St 8.5.19 17:45 MIKU3 Chroustova lokomotiva Klapzubova jedenáctka   (HL7D)
St 8.5.19 19:00 MIKU3 Dejnámbůra FC Kovárna PC   (HL7E)
St 8.5.19 20:15 MIKU3 Atomový veverky A Nottoric Forest   (HL6E)
St 26.6.19 18:00 SCBEC Serus AC Dynamo Prak   (HL7E)
St 26.6.19 19:15 SCBEC Rošambo Blok D   (HL6F)
St 26.6.19 20:30 SCBEC Nottoric Forest Koloušci AK   (HL6E)

27. 6. 19 20:15 P2 Tuscarora 03 ExŠemíci 11. 0:2 (0:1)
Velmi svěží zápas, ve kterém hosté předvedli pěkný kombinační fotbal a i bez střídání zaslouženě vyhráli.
Tuscarora 03 ExŠemíci
Marek Farda – Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček vs Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Jan Maršálek, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Oleksij Šutko
22 Tomáš Rummel 7. Pavel Černatovič
37. Oleksij Šutko
13. 6. 19 20:45 ZAK ALT 1.AK Tuscarora 03 10. 1:2 (0:1)
Pohledné utkání z obou stran. Rozhodlo lepší zakončení hostů. Kohout
ALT 1.AK Tuscarora 03
Karel Kučera – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Jan Plic, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček
59. Karel Pulec 29. Tomáš Rummel
45. Slávek Rummel
6. 6. 19 20:30 KORAB Tuscarora 03 Bílá pohroma 9. 1:5 (1:2)
Lepší proměňování šancí a souhra celého týmu rozhodla o výsledku. První poločas byl víceméně vyrovnaný.
Tuscarora 03 Bílá pohroma
Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Vladimír Pilipenko, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček vs Michal Tichý – David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Petr Tichý, Jakub Tinta
1. Tomáš Rummel 4. Petr Paleček
11. Petr Tichý
32. Marek Ondruš
56. David Janovský
58. Jakub Tinta
23. 5. 19 18:00 KORAB Inter Letná Tuscarora 03 8. 1:1 (1:0)
První půle bohatá na šance, ale chudá na góly. Domácí vyhráli první půli těsně. Zdálo se, že domácí ubrání vítězství, ale v 57 minutě si nechali dát gól a zápas skončil spravedlivě remízou. Janča
Inter Letná Tuscarora 03
Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Ondřej Dostál, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Martin Reček, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček
10. Dominik Šolc 56 Ondřej Dostál 57. Martin Reček
16. 5. 19 20:45 ARIT Tuscarora 03 Tohle není hokej? 7. 4:1 (2:0)
Zápas v té nejvyšší kvalitě. Jak technické, tak taktické umění na obou stranách. Více gólových akcí měli domácí. Hosté ztroskotali na gólmanovi.
Tuscarora 03 Tohle není hokej?
Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Lukáš Novotný, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček vs Jan Bláha – Filip Buriánek, Petr Czinege, Luboš Hanus, Martin Hašpl, Michal Klusák, Petr Klusák, Tomáš Randl, Martin Švarc, Adam Zet
2., 58. Andrej Pilipenko
5., 37. Tomáš Rummel
50. Martin Švarc
9. 5. 19 20:15 P1 XXX Tuscarora 03 6. 3:2 (0:1)
Zápas byl vyrovnaný, ale domácí se v závěru vzchopili.
XXX Tuscarora 03
Petr Sedlák – Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Jan Kubr, Jakub Moťka vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Miroslav Špaček
39. Jan Fečík
54. Milan Kejzlar
59. Jakub Moťka
16., 38. Andrej Pilipenko
2. 5. 19 20:45 BECH Šejk Peterka Tuscarora 03 5. 2:4 (0:1)
Rychlý a bojovný zápas. Domácí selhávali v koncovce, a proto prohráli.
Šejk Peterka Tuscarora 03
Martin Srnec – David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Ondřej Kopal, Jan Lhota, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček
53. Michal Urbančík
58. Ondřej Kopal
25. Václav Herold
33. Lukáš Novotný
52., 56. Tomáš Már
25. 4. 19 19:15 MOTO3 Tuscarora 03 Pivní balet 4. 2:5 (0:2)
Zasloužené vítězství hostů. Po většinu zápasu byli aktivnější, lépe kombinovali a své šance proměňovali. Mlynařík
Tuscarora 03 Pivní balet
Martin Reček – Marek Farda, Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Slávek Rummel, Tomáš Rummel vs David Poláček – Marek Böhm, Vít Petrák, Jan Pilát, Jan Šikl, Josef Soukup, Pavel Žák
47. Slávek Rummel
60. Vladimír Pilipenko
9., 42. Pavel Žák
27. Jan Pilát
39., 40. Marek Böhm
11. 4. 19 19:15 MOTO3 Nevím FC Tuscarora 03 3. 2:1 (1:0)
Domácí byli techničtější, ale hosté hráli bojovně. Hrálo se fair - play.
Nevím FC Tuscarora 03
Jakub Hudík – Michal Kracík, Ondřej Kříž, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Miroslav Špaček
14. Ondřej Kříž
37. Michal Kracík
46. Miroslav Špaček
4. 4. 19 19:00 P2 Tuscarora 03 Tutto bene B 2. 1:6 (1:3)
Ve druhé půli tým hostů se svojí skvělou kombinační hrou navýšil skóre v průběhu tří minut a jednoznačně a zaslouženě vyhrál. Janča
Tuscarora 03 Tutto bene B
Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Vladimír Pilipenko, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček vs David Pham – Martin Hoidar, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, Jiří Novák, Patrik Popelka, Michal Prošek, Matej Sekel, Marek Surovčík, Marek Tomeček
21. Tomáš Már 12. Jan Krejčí
18. Marek Surovčík
27., 38. Marek Tomeček
39. Jiří Novák
40. Jiří Küfner
28. 3. 19 19:30 ZAK GE Team Tuscarora 03 1. 5:0 (1:0)
Bezproblémový zápas v duchu fair play.
GE Team Tuscarora 03
Paul Ginnane – Boris Freso, Roi Fux, Sebastian Gross, Terence Lenihan, Karlo Marinovič, Antongiulio Migliacci, Martin Carlos Monton, Philip Maximilian Overhage, Ivan Radošević, Davide Ricciardi vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Vladimír Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček