Jawa-Suprtechno B

Superveteránská liga, 2B

jaro 2022

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Čt 23.6.22 19:15 MALES Kbelák FC SUP Jawa-Suprtechno B 11. 6:0 k.
St 8.6.22 18:00 LITVI Jawa-Suprtechno B Domácí potřeby SUP 10. 0:6 k.
Čt 2.6.22 19:30 DEKAN Jawa-Suprtechno B Zelená liška TJ SUP A 9. 0:6 k.
Pá 20.5.22 20:30 ZAK Úderka Žižkov SUP Jawa-Suprtechno B 8. 6:0 k.
Čt 12.5.22 19:15 HRAB2 Jawa-Suprtechno B Gente supvet 7. 0:6 k.
Čt 5.5.22 20:15 ZABEH Super Naděje B Jawa-Suprtechno B 6. 6:0 k.
Čt 28.4.22 17:00 DEKAN Jawa-Suprtechno B Stará Garda SUP 5. 0:6 k.
Čt 14.4.22 19:15 MOTO1 Jawa-Suprtechno B Damned CF SUP 3. 0:6 k.
Út 12.4.22 20:15 P2 Tycho de Brahe SUP Jawa-Suprtechno B 4. 6:0 k.
Čt 31.3.22 20:45 ARIT Retro Tamu Pua Jawa-Suprtechno B 2. 6:0 k.
Čt 24.3.22 20:15 P1 Jawa-Suprtechno B Veget FC SUP 1. 0:6 k.
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Damned CF SUP 11 11 0 0 64:23 22
2. Veget FC SUP 11 10 0 1 50:12 20
3. Zelená liška TJ SUP A 11 8 1 2 33:20 17
4. Kbelák FC SUP 11 7 1 3 58:32 15
5. Super Naděje B 11 7 0 4 40:23 14
6. Gente supvet 11 4 2 5 26:28 10
7. Stará Garda SUP 11 4 1 6 31:36 8
8. Úderka Žižkov SUP 11 4 0 7 29:37 8
9. Tycho de Brahe SUP 11 3 1 7 35:44 7
10. Domácí potřeby SUP 11 2 2 7 28:59 6
11. Retro Tamu Pua 11 2 0 9 29:43 4
12. Jawa-Suprtechno B 11 0 0 11 0:66 0

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
23. 6. 22 19:15 MALES Kbelák FC SUP Jawa-Suprtechno B 11. 6:0 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
8. 6. 22 18:00 LITVI Jawa-Suprtechno B Domácí potřeby SUP 10. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
2. 6. 22 19:30 DEKAN Jawa-Suprtechno B Zelená liška TJ SUP A 9. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
20. 5. 22 20:30 ZAK Úderka Žižkov SUP Jawa-Suprtechno B 8. 6:0 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
12. 5. 22 19:15 HRAB2 Jawa-Suprtechno B Gente supvet 7. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
5. 5. 22 20:15 ZABEH Super Naděje B Jawa-Suprtechno B 6. 6:0 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
28. 4. 22 17:00 DEKAN Jawa-Suprtechno B Stará Garda SUP 5. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
14. 4. 22 19:15 MOTO1 Jawa-Suprtechno B Damned CF SUP 3. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
12. 4. 22 20:15 P2 Tycho de Brahe SUP Jawa-Suprtechno B 4. 6:0 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
31. 3. 22 20:45 ARIT Retro Tamu Pua Jawa-Suprtechno B 2. 6:0 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
24. 3. 22 20:15 P1 Jawa-Suprtechno B Veget FC SUP 1. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí se k utkání nedostavili.
Jawa-Suprtechno B Veget FC SUP
vs Karel Kulhánek – Ján Chromek, Ján Dzvoník, Jiří Holub, Antonín Kühn, Petr Lédl, Pavel Tvrdík, Pavel Valta
Góly Karty Góly Karty
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 30. 11. 22, 15:35