Út 3.9.13 19:30, 20:45 DEKAN Milenium Praha FC
St 4.9.13 18:15, 19:30, 20:45 MIKU3 Milenium Praha FC
Út 10.9.13 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Banditi z Palmovky
St 11.9.13 18:15, 19:30, 20:45 MIKU4 Na zdraví p.Macháčka
Po 16.9.13 19:00, 20:15 MOTO2 Farkáň 92 1.FC
Út 17.9.13 18:15, 19:30, 20:45 DEKAN Orgasmico L.S.D.
St 18.9.13 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC 1.FC Holešovice
St 18.9.13 18:15, 19:30, 20:45 MIKU2 Pivojs s.r.o.1.FC
Út 24.9.13 19:30, 20:45 zzNOVOB Oratoř Kobylisy
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Banditi nezaváhali ani v posledním kole, i když se po prvním poločase zdálo, že Chvojkovicím se podaří to, co v sezoně žádnému týmu. Banditi se ale vzpamatovali, dorovnali a přidali navrch ještě pár dalších gólů. A výsledek? Postup z prvního místa bez jediné prohry. To Orgasmico krutě podcenilo soupeře. Poslední a sestupující Na zdraví pana Macháčka vyhrálo v celé sezoně do minulého kola jen jednou. V posledním kole ale v sobě našlo dostatek sil, aby Orgasmicu překazilo postup do čtvrté ligy. Místo něj se raduje Litrpůl, který se postavil nepříliš silnému Mileniu a neměl tak problém zápas vyhrát. Na sestupové trojici se nic nezměnilo, Pana Macháčka do šestky doprovodí Pivojs a Holešovice, kteří si to spolu rozdali teprve nyní. Bohužel ani výhra Pivojs nepomohla, Milenium sice prohrálo, ale ze vzájemného zápasu holt vyšlo o gól lépe…

2. 12. 13 19:30 MIKU1 Pražská legie 2000 Farkáň 92 1.FC 11. 3:0 (2:0)
Domácí využili nervozity Farkáně a od první minuty si šli pro oba body.
Pražská legie 2000 Farkáň 92 1.FC
Radek Štulík – Matúš Drábik, Rostislav Drtina, Marek Kóňa, Petr Ondruš, Jan Petrák, Karel Roskowetz, Jan Škvor vs Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Durdík, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Ivo Unger, Pavel Zajíček
7. Marek Kóňa
25., 39. Rostislav Drtina
2. 12. 13 19:30 ARIT Orgasmico L.S.D. Na zdraví p.Macháčka 11. 1:4 (1:2)
Hosté na tom byli o poznání lépe. Předváděli skvělý fotbal a vítězství si jednoznačně zasloužili.
Orgasmico L.S.D. Na zdraví p.Macháčka
Ondřej Čibera – Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jan Spěvák, Martin Troup, Mikoláš Tuček, Jakub Vančura vs Jan Záhlava – David Balun, Jakub Jirousek, Jáchym Lukeš, Michal Nehasil, Josef Záhlava
8. Matěj Prell 14., 23., 59. Jakub Jirousek
36. Jáchym Lukeš
2. 12. 13 19:30 P1 Milenium Praha FC Litrpůl FC 11. 0:2 (0:1)
Hosté ovládli hřiště a přehráli soupeře. Skóre mohlo být mnohem vyšší. Kohout, Janča
Milenium Praha FC Litrpůl FC
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Petrák, Adam Sochor, Josef Svoboda vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, David Mansfeld, Peter Munduch, Jan Omasta, Jiří Zach
17. Jan Omasta
60. Aleš Hlaváč
2. 12. 13 19:00 MOTO3 Pivojs s.r.o.1.FC 1.FC Holešovice 11. 4:1 (0:0)
Hosté byli od počátku fotbalovější, k čemuž jim pomohla i dvacetiminutová přesilovka. V druhém poločase ale houževnatější Pivojs otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Prokop Vodrážka, Vojtěch Gavriněv
Pivojs s.r.o.1.FC 1.FC Holešovice
Benjamin Tůma – David Choloděnko, Michal Kapička, Hynek Kempfer, Vladislav Nový, Jan Pivoňka vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr
40. Jan Pivoňka
50., 57. David Choloděnko
53. Vladislav Nový
33. Jan Karban
2. 12. 13 19:00 METE1 STS Chvojkovice - Brod Banditi z Palmovky 11. 3:7 (2:0)
Banditi v poločase prohrávali 0:2, ale ve druhé půli naprosto zaslouženě otočili výsledek. Martin Inneman, Filip Kotchera
STS Chvojkovice - Brod Banditi z Palmovky
Michal Opravil – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Robert Kapek, Michal Kolářík, Lukáš Trš, Jan Váňa vs Kamil Luzar – Daniel Andrlík, Zdeněk Fusek, Ivo Kokinda, Tomáš Lencsés, Libor Mohyla, Petr Šindelář