Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Dušan Kundrát, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Jiří Štička, Jakub Tománek, Michal Žoha vs Roman Janda – Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Milan Malík, Michal Nováček, Martin Pešek, Jan Suchomel, Robert Volník, Daniel Vrzák
4. 6. 18 19:15 ZAK Starci na chmelu A Zlatý krysy FC 9. 8:1 (3:1)
Celou dobu jasně aktivnější domácí. Zasloužená výhra.
Roman Janda – Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Milan Malík, Pavel Náplava, Michal Nováček, Martin Pešek, Robert Volník, Daniel Vrzák vs Marek Poláček – Miroslav Bašta, Lukáš Filo, Jaroslav Houzar, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Jiří Svoboda
8., 42., 57. Petr Hlásný
11. Pavel Náplava
18. Viktor Kassl
21. 5. 18 19:15 ZAK Traktor Praha VET Starci na chmelu A 8. 2:1 (2:0)
Zajímavé utkání. Traktor byl zvláště v prvním poločase lepší a také vedl 2:0, Starci korigovali skrytou střelou v závěru.
Traktor Praha VET Starci na chmelu A
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Milan Klégr , Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Richard Starý, Luděk Tobola vs Roman Janda – Jan Brož, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Milan Malík, Pavel Náplava, Martin Pešek, Robert Volník, Daniel Vrzák
3. Jiří Malaník
13. Milan Klégr
57. Petr Hlásný
14. 5. 18 19:15 ZAK Double United Starci na chmelu A 7. 1:8 (0:3)
Vyšší počet střídajících hráčů u Starců byl celé utkání znát, díky čemuž se jim dařilo kontrolovat zápas. Josef Kubr, Jan Formánek
Double United Starci na chmelu A
Miroslav Procházka – Jiří Abdúl, Jiří Feitl, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais vs Roman Janda – Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Milan Malík, Pavel Náplava, Martin Pešek, Jan Suchomel, Daniel Vrzák
56. Karel Nepraš 5., 30., 32. Petr Hlásný
16. Martin Pešek
31., 45., 57., 59. Milan Malík
7. 5. 18 19:15 ZAK Starci na chmelu A Slawoj Břevnov 6. 2:7 (2:4)
Hrát Starci v plném počtu, skóre by možná vypadalo obráceně. Navíc svého soupeře dokonale zaskočili a chvíli po zahájení zápasu vedli 2:0, postupně ale začali fyzicky odpadávat. Režii utkání převzali hosté a pohodlně si dokráčeli pro dva body.
Starci na chmelu A Slawoj Břevnov
Roman JandaPetr Jambor, Milan Malík, Pavel Náplava, Martin Pešek, Robert Volník, Daniel Vostřez vs Jan Navrátil – Radek Fál, David Hylas, Vladimír Lhota, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň
10. Jiří Svatoň
23. 4. 18 19:30 BECH Premiéra TV - Nowatron Starci na chmelu A 5. 2:1 (1:0)
Pohledné utkání. Domácí vybojovali vítězství.
Premiéra TV - Nowatron Starci na chmelu A
Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, Josef Nehasil, Martin Richter, David Rozvald vs Roman Janda – Jan Brož, Ladislav Eliáš, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Milan Malík, Michal Nováček, Martin Pešek, Robert Volník
14. David Rozvald
35. Lubor Klouda
51. Petr Hlásný
16. 4. 18 19:15 ZAK Starci na chmelu A Dřevosprint SC 4. 9:4 (2:2)
Hosté doplatili na fyzickou kondici a domácí trpělivou hrou nakonec přesvědčivě zvítězili. Jakub Kolář
Starci na chmelu A Dřevosprint SC
Roman Janda – Jan Brož, Ladislav Eliáš, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Milan Malík, Michal Nováček, Martin Pešek, Jan Suchomel, Robert Volník, Daniel Vrzák vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Jaromír Tomaides
21., 23., 37., 43., 53. Petr Hlásný
33., 42. Martin Pešek
59., 60. Milan Malík
8., 55. Jindřich Marhoul
14. Pavel Kačírek
56. Pavel Bokůvka
9. 4. 18 20:45 HOSTI Partizan Praha VET Starci na chmelu A 3. 7:3 (1:2)
Po výborném prvním poločase, který Starci vyhráli 2:1, ve druhém poločase přenechali iniciativu na kopačkách Partizánům, kteří v závěru otočili skóre až na konečných 7:3.
Partizan Praha VET Starci na chmelu A
Pavel Vacek – Vladimír Dubský, Daniel Dvořák, Pavel Kopřivík, Daniel Sokolíček, Milan Steiner, Jan Vlk, Marcel Zanusso, Jan Zedníček vs Roman Janda – Jan Brož, Ladislav Eliáš, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Milan Malík, Michal Nováček, Martin Pešek, Ivo Válal, Daniel Vostřez, Daniel Vrzák
21., 52., 58., 59. Milan Steiner
44., 51. Daniel Sokolíček
47. Vladimír Dubský
10. Milan Malík
19. Martin Pešek
54. Ladislav Eliáš
26. 3. 18 19:15 ZAK Starci na chmelu A Flamengo CR VET 2. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
19. 3. 18 19:00 MIKU2 Eukaryota 2.LKW VET Starci na chmelu A 1. 1:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas pro sebe v poslední minutě rozhodli Starci. Jan Kroj, Petr Mikula
Eukaryota 2.LKW VET Starci na chmelu A
Milan Pick – Tomáš Eberle, Michal Kupsa, Ondřej Mach, Lukáš Mařík, František Palcr, Michal Pešek, Vítězslav Pokluda, Filip Vodička vs Roman Janda – Jan Brož, Michal Fischer, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Michal Nováček, Daniel Vrzák