Jan Bláha – Filip Buriánek, Martin Hašpl, Filip Hornát, Michal Klusák, Petr Klusák, Pavel Mahdal, Tomáš Randl, Martin Švarc vs Karel Kučera – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
13. 6. 19 20:45 ZAK ALT 1.AK Tuscarora 03 10. 1:2 (0:1)
Pohledné utkání z obou stran. Rozhodlo lepší zakončení hostů. Kohout
Karel Kučera – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Jan Plic, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček
59. Karel Pulec 29. Tomáš Rummel
45. Slávek Rummel
6. 6. 19 20:45 BECH Šejk Peterka ALT 1.AK 9. 6:4 (3:3)
Pěkné a rychlé utkání s plno góly. Zvítězil tým, kterému se podařilo umístit více míčů do branky.
Šejk Peterka ALT 1.AK
Ondřej Kopal – František Časar, David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Jan Lhota, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Martin Bauer – Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
15., 38. František Časar
17. Ondřej Kopal
18., 46., 57. Jan Lhota
8., 30. Petr Höfner
20. Miroslav Bílek
55. Jaroslav Čejka
23. 5. 19 20:45 ZAK ALT 1.AK Pivní balet 8. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
ALT 1.AK Pivní balet
Karel Kučera – Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Oldřich Štecha vs
16. 5. 19 20:45 ZAK Nevím FC ALT 1.AK 7. 2:4 (0:2)
Po celou dobu zápasu byli hosté rozvážnějším týmem, když na konci domácí tlačili, hosté z protiútoku navýšili skóre. Dreksler
Nevím FC ALT 1.AK
Jakub Hudík – Michal Kracík, Ondřej Kříž, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový, Ondřej Papežík, Jaroslav Paseka, Nikolaj Skrabec vs Martin Bauer – Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Oldřich Štecha
38. Libor Nový
53. Lukáš Nový
3., 36., 60. Miroslav Bílek
15. Karel Pulec
59. Jaroslav Čejka
9. 5. 19 20:45 ZAK ALT 1.AK Tutto bene B 6. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodl střelec Hoidar. Jiří Bouše
ALT 1.AK Tutto bene B
Július Šaróka – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Jakub Šimovček – Martin Hoidar, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Novák, Patrik Popelka, Michal Prošek, Marek Surovčík, Marek Tomeček
33. Petr Höfner 30., 47. Martin Hoidar
2. 5. 19 19:30 ZAK GE Team ALT 1.AK 5. 5:1 (3:0)
Sehraný tým domácích školil ALT hlavně v první půli. Pak se hra vyrovnala, ale GE už náskok udržel. Zdeněk Ševčík ml.
GE Team ALT 1.AK
Davide Ricciardi – Boris Freso, Roi Fux, Paul Ginnane, Sebastian Gross, Terence Lenihan, Karlo Marinovič, Antongiulio Migliacci, Martin Carlos Monton, Philip Maximilian Overhage, Ivan Radošević vs Július Šaróka – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
5., 10., 12. Karlo Marinovič
42. Boris Freso
50. Terence Lenihan
42. Karel Pulec
25. 4. 19 20:45 ZAK ALT 1.AK ExŠemíci 4. 2:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas skončil zaslouženou remízou. Janča
ALT 1.AK ExŠemíci
Karel Kučera – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Ondřej Kříž, Jakub Madej, Tadeáš Madej, Jan Maršálek, Jiří Nemeš, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Oleksij Šutko
31. Ondřej Sirko
39. Jaroslav Čejka
5. Jakub Madej
36. Jan Řezáč
11. 4. 19 20:45 ZAK ALT 1.AK XXX 3. 3:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas. Hra nahoru dolů, v první půli se týmy testovaly, ale ve druhé půli se projevila aktivita domácích. Vypracovali si více šanci, které se štěstím proměňovali.
ALT 1.AK XXX
Karel Kučera – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Martin Bílka – Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Petr Kratochvíl, Jan Kubr, Jakub Moťka
35., 46. Michal Čejka
60. Ondřej Sirko
59. Petr Kratochvíl
4. 4. 19 20:30 KORAB Bílá pohroma ALT 1.AK 2. 2:2 (2:0)
Domácí v první půli lepší, ale nevyužili své šance k většímu náskoku. Hosté po půli zlepšili hru a dokázali i vyrovnat. Domácí i přes velkou snahu už vítězný gól nedali. Kohout
Bílá pohroma ALT 1.AK
Michal Tichý – Ondřej Černý, David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Petr Tichý, Jakub Tinta vs Karel Kučera – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
22. David Janovský
27. Jakub Tinta
42. Serhiy Malanyak
46. Oldřich Štecha
28. 3. 19 20:45 ZAK ALT 1.AK Inter Letná 1. 2:2 (1:1)
Velice vyrovnané utkání. Oba týmy chtěly zvítězit.
ALT 1.AK Inter Letná
Karel Kučera – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Jakub Peterka – Jakub Cihla, Ondřej Dostál, Lukáš Duchek, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Marek Mašita