Vyrovnaný zápas, ale poslední desetiminutovka patřila Letné.
Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Ondřej Dostál, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Lukáš Koutník, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek vs Zdeněk Žížala – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Josef Viktora, Václav Zubal
21. Václav Zubal
30. Zdeněk Žížala
45. David Janovský
13. 6. 19 20:30 KORAB Bílá pohroma Tohle není hokej? 10. 1:4 (0:2)
Hosté měli skvělý začátek a po celý zápas drželi nastavené tempo a nasazení, kterým domácí výrazně přehrávali. Zasloužená výhra.
Bílá pohroma Tohle není hokej?
Josef Viktora – Lukáš Císař, David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal vs Jan Bláha – Filip Buriánek, Luboš Hanus, Martin Hašpl, Filip Hornát, Michal Klusák, Petr Klusák, Pavel Mahdal, Tomáš Randl
58. Petr Tichý 4 Jakub Tinta
50 Petr Tichý
1., 6., 50. Tomáš Randl
32. Luboš Hanus
10. Petr Klusák
59. Tomáš Randl
6. 6. 19 20:30 KORAB Tuscarora 03 Bílá pohroma 9. 1:5 (1:2)
Lepší proměňování šancí a souhra celého týmu rozhodla o výsledku. První poločas byl víceméně vyrovnaný.
Tuscarora 03 Bílá pohroma
Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Vladimír Pilipenko, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček vs Michal Tichý – David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Petr Tichý, Jakub Tinta
1. Tomáš Rummel 4. Petr Paleček
11. Petr Tichý
32. Marek Ondruš
56. David Janovský
58. Jakub Tinta
23. 5. 19 20:30 KORAB Bílá pohroma Šejk Peterka 8. 8:0 (2:0)
První půli ovládli domácí, i když hostě spálili několik šancí. Druhá půle opět v režii domácích, kteří přidali šest gólů a zaslouženě vyhráli. Hosté se čestného úspěchu nedočkali.
Bílá pohroma Šejk Peterka
Jakub Tinta – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Václav Zubal vs Michal Žůrek – František Časar, David Čermák, David Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Jan Michálek
23., 45., 56. David Janovský
24., 38., 57. Petr Tichý
33. Marek Ondruš
50. Petr Paleček
16. 5. 19 20:30 KORAB Pivní balet Bílá pohroma 7. 6:6 (4:4)
Pěkné akce, zasloužená remíza. Hošek
Pivní balet Bílá pohroma
David Poláček – Marek Böhm, Martin Míča, Jan Pilát, Filip Průcha, Jan Šikl, Josef Soukup, Pavel Žák vs Zdeněk Žížala – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal
3. Martin Míča
11., 14., 41. Filip Průcha
29. Josef Soukup
44. Marek Böhm
1., 32., 44. David Janovský
10., 16., 18. Marek Ondruš
9. 5. 19 20:30 KORAB Bílá pohroma Nevím FC 6. 2:1 (1:1)
Velmi rychlé a bojovné utkání, kdy obě mužstva měla mnoho neproměněných šancí.
Bílá pohroma Nevím FC
Josef Viktora – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal vs Jakub Hudík – Michal Kracík, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový, Ondřej Papežík, Jaroslav Paseka, Nikolaj Skrabec, Petr Sloup
6. Petr Tichý
50. Josef Viktora
21. Libor Nový
2. 5. 19 20:30 KORAB Tutto bene B Bílá pohroma 5. 4:4 (3:1)
První půle jasně ve znamení Tutto Bene B, kteří dali 2 rychlé góly a ujali se vedení. První půli vyhráli jasně. Druhá půle přinesla lepší fotbal. Hosté se dotáhli a dokonce v závěru dokázali heroickým výkonem srovnat. Spravedlivá remíza.
Tutto bene B Bílá pohroma
Jakub Šimovček – Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, David Pham, Patrik Popelka, Michal Prošek vs Josef Viktora – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Zdeněk Žížala, Václav Zubal
1. Jiří Marek
7. Jan Krejčí
16., 32. David Pham
20., 37., 58. Petr Tichý
38. Jakub Tinta
25. 4. 19 20:30 KORAB Bílá pohroma GE Team 4. 4:4 (3:4)
Velmi pohledné, rychlé utkání. Remíza je spravedlivá.
Bílá pohroma GE Team
Josef Viktora – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Zdeněk Žížala, Václav Zubal vs Davide Ricciardi – Boris Freso, Paul Ginnane, Sebastian Gross, Terence Lenihan, Karlo Marinovič, Antongiulio Migliacci, Martin Carlos Monton, Philip Maximilian Overhage, Ivan Radošević
25., 38. Petr Paleček
28. David Janovský
30. Petr Tichý
10., 20., 29. Ivan Radošević
12. Paul Ginnane
11. 4. 19 20:30 KORAB ExŠemíci Bílá pohroma 3. 6:8 (4:2)
Vývoj skóre vypovídá za vše. Domácí v první půli diktovali tempo, ovšem laxnost v zakončování dalších šancí a vzepětí Pohromy přineslo neskutečný obrat ve skóre. Kohout
ExŠemíci Bílá pohroma
Bohumil Šišpera – Ondřej Kříž, Jakub Madej, Tadeáš Madej, Jan Maršálek, Jiří Nemeš, David Procházka, Jan Řezáč, Oleksij Šutko vs Josef Viktora – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal