12. Na zdraví p.Macháčka 11 2 0 9 28:46 4

Pá 4.10.13 19:30 HANSP Homogen 1.FC B PAPE Dejvice   (HL4D)
Pá 4.10.13 20:45 HANSP Sparta Pankrác Noční dravci   (HL2B)
St 23.10.13 17:00 DEKAN PFC Kodymka Bronx KKK VET B   (VL4C)
St 23.10.13 18:15 DEKAN Dřeváci Vršáci VET   (VL3C)
St 4.12.13 17:45 HRAB3 Růžoví delfínci 97,2 Athletico KMF   (HL7E)
St 4.12.13 19:00 HRAB3 Uličníci FC 1.W.C.   (HL6E)

2. 12. 13 19:00 METE2 Oratoř Kobylisy Šachta UK 11. 6:1 (2:0)
Domácí byli kombinačně lepší. Po změně stran dovršil hattrickem vítězství Franc. Hosté spoléhali na střelecky disponovaného Mazance, který se trefil až v poslední minutě zápasu. Čapla J., Čapla Š.
Oratoř Kobylisy Šachta UK
Michal Kocvelda – Michal Dušek, Jan Franc, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, František Rodr, Petr Urban vs Tomáš Volf – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, David Kubricht, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Jan Stehlík
5. Petr Nepraš
19., 33. Michal Dušek
34., 37., 46. Jan Franc
60. Ivan Mazanec
20. 11. 13 20:30 STER3 Šachta UK STS Chvojkovice - Brod 10. 2:8 (2:4)
Hosté od začátku lepším týmem, domácí se ve druhé půlce už jen bránili a tak hosté zaslouženě vyhráli. Marek Kouřímský, Martin Beneš
Šachta UK STS Chvojkovice - Brod
David Kubricht – Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Jan Stehlík, Tomáš Volf vs Robert Kapek – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Martin Suchý, Lukáš Trš, Jan Váňa
4., 10. Ivan Mazanec 2., 16., 38., 46. Tomáš Barták
10., 22. Lukáš Trš
58. Michal Opravil
59. Martin Suchý
4. 11. 13 18:15 DEKAN Na zdraví p.Macháčka Šachta UK 9. 1:5 (0:2)
Relativně vyrovnané utkání, kdy hosté trestali chyby soupeře. Na straně hostů o jednoznačném výsledku rozhodl výkon brankáře. Karel Janďourek, Milan Miga
Na zdraví p.Macháčka Šachta UK
Jan Záhlava – David Balun, Lukáš Horna, Jakub Jirousek, Jiří Kašpárek, Robert Keil, Jáchym Lukeš, Michal Nehasil, David Randuška, Josef Záhlava vs David Kubricht – Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Jan Stehlík, Jan Zapotil
57. Josef Záhlava 11. Tomáš Krejčí
22., 43. Michal Kučera
34. Ivan Mazanec
50. Jan Stehlík
21. 10. 13 20:45 MIKU2 Šachta UK Pražská legie 2000 8. 4:4 (2:1)
Kvalitní a pohledné utkání se zaslouženou remízou. Ke konci zápasu zbytečně tvrdé a emotivní. Rosenberger
Šachta UK Pražská legie 2000
David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Karel Roskowetz – Matúš Drábik, Rostislav Drtina, Marek Kóňa, Petr Ondruš, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Daniel Tůma
56. Jan Škvor
14. 10. 13 20:45 DEKAN Litrpůl FC Šachta UK 7. 2:2 (0:2)
V 1.půli jasně dominující hosté ve druhé půli polevili a dovolili soupeřům vyrovnat. Dělba bodů je spravedlivá, množství šancí bylo na obou stranách. Petr Homolka, Tomáš Linhart
Litrpůl FC Šachta UK
Lukáš Kubásek – Lukáš Friedrich, Aleš Hlaváč, Karel Horák, Petr Lukeš, David Mansfeld, Peter Munduch, Jan Vávra vs David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Jan Zapotil
37., 51. Petr Lukeš 3. Jan Zapotil
7. Ivan Mazanec
8. 10. 13 18:15 DEKAN Šachta UK Pivojs s.r.o.1.FC 6. 7:2 (1:0)
Po vyrovnané první půli, kdy byl stav pouze 1:0 pro Šachtu, se ve druhé části nedal zastavit střelec Mazanec, jež utkání de facto rozhodl sám. Jambor
Šachta UK Pivojs s.r.o.1.FC
David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Hynek Kempfer – David Choloděnko, Emanuel Gubrický, Michal Kapička, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Benjamin Tůma, Samuel Tůma
11., 35., 37., 38., 46., 60. Ivan Mazanec
48. Tomáš Bílek
39. David Choloděnko
43. Samuel Tůma
2. 10. 13 20:30 STER3 1.FC Holešovice Šachta UK 5. 2:2 (2:1)
Přestože Holešovice působily fotbalovějším dojmem, trpělivost a zkušenosti Šachty vedly ke srovnání skóre. Zápas vysoké úrovně. Dolejš
1.FC Holešovice Šachta UK
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Tomáš Volf, Jan Zapotil
2. Josef Kotouč
10. Jan Kubát
19. Michal Kučera
37. Tomáš Krejčí
23. 9. 13 19:30 DEKAN Šachta UK Milenium Praha FC 4. 5:2 (2:2)
Zajímavé utkání se šancemi na obou stranách. Rozdíl byl v produktivitě. Hosté místo gólů trefovali konstrukci brány. Klail
Šachta UK Milenium Praha FC
David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Petrák, Josef Svoboda
4. Jan Zapotil
20. Tomáš Krejčí
37., 57., 58. Ivan Mazanec
59 Tomáš Krejčí 8. Václav Petrák
26. Tomáš Michalík
24. Josef Svoboda
17. 9. 13 19:15 zzSTRE Farkáň 92 1.FC Šachta UK 3. 3:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Tomáš Loukotka, Jan Vele
Farkáň 92 1.FC Šachta UK
Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Durdík, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Ivo Unger vs David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Tomáš Volf, Jan Zapotil
12. Jan Durdík
20. Petr Adam
34. Karel Jelínek
41. Jan Zapotil
50. Ivan Mazanec
9. 9. 13 19:30 HANSP Šachta UK Orgasmico L.S.D. 2. 3:4 (2:0)
Zápas s infarktovým závěrem. Šachta vedla v 58. minutě 3:2, nakonec ale prohrála 4:3. Zápasu by slušela remíza. Paleček
Šachta UK Orgasmico L.S.D.
David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Michal Čížek – Ondřej Čibera, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jan Spěvák, Martin Troup, Mikoláš Tuček, Jakub Vančura
14., 22. Jan Zapotil
58. Pavel Doskočil
39. Ondřej Kolanda
47., 59. Jakub Vančura
60. Matěj Prell
2. 9. 13 19:00 METE1 Banditi z Palmovky Šachta UK 1. 5:2 (5:0)
V prvním poločase jednoznačná převaha domácích. V druhé půli jejich pohyb slabší a hosté zaslouženě snížili hrozivě vypadající skóre. Zdeněk Ryvol, Miroslav Vachta
Banditi z Palmovky Šachta UK
Kamil Luzar – Daniel Andrlík, Petr Banot, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Libor Mohyla, Tuan Nguyen Hoang, Petr Šindelář vs David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Tomáš Volf, Jan Zapotil