Vyrovnaný zápas, ale poslední desetiminutovka patřila Letné.
Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Ondřej Dostál, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Lukáš Koutník, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek vs Zdeněk Žížala – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Josef Viktora, Václav Zubal
21. Václav Zubal
30. Zdeněk Žížala
45. David Janovský
13. 6. 19 20:15 P1 XXX Inter Letná 10. 2:5 (0:2)
Hráči obou týmů předvedli koncentrovaný výkon, přičemž hráčskou převahou disponovali domácí. Ti však nedokázali, až na dvě výjimky, dotáhnout nadějně se rozvíjející akce do úspěšného závěru, zatímco hosté plně využili střelecké formy Hakena. Proto si odvážejí oba body. Janča
XXX Inter Letná
Martin Bílka – Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Jan Kubr, Jakub Moťka vs Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Ondřej Dostál, Lukáš Duchek, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Lukáš Koutník, Marek Mašita, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek
32. Milan Kejzlar
36. Jan Kubr
6., 12., 34., 45. Tomáš Haken
43. Jakub Cihla
6. 6. 19 18:00 KORAB Tohle není hokej? Inter Letná 9. 6:1 (4:1)
Déšť nahrál raketovému nástupu hokejistů. Druhý poločas déšť ustal, Letná ožila, ale na zvrat nebyl čas ani síla.
Tohle není hokej? Inter Letná
Jan Bláha – Filip Buriánek, Luboš Hanus, Martin Hašpl, Filip Hornát, Michal Klusák, Petr Klusák, Pavel Mahdal, Tomáš Randl vs Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Ondřej Dostál, Lukáš Duchek, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Lukáš Koutník, Marek Mašita, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek
2., 9. Filip Hornát
4., 42. Michal Klusák
11., 40. Pavel Mahdal
20. Ondřej Dostál
23. 5. 19 18:00 KORAB Inter Letná Tuscarora 03 8. 1:1 (1:0)
První půle bohatá na šance, ale chudá na góly. Domácí vyhráli první půli těsně. Zdálo se, že domácí ubrání vítězství, ale v 57 minutě si nechali dát gól a zápas skončil spravedlivě remízou. Janča
Inter Letná Tuscarora 03
Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Ondřej Dostál, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Martin Reček, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček
10. Dominik Šolc 56 Ondřej Dostál 57. Martin Reček
16. 5. 19 20:45 BECH Šejk Peterka Inter Letná 7. 3:3 (3:1)
Inter zabojoval po změně stran, kdy srovnal dvěma brankami náskok Šejku.
Šejk Peterka Inter Letná
Michal Srnec – František Časar, David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Ondřej Kopal, Jan Lhota, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Ondřej Dostál, Tomáš Haken, Jaroslav Šustek
4., 23. František Časar
24. Jan Michálek
22. Ondřej Dostál
46., 55. Tomáš Haken
9. 5. 19 18:00 KORAB Inter Letná Pivní balet 6. 9:3 (6:1)
Z počátku se obě mužstva zdála herně vyrovnaná, ale Pivní balet bez možnosti střídání byl brzy zdolán mnoho útočnými nájezdy domácích.
Inter Letná Pivní balet
Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Ondřej Dostál, Lukáš Duchek, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Lukáš Koutník, Marek Mašita, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek vs Josef Soukup – Marek Böhm, Vít Petrák, Jan Pilát, David Poláček, Pavel Žák
5., 14., 17., 19. Ondřej Dostál
10., 20., 32., 44. Tomáš Haken
58. Jaroslav Šustek
6., 43. Jan Pilát
56. Marek Böhm
2. 5. 19 18:00 KORAB Nevím FC Inter Letná 5. 4:2 (1:1)
Domácí i přesto, že hráli v poli s jedním hráčem navíc, nedokázali v první půli proměnit spoustu šancí a dostali gól do šatny. Hosté ve čtyřech nesložili zbraně a hráli vyrovnanou partii. Druhá půle přinesla bojovný fotbal a domácí nakonec vydřeli vítězství.
Nevím FC Inter Letná
Jakub Hudík – Michal Kracík, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Ondřej Papežík, Jaroslav Paseka, Nikolaj Skrabec, Petr Sloup vs Jakub Peterka – Jakub Cihla, Tomáš Haken, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek
7., 59. Nikolaj Skrabec
53. Libor Nový
56. Michal Kracík
30. Dominik Šolc
38. Tomáš Haken
25. 4. 19 18:00 KORAB Inter Letná Tutto bene B 4. 3:9 (2:2)
Po vyrovnaném prvním poločase se herně i výsledkově prosadilo Tutto Bene.
Inter Letná Tutto bene B
Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Ondřej Dostál, Tomáš Haken, Marek Mašita, Jaroslav Šustek vs Jakub Šimovček – Martin Hoidar, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, David Pham, Patrik Popelka
16. Jakub Peterka
18. Ondřej Dostál
43. Jaroslav Šustek
15., 21., 41., 46., 50., 60. David Pham
40., 58. Jiří Marek
54. Jan Krejčí
11. 4. 19 19:30 ZAK GE Team Inter Letná 3. 6:3 (3:1)
Zápas ve vysokém tempu. Útok střídal útok, šance na obou stranách. Takticky vyspělejší tým domácích se ale začal prosazovat větší sehraností a kvalitou. Zasloužené vítězství.
GE Team Inter Letná
Davide Ricciardi – Boris Freso, Roi Fux, Paul Ginnane, Sebastian Gross, Terence Lenihan, Karlo Marinovič, Antongiulio Migliacci, Martin Carlos Monton, Philip Maximilian Overhage, Ivan Radošević vs Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Lukáš Koutník, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek
12., 15. Martin Carlos Monton
26., 36., 45. Karlo Marinovič
31. Ivan Radošević
16 Paul Ginnane 29. Tomáš Haken
46. Jakub Cihla
56. Lukáš Koutník
4. 4. 19 18:00 KORAB Inter Letná ExŠemíci 2. 2:4 (1:2)
Hosté byli lepší v zakončení ve vyrovnaném utkání. Škoda jen, že hráč Haken nedokáže unést porážku a hledá viníky všude jinde než u sebe. Kohout