9. Tyran Saens 1.FC VET B 11 3 3 5 33:40 9

Po 27.3.17 19:00 METE2 Oratoř Kobylisy Přezletice SK RSC   (HL3C)
Po 27.3.17 20:15 METE2 Traktor Praha A Gambrinus VH   (HL7B)
Ne 14.5.17 18:45 MIKU2 Bohemia Roztyly Gente - Yeti FC   (HL4F)
Ne 14.5.17 20:00 MIKU2 Liguére FC Power WCC   (HL5G)
Čt 8.6.17 19:30 CESMI Traktor humus A Dynamo UK   (HL2B)
Čt 8.6.17 20:45 CESMI Tohle není hokej? VZ   (HL7H)

25. 6. 17 20:00 BECH Hell´s Old Boys Běchovice VET 11. 3:0 (2:0)
Domácí byli přesnější v zakončení a díky tomu zvítězili. Hosté nedokázali proměnit žádnou ze svých šancí.
Hell´s Old Boys Běchovice VET
Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Zdeněk Heller, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka vs Jan Pešek – Jaroslav Blesk, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc, Petr Vais
1. Tomáš Růžička
25. Miroslav Nykl
37. Stanislav Bureš
11. 6. 17 16:15 TEMPO MoKo VET Hell´s Old Boys 10. 1:6 (1:3)
Hosté měli celé utkání jasnou převahu a zaslouženě zvítězili.
MoKo VET Hell´s Old Boys
Jiří Hanžl – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Michael Jakubův, Aleš Josefus, Ivo Josefus, Milan Klíma, Pavel Pátecký, Leoš Sommer, Pavel Švarc vs Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Zdeněk Heller, Zdeněk Janoušek, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka
13. Milan Klíma 9. Miroslav Nykl
11., 19. Tomáš Růžička
41., 50. Zdeněk Janoušek
58. David Tonka
2. 6. 17 18:15 PRKOP Hell´s Old Boys Čechie 12° 9. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání průměrné úrovně skončilo zaslouženou výhrou domácího týmu.
Hell´s Old Boys Čechie 12°
David Tonka – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Tomáš Růžička vs Miroslav Trnka – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Petr Vítek
12. Tomáš Růžička
39., 55. Stanislav Bureš
41. Luboš Kasa
28. 5. 17 12:30 ZAK Bum bar VET Hell´s Old Boys 8. 0:5 (0:0)
Vyrovnané utkání, které v 1. poločasu branku nepřineslo. Po změně stran o svém vítězství rozhodli efektivnější hosté. Dufek
Bum bar VET Hell´s Old Boys
Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban vs Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka
35. Stanislav Bureš
38., 52. Zdeněk Janoušek
57. Tomáš Růžička
59. David Tonka
19. 5. 17 18:00 P3 Hell´s Old Boys Batalion Vinohrady FC 7. 6:0 (2:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Václav Stuchl, Jiří Rohlík
Hell´s Old Boys Batalion Vinohrady FC
David Tonka – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Tomáš Růžička vs Jan Kůstka – Martin Balík, Tomáš Brabec, Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Tomáš Langr, Michal Merta, Luboš Rudiš
6. Stanislav Bureš
22., 58. Zdeněk Janoušek
37., 42. Jan Hruška
56. Tomáš Růžička
12. 5. 17 20:15 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET B Hell´s Old Boys 6. 0:3 (0:0)
Zasloužené vítězství hostů. Po vyrovnané první půli došly domácím síly, jelikož neměli náhradníky, zatímco hosté měli dva hráče na střídání. Hošek
Tyran Saens 1.FC VET B Hell´s Old Boys
Marek Prosický – Jiří Brožka, Vratislav Feigel, Sergey Greshnyakov, Martin Janáč, Hisham Nokd, Gevorg Papinyan, Josef Plaček, Michal Škaloud, Josef Skuček, Alexandr Šmejkal vs David Tonka – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička
40. Jan Hruška
45. Miroslav Kos
51. Peter Nemeshegyi
5. 5. 17 19:30 HANSP Hell´s Old Boys Sklenářka S.G. 5. 3:3 (1:2)
Velmi pohledné utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Hell´s Old Boys Sklenářka S.G.
David Tonka – Stanislav Bureš, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Václav Nykl, Tomáš Růžička vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Petr Brejcha, Ivan Georgiev, Milan Korman, Martin Rákosník, Michal Stejskal
21. Václav Nykl
55. Peter Nemeshegyi
55. Stanislav Bureš
1. Martin Rákosník
5. Tomáš Bárta
35. Michal Stejskal
23. 4. 17 18:45 BECH STG Milovice Hell´s Old Boys 4. 4:5 (1:2)
Vyrovnaný bojovný zápas. Rozhodlo účinnější proměňování šancí.
STG Milovice Hell´s Old Boys
Petr Dušek – Josef Bešta, Jozef Bohuš, Jan Danko, Josef Dušek, Alexandr Golovko, Jaromír Havle, Martin Masopust, Vítězslav Soukal vs Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka
39. Jan Hruška
9. 4. 17 20:00 ZAK Hell´s Old Boys Reka Group - Calvados 3. 3:2 (2:1)
Bojovné pohledné utkání, kterému by slušela remíza. Domácí však v poslední minutě strhli vítězství na svoji stranu. Norman David, Michal Franc
Hell´s Old Boys Reka Group - Calvados
Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Václav Nykl, Tomáš Růžička vs Robert Martišek – Michal Beitler, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Petrák, Karel Růžička
7., 26., 60. Stanislav Bureš 25., 39. Jiří Kácovský 35. Tomáš Hlinka
2. 4. 17 13:45 P3 Morová rána 1.FC VET Hell´s Old Boys 2. 5:2 (3:0)
Domácí si v první půli vytvořili tříbrankový náskok, který v pohodě pohlídali až do konce utkání a zaslouženě vyhráli. Hošek,Vukovič
Morová rána 1.FC VET Hell´s Old Boys
Jan Kovařík – Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Petr Javorek, Miroslav Šimek, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba, David Volf vs Miroslav Nykl – Stanislav Bureš, Zdeněk Janoušek, Peter Nemeshegyi, Václav Nykl, Tomáš Růžička, Daniel Steidler
1., 12. Ondřej Gros
5. David Volf
32. Petr Javorek
33. Pavel Štěpánek
48. Stanislav Bureš
50. Zdeněk Janoušek
26. 3. 17 18:45 ARIT Hell´s Old Boys Maverick VET 1. 8:1 (3:0)
Domácí byli jednoznačně lepším týmem a zaslouženě vyhráli rozdílem několika tříd.