28. 5. 17 20:00 BECH Běchovice VET STG Milovice 8. 1:6 (0:2)
Lepší mužstvo zvítězilo. Michal Čermák
Běchovice VET STG Milovice
Jan Pešek – Jaroslav Blesk, Petr Janouš, David Krechter, Martin Kunc, Karel Sádlo st., Petr Vais vs Josef Dušek – Josef Bešta, Jozef Bohuš, Jan Danko, Alexandr Goral, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Vítězslav Soukal
49. Petr Vais 15., 22. Vítězslav Soukal
42., 52., 58. Josef Bešta
47. Jan Danko
21. 5. 17 20:00 BECH Čechie 12° Běchovice VET 7. 4:1 (1:1)
Domácí byli produktivnější v zakončení a zaslouženě zvítězili. Michal Čermák
Čechie 12° Běchovice VET
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Petr Vítek vs Jan Pešek – Jaroslav Blesk, Stanislav Brauner, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc, Karel Sádlo st., Petr Vais
16. David Krejdl
37., 60. Jan Hehejík
47. Petr Kopička
26. Jakub Hozman
14. 5. 17 20:00 BECH Běchovice VET Reka Group - Calvados 6. 0:3 (0:1)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Vojtěch Koželka
Běchovice VET Reka Group - Calvados
Jan Pešek – Jaroslav Blesk, Stanislav Brauner, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Martin Kunc, Karel Sádlo st. vs Robert Martišek – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Daniel Vališ
5. Jiří Kácovský
34., 49. Radek Budil
23. 4. 17 20:00 BECH Běchovice VET Morová rána 1.FC VET 4. 1:7 (0:4)
Nevyrovnaný zápas, kde vítěz střílel branky a Běchovice špatně bránili a v útoku se jim nedařilo. V druhé půli dali běchovičtí alespoň čestný gól. Zasloužená výhra Morové rány.
Běchovice VET Morová rána 1.FC VET
Jakub Hozman – Jaroslav Blesk, Stanislav Brauner, Petr Janouš, David Krechter, Jan Pešek, Karel Sádlo st., Petr Vais vs Jan Kovařík – František Diviš, Ondřej Gros, Martin Holeček, Jan Hrabal, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba, David Volf
35. Petr Vais 12., 45. Vladimír Švorba
12., 30. David Volf
18. Pavel Štěpánek
42., 43. Ondřej Gros
17. 4. 17 20:00 BECH Bum bar VET Běchovice VET 5. 4:1 (3:0)
Lepší mužstvo zvítězilo. David Kupr
Bum bar VET Běchovice VET
Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban vs Jakub Hozman – Jaroslav Blesk, Petr Janouš, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc, Jan Pešek, Karel Sádlo st., Petr Vais
2., 23. Vladimír Urban
18. Peter Dodrv
54. Zdeněk Počárovský
57. Jan Pešek
5. 4. 17 19:30 BECH Batalion Vinohrady FC Běchovice VET 3. 3:2 (3:1)
Bojovné utkání s množstvím hezkých akcí na obou stranách. Domácí nakonec byli o gól šťastnějším týmem.
Batalion Vinohrady FC Běchovice VET
Jan Kůstka – Martin Balík, Tomáš Brabec, Luboš Kubelka, Tomáš Langr, Michal Merta, Martin Rambousek, Miroslav Šafus vs Jan Pešek – Jaroslav Blesk, Stanislav Brauner, Jiří Hoffman, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc, Karel Sádlo st., Petr Urban, Petr Vais
5. Miroslav Šafus
20., 29. Luboš Kubelka
5. Petr Janouš
33. Jiří Hoffman
48. David Krechter
2. 4. 17 20:00 BECH Běchovice VET Maverick VET 2. 6:3 (2:2)
Domácí se dostali do dvoubrankového vedení, ale v závěru první půle hosté vyrovnali. Ve druhé půli však domácí opět zabrali a rozhodli o svém vítězství.
Běchovice VET Maverick VET
Jan Pešek – Jaroslav Blesk, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc, Karel Sádlo st., Petr Vais vs Jiří Lokvenc – Stanislav Hladký, Jiří Kopecký, Robert Kopřiva, Tomáš Kořán, Jan Přibyl, Miloslav Šmolík
19., 40. Petr Vais
20. Petr Janouš
33., 51., 58. Petr Krška
26. Miloslav Šmolík
27. Robert Kopřiva
37. Tomáš Kořán
22. 3. 17 19:30 BECH Tyran Saens 1.FC VET B Běchovice VET 1. 4:4 (4:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. První patřil jednoznačně domácím, ale druhý naopak hostům. Je z toho asi zasloužená remíza.
Tyran Saens 1.FC VET B Běchovice VET
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Hisham Nokd, Gevorg Papinyan, Josef Plaček, Marek Prosický, Michal Škaloud, Josef Skuček vs Jan Pešek – Jaroslav Blesk, Stanislav Brauner, Petr Janouš, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc, Karel Sádlo st.