Po 24.6.19 18:00 MALES Pavana AK VET Starci na chmelu A   (VL3A)
Po 24.6.19 19:15 MALES KáGéčko B Erectico TBC   (HL6A)

27. 6. 19 20:15 P1 Pivní balet Tutto bene B 11. 2:5 (0:1)
Filip Průcha – Marek Böhm, Michal Grau, Martin Míča, Vít Petrák, Jan Šikl, Josef Soukup, Pavel Žák vs Martin Hoidar – Igor Brázda, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, David Pham, Patrik Popelka, Michal Prošek, Marek Surovčík, Marek Tomeček
23., 39., 49. David Pham
43. Patrik Popelka
53. Jan Krejčí
13. 6. 19 19:00 P1 Tutto bene B Nevím FC 10. 3:10 (2:4)
Hra se přelévala ze strany na stranu, šance střídala šanci, hráči předváděli svou technickou vyspělost, mužstva ukázala kolektivní pojetí hry... Do 53. minuty ještě vítěz známý nebyl, protože však hosté dokázali v rozmezí sedmi minut vsítit pět gólů, připisují si výrazné vítězství a oba body do tabulky. Janča
Tutto bene B Nevím FC
Jakub Šimovček – Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Marek, Jiří Novák, David Pham, Patrik Popelka, Michal Prošek vs Jakub Hudík – Ondřej Kříž, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový, Nikolaj Skrabec, Petr Sloup
13. Patrik Popelka
22., 60. David Pham
27 Jiří Novák 1., 17. Libor Nový
11., 58., 59. Petr Sloup
21., 60. Lukáš Nový
41., 53., 57. Ondřej Kříž
6. 6. 19 20:15 P1 Tutto bene B XXX 9. 2:4 (2:1)
Utkání velmi dobré úrovně, ve kterém zúročili převahu XXX.
Tutto bene B XXX
Patrik Popelka – Martin Hoidar, Jan Krejčí, Jiří Marek, Jiří Novák, Michal Prošek, Jakub Šimovček, Marek Surovčík vs Petr Sedlák – Martin Bílka, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Jan Kubr, Jakub Moťka
24. Marek Surovčík
26. Patrik Popelka
14. Jan Kubr
48., 54., 56. Tomáš Hájek
23. 5. 19 19:30 ZAK GE Team Tutto bene B 8. 2:2 (1:1)
Vyrovnaný duel bojovných soupeřů. Na úvodní vedení Tutto bene odpověděl GE Team otočením skóre, ale z vedení se radovali jen pár vteřin. Minutu po první půli bylo již rozhodnuto o remíze.
GE Team Tutto bene B
Davide Ricciardi – Boris Freso, Roi Fux, Paul Ginnane, Sebastian Gross, Karlo Marinovič, Antongiulio Migliacci, Martin Carlos Monton, Philip Maximilian Overhage vs Patrik Popelka – Igor Brázda, Martin Hoidar, Zdeňka Kabeláčová, Jiří Küfner, Jiří Marek, Michal Prošek, Marek Tomeček
21. Martin Carlos Monton
31. Antongiulio Migliacci
4., 31. Jiří Marek
16. 5. 19 19:00 P3 Tutto bene B ExŠemíci 7. 3:8 (1:4)
Jednoznačné utkání jednoho hráče. Madej Tadeáš z týmu Exšemíci v zápase exceloval a vyhrál hostům zápas.
Tutto bene B ExŠemíci
Jakub Šimovček – Jiří Číp, Jiří Küfner, Jiří Marek, Jiří Novák, David Pham, Patrik Popelka, Michal Prošek, Marek Surovčík, Marek Tomeček vs Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Ondřej Kříž, Jakub Madej, Tadeáš Madej, Jan Maršálek, Filip Procházka, Bohumil Šišpera, Oleksij Šutko
1. David Pham
33. Jiří Novák
45. Jiří Marek
9., 10., 15., 49., 54., 58. Tadeáš Madej
17. Bohumil Šišpera
34. Pavel Černatovič
9. 5. 19 20:45 ZAK ALT 1.AK Tutto bene B 6. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodl střelec Hoidar. Jiří Bouše
ALT 1.AK Tutto bene B
Július Šaróka – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Jakub Šimovček – Martin Hoidar, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Novák, Patrik Popelka, Michal Prošek, Marek Surovčík, Marek Tomeček
33. Petr Höfner 30., 47. Martin Hoidar
2. 5. 19 20:30 KORAB Tutto bene B Bílá pohroma 5. 4:4 (3:1)
První půle jasně ve znamení Tutto Bene B, kteří dali 2 rychlé góly a ujali se vedení. První půli vyhráli jasně. Druhá půle přinesla lepší fotbal. Hosté se dotáhli a dokonce v závěru dokázali heroickým výkonem srovnat. Spravedlivá remíza.
Tutto bene B Bílá pohroma
Jakub Šimovček – Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, David Pham, Patrik Popelka, Michal Prošek vs Josef Viktora – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Zdeněk Žížala, Václav Zubal
1. Jiří Marek
7. Jan Krejčí
16., 32. David Pham
20., 37., 58. Petr Tichý
38. Jakub Tinta
25. 4. 19 18:00 KORAB Inter Letná Tutto bene B 4. 3:9 (2:2)
Po vyrovnaném prvním poločase se herně i výsledkově prosadilo Tutto Bene.
Inter Letná Tutto bene B
Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Ondřej Dostál, Tomáš Haken, Marek Mašita, Jaroslav Šustek vs Jakub Šimovček – Martin Hoidar, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, David Pham, Patrik Popelka
16. Jakub Peterka
18. Ondřej Dostál
43. Jaroslav Šustek
15., 21., 41., 46., 50., 60. David Pham
40., 58. Jiří Marek
54. Jan Krejčí
11. 4. 19 20:15 P2 Tutto bene B Tohle není hokej? 3. 0:1 (0:1)
Rychlá a vyrovnaná hra. Hosté dokázali na rozdíl od domácích vstřelit gól a to rozhodlo.
Tutto bene B Tohle není hokej?
Jakub Šimovček – Martin Hoidar, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Novák, David Pham, Patrik Popelka, Marek Surovčík vs Jan Bláha – Filip Buriánek, Luboš Hanus, Martin Hašpl, Filip Hornát, Petr Klusák, Pavel Mahdal, Tomáš Randl, Martin Švarc
27. Martin Hašpl
4. 4. 19 19:00 P2 Tuscarora 03 Tutto bene B 2. 1:6 (1:3)
Ve druhé půli tým hostů se svojí skvělou kombinační hrou navýšil skóre v průběhu tří minut a jednoznačně a zaslouženě vyhrál. Janča
Tuscarora 03 Tutto bene B
Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Vladimír Pilipenko, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček vs David Pham – Martin Hoidar, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, Jiří Novák, Patrik Popelka, Michal Prošek, Matej Sekel, Marek Surovčík, Marek Tomeček
21. Tomáš Már 12. Jan Krejčí
18. Marek Surovčík
27., 38. Marek Tomeček
39. Jiří Novák
40. Jiří Küfner
28. 3. 19 20:45 BECH Tutto bene B Šejk Peterka 1. 6:4 (2:1)
Bojovné utkání s lepším koncem pro Tutto Bene. Janča
Tutto bene B Šejk Peterka
Jakub Šimovček – Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, Jiří Novák, David Pham, Patrik Popelka, Jiří Ruprecht vs Martin Srnec – František Časar, David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Ondřej Kopal, Lukáš Šalamoun