7. Reka Group - Calvados 11 5 0 6 35:34 10
9. Tyran Saens 1.FC VET B 11 3 3 5 33:40 9

Út 9.5.17 18:15 MIKU1 Zelená liška TJ SUP A Klokan Perón club SUP   (SVL1A)
Út 9.5.17 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Kings of Kent   (VL1A)
Út 9.5.17 20:45 MIKU1 TJ Spoje Praha A Klokan Perón club A   (HL2A)
Po 29.5.17 18:00 HRAB3 Yellow Dildos B Borussia Predators FK   (HL8A)
Po 29.5.17 19:15 HRAB3 Pigs FC Dukla Praha FK   (HL6A)

25. 6. 17 20:00 P2 STG Milovice Batalion Vinohrady FC 11. 5:5 (2:1)
Velmi pěkné a vyrovnané utkání skončilo nakonec zaslouženou remízou. Utkání velmi bavilo a padno v něm mnoho branek.
STG Milovice Batalion Vinohrady FC
Petr Dušek – Jan Danko, Alexandr Golovko, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Martin Masopust, Vítězslav Soukal vs Jan Kůstka – Tomáš Brabec, Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Tomáš Langr, Michal Merta, Miroslav Šafus
45. Jindřich Ferkl
11. 6. 17 20:00 ZAK Batalion Vinohrady FC Reka Group - Calvados 10. 1:9 (0:2)
V první půli byla hra ještě relativně vyrovnaná a hosté vedli pouze o dvě branky. Po přestávce hosté ještě více zabrali a svého soupeře jednoznačně deklasovali.
Batalion Vinohrady FC Reka Group - Calvados
Jan Kůstka – Martin Balík, Tomáš Brabec, Jan Dlabal, Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Tomáš Langr, Miroslav Šafus vs David Spousta – Michal Beitler, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Daniel Vališ
58. Jan Dlabal 4., 11., 42. Michal Beitler
31., 37. Miroslav Petrák
45., 50., 57., 59. Jiří Kácovský
2. 6. 17 19:15 P3 Morová rána 1.FC VET Batalion Vinohrady FC 9. 3:0 (0:0)
Po vyrovnané utkání půli domácí rozhodli zápas třemi brankami. Hosté doplatili na to, že neměli hráče na střídání. Jiří Vítek, Milan Haramule
Morová rána 1.FC VET Batalion Vinohrady FC
Miroslav Šimek – František Diviš, Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Martin Holeček, Jan Hrabal, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba vs Jan Kůstka – Martin Balík, Tomáš Brabec, Jindřich Ferkl, Michal Merta, Miroslav Šafus
32. František Diviš
50. Pavel Štěpánek
58. Vladimír Švorba
24. 5. 17 19:15 SCBEC Batalion Vinohrady FC Maverick VET 8. 4:3 (2:1)
Průměrné veteránské utkání, kde byli nejlepšími hráči oba kapitáni. Domácí byli o gól šťastnějším týmem.
Batalion Vinohrady FC Maverick VET
Jan Kůstka – Martin Balík, Tomáš Brabec, Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Michal Merta, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Miroslav Šafus vs Přemysl Šimáně – Stanislav Hladký, Jiří Kopecký, Robert Kopřiva, Tomáš Kořán, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Jan Přibyl
9., 51. Jindřich Ferkl
21. Michal Merta
55. Miroslav Šafus
12. Jiří Lokvenc
39. Stanislav Hladký
49. Jiří Kopecký
19. 5. 17 18:00 P3 Hell´s Old Boys Batalion Vinohrady FC 7. 6:0 (2:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Václav Stuchl, Jiří Rohlík
Hell´s Old Boys Batalion Vinohrady FC
David Tonka – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Tomáš Růžička vs Jan Kůstka – Martin Balík, Tomáš Brabec, Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Tomáš Langr, Michal Merta, Luboš Rudiš
6. Stanislav Bureš
22., 58. Zdeněk Janoušek
37., 42. Jan Hruška
56. Tomáš Růžička
12. 5. 17 20:00 TEMPO Batalion Vinohrady FC MoKo VET 6. 8:3 (3:3)
Vyrovnaná první půle zápasu, ve kterém se po pauze prosadili přeci jen lepší domácí. Výsledek je nicméně pro hosty až příliš krutý.
Batalion Vinohrady FC MoKo VET
Jan Kůstka – Tomáš Brabec, Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Michal Merta, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Miroslav Šafus vs Jiří Hanžl – Václav Beneš, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Michael Jakubův, Aleš Josefus, Milan Klíma, Pavel Pátecký, Leoš Sommer, Pavel Švarc
29. Milan Klíma
3. 5. 17 19:30 BECH Čechie 12° Batalion Vinohrady FC 5. 2:4 (1:2)
První poločas bylo utkání vyrovnané, Čechie šla do vedení, ale Batalion otočil na poločasových 2:1. Čechie ani druhý poločas nedokázala využít žádnou ze svých šancí, naopak Batalion z brejkových situací navýšil skóre na 4:2. Husák
Čechie 12° Batalion Vinohrady FC
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Jan Kůstka – Tomáš Brabec, Jan Dlabal, Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Michal Merta, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Miroslav Šafus
8. David Krejdl
59. Petr Kopička
15. Miroslav Šafus
21. Jan Dlabal
47., 52. Michal Merta
21. 4. 17 18:00 ZAK Batalion Vinohrady FC Bum bar VET 4. 1:3 (0:2)
Klidné utkání z obou stran. Hosté rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase, pak už se jen dohrávalo. Jan Vimer, Tomáš Nový
Batalion Vinohrady FC Bum bar VET
Jan Kůstka – Martin Balík, Tomáš Brabec, Jan Dlabal, Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Tomáš Langr, Michal Merta, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Miroslav Šafus vs Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban, Richard Vlček
57. Tomáš Brabec 6., 25., 44. Vladimír Urban
5. 4. 17 19:30 BECH Batalion Vinohrady FC Běchovice VET 3. 3:2 (3:1)
Bojovné utkání s množstvím hezkých akcí na obou stranách. Domácí nakonec byli o gól šťastnějším týmem.
Batalion Vinohrady FC Běchovice VET
Jan Kůstka – Martin Balík, Tomáš Brabec, Luboš Kubelka, Tomáš Langr, Michal Merta, Martin Rambousek, Miroslav Šafus vs Jan Pešek – Jaroslav Blesk, Stanislav Brauner, Jiří Hoffman, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc, Karel Sádlo st., Petr Urban, Petr Vais
5. Miroslav Šafus
20., 29. Luboš Kubelka
5. Petr Janouš
33. Jiří Hoffman
48. David Krechter
31. 3. 17 20:15 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET B Batalion Vinohrady FC 2. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání nakonec skončilo asi zaslouženou dělbou bodů.
Tyran Saens 1.FC VET B Batalion Vinohrady FC
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Hisham Nokd, Gevorg Papinyan, Josef Plaček, Marek Prosický, Josef Skuček vs Jan Kůstka – Martin Balík, Tomáš Brabec, Tomáš Langr, Michal Merta, Luboš Rudiš, Miroslav Šafus
19. Sergey Greshnyakov
44. Gevorg Papinyan
14. OG
52. Luboš Rudiš
24. 3. 17 18:00 ZAK Batalion Vinohrady FC Sklenářka S.G. 1. 3:3 (1:2)
Velmi pěkné a vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Batalion Vinohrady FC Sklenářka S.G.
Jan Kůstka – Martin Balík, Tomáš Brabec, Jan Dlabal, Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Tomáš Langr, Martin Rambousek, Miroslav Šafus vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Petr Brejcha, Milan Korman, Pavel Motl, Michal Stejskal