Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 23.6.22 | 19:00 | P3 | Veget FC SUP Úderka Žižkov SUP | 11. | 6:0 k. |
Čt 9.6.22 | 20:15 | P1 | Gente supvet Veget FC SUP | 10. | 0:6 k. |
Čt 2.6.22 | 20:15 | P1 | Veget FC SUP Super Naděje B | 9. | 4:1 |
Čt 19.5.22 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Veget FC SUP | 8. | 1:4 |
Čt 12.5.22 | 20:15 | P1 | Veget FC SUP Tycho de Brahe SUP | 7. | 5:1 |
Čt 5.5.22 | 20:15 | P1 | Damned CF SUP Veget FC SUP | 6. | 4:2 |
Čt 28.4.22 | 20:15 | P1 | Veget FC SUP Retro Tamu Pua | 5. | 3:0 |
Út 19.4.22 | 20:45 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A Veget FC SUP | 4. | 1:2 |
Čt 14.4.22 | 19:30 | ZAK | Kbelák FC SUP Veget FC SUP | 3. | 3:5 |
Čt 31.3.22 | 20:15 | P1 | Veget FC SUP Domácí potřeby SUP | 2. | 7:1 |
Čt 24.3.22 | 20:15 | P1 | Jawa-Suprtechno B Veget FC SUP | 1. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Damned CF SUP | 11 | 11 | 0 | 0 | 64:23 | 22 |
2. | Veget FC SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 50:12 | 20 |
3. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 8 | 1 | 2 | 33:20 | 17 |
4. | Kbelák FC SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 58:32 | 15 |
5. | Super Naděje B | 11 | 7 | 0 | 4 | 40:23 | 14 |
6. | Gente supvet | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:28 | 10 |
7. | Stará Garda SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:36 | 8 |
8. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:37 | 8 |
9. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 35:44 | 7 |
10. | Domácí potřeby SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:59 | 6 |
11. | Retro Tamu Pua | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:43 | 4 |
12. | Jawa-Suprtechno B | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 3.4.22 | 15:00 | P1 | Taggart Černý pumy (HL5H) |
Ne 3.4.22 | 16:15 | P1 | Hosthunters Hustec (HL3D) |
Čt 26.5.22 | 19:30 | DEKAN | Real TIDE XXL Pneuservis-Bartoušek (HL2B) |
Čt 26.5.22 | 20:45 | DEKAN | No madam ! B Kolíci (HL7G) |
Út 7.6.22 | 17:00 | DEKAN | Paradentol 1990 SUP Klika CFA SUP (SVL3B) |
Út 7.6.22 | 18:15 | DEKAN | Traktor Humus SUP B FC Střešovice SUP (SVL3B) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brandejs Michal | 5 | 1 |
Chromek Ján | 9 | 1 |
Dzvoník Ján | 8 | 2 |
Henzl Michal | 7 | 5 |
Holub Jiří | 5 | 0 |
Krejčík Stanislav | 3 | 3 |
Kühn Antonín | 9 | 2 |
Kulhánek Karel | 9 | 0 |
Lédl Petr | 4 | 2 |
Malíř Stanislav | 6 | 5 |
Tvrdík Pavel | 9 | 4 |
Udatný Ctirad | 5 | 2 |
Valta Pavel | 8 | 5 |