Pá 12.4.19 18:00 ZAK Scarface AC Queens Park Club   (HL3C)
Pá 12.4.19 19:15 ZAK Well Done Papíráci CF   (HL4E)
Pá 12.4.19 20:30 ZAK Vocasuna CA Šnek FC B   (HL8K)
St 8.5.19 18:00 HRAB3 Virtus Praha FK Sean team B   (HL7F)
St 8.5.19 19:15 HRAB3 Serus AC Pivojs s.r.o.1.FC   (HL7E)

27. 6. 19 20:15 HOSTI Šejk Peterka GE Team 11. 1:5 (0:1)
Poměrně vyrovnané utkání, gólově na tom ale byli lépe hosté. Šejkové doplatili na mizernou koncovku.
Šejk Peterka GE Team
Michal Srnec – David Čermák, David Chmelař, Jan Lhota, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Davide Ricciardi – Boris Freso, Roi Fux, Paul Ginnane, Sebastian Gross, Terence Lenihan, Karlo Marinovič, Antongiulio Migliacci, Martin Carlos Monton, Philip Maximilian Overhage, Ivan Radošević
41. David Chmelař 7., 60. Terence Lenihan
32. Ivan Radošević
40. Paul Ginnane
58. Karlo Marinovič
13. 6. 19 20:45 BECH ExŠemíci Šejk Peterka 10. 18:5 (11:3)
Hosté se sešli bez střídání, zatímco domácích bylo jak na velký fotbal. Domácí byli velmi při chuti a deklasovali svého soupeře rozdílem třídy.
ExŠemíci Šejk Peterka
Jiří Nemeš – Pavel Černatovič, Ondřej Kříž, Jakub Madej, Tadeáš Madej, Jan Maršálek, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Oleksij Šutko vs Michal Srnec – David Chmelař, Petr Chmelař, Petr Hach, Ondřej Kopal, Lukáš Šalamoun
60. Lukáš Šalamoun
6. 6. 19 20:45 BECH Šejk Peterka ALT 1.AK 9. 6:4 (3:3)
Pěkné a rychlé utkání s plno góly. Zvítězil tým, kterému se podařilo umístit více míčů do branky.
Šejk Peterka ALT 1.AK
Ondřej Kopal – František Časar, David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Jan Lhota, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Martin Bauer – Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
15., 38. František Časar
17. Ondřej Kopal
18., 46., 57. Jan Lhota
8., 30. Petr Höfner
20. Miroslav Bílek
55. Jaroslav Čejka
23. 5. 19 20:30 KORAB Bílá pohroma Šejk Peterka 8. 8:0 (2:0)
První půli ovládli domácí, i když hostě spálili několik šancí. Druhá půle opět v režii domácích, kteří přidali šest gólů a zaslouženě vyhráli. Hosté se čestného úspěchu nedočkali.
Bílá pohroma Šejk Peterka
Jakub Tinta – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Václav Zubal vs Michal Žůrek – František Časar, David Čermák, David Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Jan Michálek
23., 45., 56. David Janovský
24., 38., 57. Petr Tichý
33. Marek Ondruš
50. Petr Paleček
16. 5. 19 20:45 BECH Šejk Peterka Inter Letná 7. 3:3 (3:1)
Inter zabojoval po změně stran, kdy srovnal dvěma brankami náskok Šejku.
Šejk Peterka Inter Letná
Michal Srnec – František Časar, David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Ondřej Kopal, Jan Lhota, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Ondřej Dostál, Tomáš Haken, Jaroslav Šustek
4., 23. František Časar
24. Jan Michálek
22. Ondřej Dostál
46., 55. Tomáš Haken
9. 5. 19 20:45 BECH Tohle není hokej? Šejk Peterka 6. 2:3 (2:1)
Důrazné utkání, ale v rámci pravidel. Šťastnější byli hosté.
Tohle není hokej? Šejk Peterka
Filip Buriánek – Petr Czinege, Luboš Hanus, Martin Hašpl, Filip Hornát, Michal Klusák, Petr Klusák, Pavel Mahdal, Tomáš Randl, Martin Švarc, Adam Zet vs Michal Srnec – František Časar, David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Ondřej Kopal, Jan Lhota, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík
8. Filip Hornát
24. Luboš Hanus
27. Petr Chmelař
48. Ondřej Kopal
54. David Čermák
2. 5. 19 20:45 BECH Šejk Peterka Tuscarora 03 5. 2:4 (0:1)
Rychlý a bojovný zápas. Domácí selhávali v koncovce, a proto prohráli.
Šejk Peterka Tuscarora 03
Martin Srnec – David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Ondřej Kopal, Jan Lhota, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček
53. Michal Urbančík
58. Ondřej Kopal
25. Václav Herold
33. Lukáš Novotný
52., 56. Tomáš Már
25. 4. 19 20:15 P1 XXX Šejk Peterka 4. 1:4 (1:1)
Výborné utkání. Ve druhé půli hosté zabrali a vyhráli.
XXX Šejk Peterka
Martin Bílka – Martin Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Sedlák vs Michal Srnec – František Časar, David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Ondřej Kopal, Jan Lhota, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík
22. Milan Kejzlar 14., 39. David Čermák
48., 51. Lukáš Šalamoun
11. 4. 19 20:45 BECH Pivní balet Šejk Peterka 3. 2:8 (1:2)
Dynamická bojovná hra se spoustou šancí, hezkých střel i gólů. Domácí v pěti (bez střídání) dokázali dlouho držet krok s hosty. V závěru první půle ale dostali dva góly. Po přestávce jasná záležitost hostů. Janča
Pivní balet Šejk Peterka
David Poláček – Marek Böhm, Vít Petrák, Jan Šikl, Josef Soukup, Pavel Žák vs Martin Srnec – František Časar, David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Ondřej Kopal, Jan Lhota, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík
42., 56. Jan Lhota
4. 4. 19 20:45 BECH Šejk Peterka Nevím FC 2. 2:3 (0:2)
Nevim FC neměl hráče na střídaní, přesto díky svým fotbalovým schopnostem dokázal vyhrát poločas. Šejk v druhé půli zabral a i když inkasoval tři góly, dokázal zápas zdramatizovat. Vyrovnat však už nedokázal. Husák
Šejk Peterka Nevím FC
Michal Srnec – František Časar, David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Ondřej Kopal, Jan Lhota, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Jakub Hudík – Ondřej Kříž, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový
52. František Časar
57. Michal Urbančík
10., 36. Ondřej Kříž
23. Libor Nový
28. 3. 19 20:45 BECH Tutto bene B Šejk Peterka 1. 6:4 (2:1)
Bojovné utkání s lepším koncem pro Tutto Bene. Janča
Tutto bene B Šejk Peterka
Jakub Šimovček – Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, Jiří Novák, David Pham, Patrik Popelka, Jiří Ruprecht vs Martin Srnec – František Časar, David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Ondřej Kopal, Lukáš Šalamoun