9. Tyran Saens 1.FC VET B 11 3 3 5 33:40 9

Ne 28.5.17 13:45 ZAK Bruins FC Pivson a Pofel   (HL5I)
Ne 28.5.17 15:00 ZAK Améby AFC A Sokol Barča Vysočany   (HL4F)
Ne 4.6.17 16:00 HOSTI NBND FC Dropa FC A   (HL6L)
Ne 4.6.17 17:15 HOSTI Protector 1320 FC DDR FC   (HL7L)
Út 13.6.17 19:00 METE1 K.T.S. FC Pavana AK A   (HL4B)
Út 13.6.17 20:15 METE1 64! FC Kobylisy B Rychlí banáni   (HL8C)

25. 6. 17 20:00 DEKAN Morová rána 1.FC VET Čechie 12° 11. 1:4 (1:1)
Hosté byli lepším týmem a v závěru rozhodli o svém zaslouženém vítězství. Petro Tryhuk, Eugeniu Marandici
Morová rána 1.FC VET Čechie 12°
Jan Kovařík – Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Martin Holeček, Jan Hrabal, Petr Javorek, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba vs Ladislav Košťál – Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Miroslav Trnka, Petr Vítek
11. Ondřej Gros 5. Miroslav Kašpar
43. Martin Půlpán
58. Luboš Kasa
60. Petr Kopička
11. 6. 17 18:45 BECH Bum bar VET Morová rána 1.FC VET 10. 7:1 (2:1)
Příliš krutý výsledek pro hosty, přesto zaslouženě vyhráli domácí. Miroslav Procházka, Radek Strnad
Bum bar VET Morová rána 1.FC VET
Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban, Richard Vlček vs Jan Kovařík – František Diviš, Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba, David Volf
22., 58. Karol Blicha
23., 41., 48., 54. Vladimír Urban
32. Zdeněk Počárovský
11. Vladimír Švorba
2. 6. 17 19:15 P3 Morová rána 1.FC VET Batalion Vinohrady FC 9. 3:0 (0:0)
Po vyrovnané utkání půli domácí rozhodli zápas třemi brankami. Hosté doplatili na to, že neměli hráče na střídání. Jiří Vítek, Milan Haramule
Morová rána 1.FC VET Batalion Vinohrady FC
Miroslav Šimek – František Diviš, Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Martin Holeček, Jan Hrabal, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba vs Jan Kůstka – Martin Balík, Tomáš Brabec, Jindřich Ferkl, Michal Merta, Miroslav Šafus
32. František Diviš
50. Pavel Štěpánek
58. Vladimír Švorba
26. 5. 17 20:15 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET B Morová rána 1.FC VET 8. 2:6 (1:3)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Čapla J, Čapla M
Tyran Saens 1.FC VET B Morová rána 1.FC VET
Marek Prosický – Sergey Greshnyakov, Martin Janáč, Hisham Nokd, Josef Plaček, Alexandr Šmejkal vs Jan Kovařík – Leka Domgjoni, Ondřej Gros, Petr Javorek, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba, David Volf
2., 57. Hisham Nokd 6. Ondřej Gros
12., 55. Petr Javorek
30. Leka Domgjoni
48. Pavel Štěpánek
60. Vladimír Švorba
19. 5. 17 18:15 BECH Morová rána 1.FC VET Sklenářka S.G. 7. 3:2 (1:0)
Morovou ránu držel brankář a skóre postupně proti trápící se Sklenářce narostlo na 3:0, v závěru přišlo snížení na 3:2, ale na vyrovnání už nezbyl čas. Hošek
Morová rána 1.FC VET Sklenářka S.G.
Jan Kovařík – Leka Domgjoni, Ondřej Gros, Martin Holeček, Miroslav Šimek, Vladimír Švorba, David Volf vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Petr Brejcha, Ivan Georgiev, Milan Korman, Martin Rákosník, Michal Stejskal
15., 52. Ondřej Gros
34. Vladimír Švorba
38 Leka Domgjoni 55., 57. Ivan Georgiev
14. 5. 17 18:45 BECH STG Milovice Morová rána 1.FC VET 6. 5:1 (2:1)
Domácí byli jasně lepším týmem, jak po fyzické tak fotbalové stránce a zaslouženě vyhráli. Vojtěch Koželka
STG Milovice Morová rána 1.FC VET
Petr Dušek – Josef Bešta, Jan Danko, Alexandr Golovko, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Martin Masopust, Vítězslav Soukal vs Jan Kovařík – František Diviš, Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba, David Volf
5., 23., 38. Josef Bešta
44. Alexandr Golovko
60. Zdeněk Kubíček
7. Ondřej Gros
8. 5. 17 20:00 MALES Morová rána 1.FC VET Reka Group - Calvados 5. 8:1 (7:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu, který rozhodl o svém vítězství již v prvním poločase.
Morová rána 1.FC VET Reka Group - Calvados
Jan Kovařík – František Diviš, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Petr Javorek, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba, David Volf vs Vladimír Oliberius – Michal Beitler, Radek Budil, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Daniel Vališ
55. Miroslav Petrák
23. 4. 17 20:00 BECH Běchovice VET Morová rána 1.FC VET 4. 1:7 (0:4)
Nevyrovnaný zápas, kde vítěz střílel branky a Běchovice špatně bránili a v útoku se jim nedařilo. V druhé půli dali běchovičtí alespoň čestný gól. Zasloužená výhra Morové rány.
Běchovice VET Morová rána 1.FC VET
Jakub Hozman – Jaroslav Blesk, Stanislav Brauner, Petr Janouš, David Krechter, Jan Pešek, Karel Sádlo st., Petr Vais vs Jan Kovařík – František Diviš, Ondřej Gros, Martin Holeček, Jan Hrabal, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba, David Volf
35. Petr Vais 12., 30. David Volf
12., 45. Vladimír Švorba
42., 43. Ondřej Gros
9. 4. 17 15:00 P3 Maverick VET Morová rána 1.FC VET 3. 2:3 (1:1)
Hosté byli lepším týmem a po zásluze zvítězili. Procházka
Maverick VET Morová rána 1.FC VET
Přemysl Šimáně – Jiří Kopecký, Robert Kopřiva, Tomáš Kořán, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Jiří Mleziva, Jiří Pecka, Jan Přibyl, Martin Troška vs Jan Kovařík – František Diviš, Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Martin Holeček, Jan Hrabal, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba
5. Jiří Pecka
43. Jiří Mleziva
6. Ondřej Gros
35. Aleš Ehrenberger
51. Pavel Štěpánek
10. Aleš Ehrenberger
2. 4. 17 13:45 P3 Morová rána 1.FC VET Hell´s Old Boys 2. 5:2 (3:0)
Domácí si v první půli vytvořili tříbrankový náskok, který v pohodě pohlídali až do konce utkání a zaslouženě vyhráli. Hošek,Vukovič
Morová rána 1.FC VET Hell´s Old Boys
Jan Kovařík – Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Petr Javorek, Miroslav Šimek, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba, David Volf vs Miroslav Nykl – Stanislav Bureš, Zdeněk Janoušek, Peter Nemeshegyi, Václav Nykl, Tomáš Růžička, Daniel Steidler
1., 12. Ondřej Gros
5. David Volf
32. Petr Javorek
33. Pavel Štěpánek
48. Stanislav Bureš
50. Zdeněk Janoušek
26. 3. 17 16:15 TEMPO MoKo VET Morová rána 1.FC VET 1. 3:9 (1:3)
Zasloužená výhra hostů. Jiří Flekač, Ondřej Bílý
MoKo VET Morová rána 1.FC VET
Jiří Hanžl – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Michael Jakubův, Aleš Josefus, Ivo Josefus, Milan Klíma, Pavel Pátecký, Leoš Sommer, Pavel Švarc vs Jan Kovařík – František Diviš, Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Martin Holeček, Jan Hrabal, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba