Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.23 | 18:30 | MIKU2 | Palmeiras Prosek Medvídkova tlapička | 11. | 5:7 |
St 14.6.23 | 18:00 | LITVI | Demoliční četa Palmeiras Prosek | 10. | 5:1 |
St 31.5.23 | 20:45 | BECH | Palmeiras Prosek Batalion 91 A | 9. | 2:4 |
St 24.5.23 | 19:00 | METE2 | Nanosekundy Palmeiras Prosek | 8. | 1:1 |
St 17.5.23 | 18:15 | DEKAN | Palmeiras Prosek Polární záře | 7. | 7:1 |
St 3.5.23 | 18:00 | HRAB2 | Vošach gang-bang Palmeiras Prosek | 6. | 5:2 |
St 26.4.23 | 19:15 | SCBEC | Nebeský bastardi Palmeiras Prosek | 5. | 6:1 |
St 19.4.23 | 19:00 | METE1 | Palmeiras Prosek Shooters Morava FC | 4. | 5:3 |
St 12.4.23 | 19:15 | STER2 | Kbelské vosy B Palmeiras Prosek | 3. | 6:3 |
St 5.4.23 | 19:00 | P1 | Palmeiras Prosek GE Team | 2. | 6:2 |
St 22.3.23 | 19:45 | MIKU4 | Opatovští kanonýři FC Palmeiras Prosek | 1. | 7:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Demoliční četa | 11 | 9 | 0 | 2 | 74:34 | 18 |
2. | Kbelské vosy B | 11 | 8 | 2 | 1 | 58:28 | 18 |
3. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 61:47 | 16 |
4. | Nebeský bastardi | 11 | 7 | 0 | 4 | 56:50 | 14 |
5. | Nanosekundy | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:33 | 13 |
6. | Medvídkova tlapička | 11 | 6 | 0 | 5 | 71:55 | 12 |
7. | Batalion 91 A | 11 | 6 | 0 | 5 | 41:42 | 12 |
8. | GE Team | 11 | 4 | 0 | 7 | 40:51 | 8 |
9. | Vošach gang-bang | 11 | 3 | 2 | 6 | 42:60 | 8 |
10. | Palmeiras Prosek | 11 | 3 | 1 | 7 | 37:47 | 7 |
11. | Shooters Morava FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:71 | 4 |
12. | Polární záře | 11 | 1 | 0 | 10 | 35:66 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 13.4.23 | 17:45 | ZABEH | Estudiantes UVL Trops 1.SK UVL (UVL2B) |
Čt 13.4.23 | 19:00 | ZABEH | Černý koně TMK Torolka (HL4E) |
Čt 13.4.23 | 20:15 | ZABEH | Křídla Ďáblic SUP PFC Kodymka SUP A (SVL2B) |
Út 9.5.23 | 17:45 | ZABEH | Rokoska SUP Santa Dominica SUP (SVL2A) |
Út 9.5.23 | 19:00 | ZABEH | Sedm zbabělých SUP Bítovská SUP (SVL2A) |
Út 9.5.23 | 20:15 | ZABEH | Javorák plus Šachta UK SUP (SVL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Burian Lukáš | 9 | 9 |
Dlabola Filip | 8 | 5 |
Dlabola Matěj | 4 | 1 |
Gaper Tomáš | 3 | 1 |
Kočiřík Petr | 11 | 0 |
Matějček Jakub | 1 | 0 |
Mejzlík Jakub | 11 | 1 |
Pobeška Matúš | 7 | 8 |
Šenk Adam | 6 | 1 |
Sieber Michal | 10 | 3 |
Sklenář Adam | 4 | 3 |
Žilinský Jakub | 2 | 2 |
Zuština David | 4 | 3 |