Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.23 | 18:00 | SANC2 | Nanosekundy Batalion 91 A | 11. | 5:0 |
St 14.6.23 | 20:15 | P2 | Batalion 91 A Polární záře | 10. | 9:4 |
St 31.5.23 | 20:45 | BECH | Palmeiras Prosek Batalion 91 A | 9. | 2:4 |
St 24.5.23 | 19:00 | ZABEH | Batalion 91 A Nebeský bastardi | 8. | 8:3 |
St 17.5.23 | 19:00 | METE1 | Shooters Morava FC Batalion 91 A | 7. | 1:3 |
St 3.5.23 | 19:15 | STER1 | Batalion 91 A Kbelské vosy B | 6. | 3:10 |
St 26.4.23 | 19:00 | P2 | GE Team Batalion 91 A | 5. | 5:3 |
St 19.4.23 | 19:45 | MIKU4 | Batalion 91 A Opatovští kanonýři FC | 4. | 1:5 |
St 12.4.23 | 19:45 | MIKU4 | Medvídkova tlapička Batalion 91 A | 3. | 4:3 |
St 29.3.23 | 18:00 | KORAB | Batalion 91 A Demoliční četa | 2. | 3:2 |
St 22.3.23 | 20:30 | STER1 | Batalion 91 A Vošach gang-bang | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Demoliční četa | 11 | 9 | 0 | 2 | 74:34 | 18 |
2. | Kbelské vosy B | 11 | 8 | 2 | 1 | 58:28 | 18 |
3. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 61:47 | 16 |
4. | Nebeský bastardi | 11 | 7 | 0 | 4 | 56:50 | 14 |
5. | Nanosekundy | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:33 | 13 |
6. | Medvídkova tlapička | 11 | 6 | 0 | 5 | 71:55 | 12 |
7. | Batalion 91 A | 11 | 6 | 0 | 5 | 41:42 | 12 |
8. | GE Team | 11 | 4 | 0 | 7 | 40:51 | 8 |
9. | Vošach gang-bang | 11 | 3 | 2 | 6 | 42:60 | 8 |
10. | Palmeiras Prosek | 11 | 3 | 1 | 7 | 37:47 | 7 |
11. | Shooters Morava FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:71 | 4 |
12. | Polární záře | 11 | 1 | 0 | 10 | 35:66 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 27.3.23 | 18:00 | SCBEC | Nekopnem si FC Harum Praha (HL6A) |
Po 27.3.23 | 19:15 | SCBEC | UltraNova L.F.C. Kodymka Ultra (UVL2A) |
Po 27.3.23 | 20:30 | SCBEC | Traktor Praha VET Ďáblická klička (VL3A) |
Út 18.4.23 | 18:00 | SANC1 | Bohemia Roztyly Bröndby codein IF (HL8G) |
Út 18.4.23 | 19:15 | SANC1 | Ultra Orion-Naděje Cinda Fernet UVL (UVL2B) |
Út 18.4.23 | 20:30 | SANC1 | Rumburaci B Kopanda team FC (HL8G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Cizner Adam | 8 | 4 |
Demjanovič Tomáš | 2 | 0 |
Gruda Pavel | 11 | 5 |
Gruda Petr | 8 | 10 |
Horvát Filip | 10 | 0 |
Klobušiak Milan | 3 | 1 |
Novák Jiří | 7 | 1 |
Sanitrik Martin | 6 | 3 |
Stodola Zdeněk | 9 | 10 |
Uher Martin | 4 | 0 |
Vohnout Oldřich | 5 | 6 |
Vomočil Ondřej | 9 | 1 |