11. Klokan Perón club A 11 1 3 7 32:60 5

St 27.3.13 17:00 KBELY Dřeváci Stýbla Ďáblic VET   (VL3B)
Ne 7.4.13 18:45 ZAK Debakl FC Bruchos HFC   (HL5I)
Ne 7.4.13 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Kumpáni VET   (VL3D)
Út 23.4.13 17:00 BECH Alténa ST Hervis sport 1.FC   (HL7F)
Út 23.4.13 18:15 BECH Don Giovanni VET Kulišáci CF VET   (VL3A)

24. 6. 13 19:30 KBELY Erko Kbely Boston HS 11. 3:3 (2:2)
Vytrvalý déšť nepokazil dojem z vyrovnaného utkání. Spousta šancí na obou stranách, gólmani ale byli muži na svých místech. Robert Hlinák, Zdeněk Adámek
Erko Kbely Boston HS
Kamil Kyral – Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Jiří Kaiser, Michal Katriňák, Adam Kučera, Dušan Kučera, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl, Samuel Valenta vs Zdeněk Mikyška – Aleš Deré, Josef Hamouz, Josef Hrodek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Vít Turtenwald
2. Michael Leibl
27., 35. Adam Kučera
6., 36. Josef Hrodek
11. Martin Kubeš
10. 6. 13 20:15 P1 Boston HS Santa Dominica 10. 0:6 (2:3)
Utkání bylo ve 49. předčasně ukončeno pro ztrátu míče zaviněnou hosty. Domácí k dohrávce nenastoupili. Pavel Dufek, Jiří Ptáček
Boston HS Santa Dominica
Jan Pospíšil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Michal Bureš – Alexander Károlyi, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Michal Zukal
10., 29. Jan Markuzi
44. Josef Hrodek
12. Stanislav Kodr
22. Nikola Štochl
25., 35., 38. Stanislav Mařík
4. 6. 13 20:45 MIKU2 Rowdies HFC Boston HS 9. 1:1 (1:1)
Zápas skončil remízou, hráči Bostonu byli o malinko lepším mužstvem. Ke konci zápasu netrefil prázdnou bránu hráč Rowdies Dlouhý. Plucar, Mlynařík
Rowdies HFC Boston HS
Mário Vozár – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Michal Holeček, Zbyněk Mareš, Richard Peer, Václav Socher, Radek Zlatník vs Jan Pospíšil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Martin Kubeš, Václav Kudrna, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška
7. Václav Socher 29. Josef Hrodek
27. 5. 13 20:15 ZABEH Boston HS MJSH Team A 8. 5:4 (0:2)
Hosté v utkání jasně dominovali a svého soupeře až do 44 minuty téměř k ničemu nepustili. Za stavu 0:4 však zcela nepochopitelně přestali hosté bránit a to se jim hrubě nevyplatilo, protože domácí během 8 minut vyrovnali a v 60´min. dokonali parádní obrat!!! Kohout, Pavlíček
Boston HS MJSH Team A
Jan Pospíšil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Stanislav Boicenco – Pavel Belov, Serhiy Hrechko, Yaroslav Kuschchak, Valeriy Kuznetsov, Maryan Lesyk, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev
46., 48., 52. Aleš Deré
60. Zdeněk Kuneš
56 Vít Turtenwald 11. Pavel Belov
29. Serhiy Hrechko
35. Maryan Lesyk
38. Tymur Matsiyevych
20. 5. 13 19:00 P3 Restaurace U Pecků A Boston HS 7. 5:1 (4:0)
Peckovi do půle rozhodli 4 góly, nejhezčí dal Aleš na 2:0 po samostatné akci, druhá půle se hrála za mírné převahy Bostonu, ale vítěz už byl jasný. Smetana, Hošek
Restaurace U Pecků A Boston HS
Karel Tureček – Ivan Faitl, David Frič, František Jakubec, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, Aleš Vašíček vs Jan Pospíšil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald
15., 51. Ivan Faitl
21. Aleš Vašíček
26. Jiří Novák
29. Jan Kahuda
34. Aleš Deré
6. 5. 13 19:30 MIKU4 Boston HS Trops 1.SK 6. 9:3 (5:0)
Jednoznačné utkání v domácí režii. Hosté se sice snažili a dnes proti skvěle hájícím domácím neměli šanci. Klail, Solich
Boston HS Trops 1.SK
Václav Kudrna – Aleš Deré, Josef Hrodek, Jakub Janáček, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Vít Turtenwald vs Filip Bartek – Jan Bezděk, Vasil Boev, Štěpán Böhm, Ondřej Kolísek, Josef Marc, Jaroslav Procházka
44. Ondřej Kolísek
1. 5. 13 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Boston HS 5. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Milan Moc, Pavel Homola
Saens 1.FC A Boston HS
Pavel Strazzer – František Bureš, Jan Chaloupka, Ondřej Herc, Patrik Jandus, Karel Kristen, Václav Milec, Jakub Němec, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner vs
22. 4. 13 20:45 MIKU1 Boston HS Klokan Perón club A 4. 2:0 (1:0)
Krásný fotbal, fér přístup všech hráčů, prostě paráda. Boston byl přece jen o něco lepší. Jaroslav Macek, David Davídek
Boston HS Klokan Perón club A
Václav Kudrna – Aleš Deré, Josef Hrodek, Jan Jelínek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Tomáš Bezstarosti – David Čonka, Tomáš Klupsa, Petr Kujal, Roman Letko, Tomáš Manhart, Jan Pohnán
20. Vít Turtenwald
56. Josef Hrodek
15. 4. 13 19:00 ZABEH Boston HS Úterní hosté Ski FC A 3. 4:2 (2:1)
Hosté měli skvělý začátek, ale v druhé půli zvolnili tempo a Boston převzal aktivitu do svých rukou. Rozhodl závěr utkání. Filip Kotchera, Patrik Toman
Boston HS Úterní hosté Ski FC A
Václav Kudrna – Aleš Deré, Josef Hrodek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Roman Slavík – Petr Bartejs, Marek Chrobák, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, Lukáš Zahradník
29. Tomáš Drbal
8. 4. 13 19:30 MIKU2 Akta - rez Boston HS 2. 2:2 (0:0)
Kvalitní zápas z obou stran, který vyústil v zaslouženou remízu. Jaromír Hajn, Matěj Urban
Akta - rez Boston HS
Marek Valášek – Petr Farář, Jiří Hanáček, Ladislav Jančí, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Votřel vs Jakub Janáček – Aleš Deré, Josef Hrodek, Jan Jelínek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška
49. Jakub Mrhal
57. Tomáš Michal
47., 59. Aleš Deré
25. 3. 13 20:00 TEMPO Boston HS Smutný potapěči 1. 4:7 (3:1)
Pěkné, kvalitní a většinu zápasu vyrovnané utkání. Rozhodujícím momentem zápasu bylo vyrovnání po dvou téměř identických gólech ze začátku druhého poločasu, které Boston očividně psychicky zaskočilo. Poté již o něco lepší Potápěči výhru postupně potvrdili. Jan Trpišovský, Petr Viliš
Boston HS Smutný potapěči
Jakub Janáček – Aleš Deré, Jan Jelínek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud