St 26.9.07 18:00 HRAB2 Folprecht 1.FC VET FC Střešovice   (VL4A)
St 26.9.07 19:15 HRAB2 Calvados FC Dehet Old FC   (VL4A)
St 24.10.07 18:00 HRAB1 Ecotoner FC Střešovice   (VL4A)
St 24.10.07 19:15 HRAB1 Viktoria Bítovská VET B Slepí koně VET   (VL4A)
St 7.11.07 18:00 HRAB1 Kent Anton aus Tirol   (VL3A)
St 7.11.07 19:15 HRAB1 Felix club super Čechie 12° SUP   (SVL2A)

26. 11. 07 20:15 P3 Boston HS HS Praha 11. 1:1 (1:0)
Tvrdě hrané utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Dušan Melíšek, Tomáš Bárta
Boston HS HS Praha
Martin Halbich – Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Ondřej Myška, Martin Vyroubal vs Michal Klíma – Jan Kaše, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Miloš Pytlíček, Vít Turtenwald, Tomáš Tvrdík, Zdeněk Vořechovský
27. Jan Cruz 40. David Kratochvíl
12. 11. 07 20:00 TEMPO HS Praha Smutný potapěči 10. 5:5 (4:3)
Svižné utkání, kvalitní hra, oba týmy chtěly vyhrát za každou cenu. Už chápu, proč na první ligu nechodí pískat delegovaní rozhodčí. Tolik neomylných, výtečných fotbalistů nemůže normální smrtelník rozsoudit. Jen nechápu, když jsou tak báječní, proč se živí něčím jiným, chytrolíni! Pavel Dvořák, Martin Džbánek
HS Praha Smutný potapěči
Jaroslav Samec – Aleš Deré, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Karel Tošnar, Vít Turtenwald, Tomáš Tvrdík vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
4., 8., 28. Aleš Deré
26., 31. Vít Turtenwald
5., 9. Jiří Žalud
17. Jiří Valášek
42. Václav Nechvíla
43. Jiří Trunečka
5. 11. 07 20:30 HRAB3 Santa Tranta PC A HS Praha 9. 5:1 (2:1)
Vyrovnaný zápas rozhodly rychlé brejky Santy, v závěru utkání. Robert Šafránek, Pavel Šimáček
Santa Tranta PC A HS Praha
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Jaroslav Samec – Aleš Deré, Jan Kaše, Roman Kolín, Zdeněk Kuneš, Miloš Pytlíček, Karel Tošnar, Vít Turtenwald, Tomáš Tvrdík
12. OG
15., 55. Petr Stupka
54., 56. David Čejka
23. Aleš Deré
22. 10. 07 20:30 HRAB3 HS Praha S.N.F. A 8. 4:4 (1:2)
Slušně hrané utkání, kde nebylo znát, že H S Praha hrají pouze ve čtyřech v poli. Utkání skončilo spravedlivou remízou, když vyrovnal brankář H S. Lukáš Michl, David Ronn
HS Praha S.N.F. A
Jaroslav Samec – Aleš Deré, Miloš Pytlíček, Karel Tošnar, Tomáš Tvrdík vs Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Vladislav Ščiklin, Petr Sedláček
13., 40., 41. Aleš Deré
59. Jaroslav Samec
10., 30., 50. Petr Sedláček
58. Jiří Pak
15. 10. 07 20:45 ARIT Šumavan-Balkán HS Praha 7. 1:1 (0:1)
Velmi ostré a vyhecované utkání a to zejména díky hostujícími celku. Pan Kaše opět potvrdil svou pověst. Pískání skutečně za trest. Remíza je zasloužená ač měl více ze hry Šumavan. David Davídek
Šumavan-Balkán HS Praha
Lukáš Fabera – Pavel Adámek, Michal Dochtor, Petr Dochtor, Jakub Krob, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Jiří Vimr vs Jaroslav Samec – Aleš Deré, Jan Kaše, Zdeněk Kuneš, Miloš Pytlíček, Karel Tošnar, Vít Turtenwald, Tomáš Tvrdík
48. Petr Dochtor 48 Michal Dochtor 2. Jan Kaše 45. Aleš Deré
47. Jan Kaše
8. 10. 07 20:30 HRAB3 HS Praha Městská policie 6. 6:0 k.
Hráči Městské policie se k utkání nedostavili v dostatečném počtu.
HS Praha Městská policie
Jaroslav Samec – Jan Kaše, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Miloš Pytlíček, Karel Tošnar vs
1. 10. 07 19:15 HRAB3 Klokan Perón club A HS Praha 5. 4:3 (3:1)
Pohledné a slušně hrané utkání v němž vyhrál šťastnější tým. V první půli byl lepší Klokan Perón club, který si vytvořil náskok. Do druhé půle přišli hráči hostí jako vyměnění a podařilo se jim vyrovnat. V závěrečném náporu, ale hosté branku nevsítili a naopak z rychlého protiútoku vstřelil Hašek vítezný gól Klokan clubu. Miroslav Hybner, Roman Kabelka
Klokan Perón club A HS Praha
Luboš Ancin – Ondřej Bálek, Pavel Hašek, Lukáš Kučera, Petr Pohnán, Zdeněk Šauer, Robert Staněk ml. vs Jaroslav Samec – Jan Kaše, Roman Kolín, Karel Tošnar, Vít Turtenwald, Tomáš Tvrdík
10. Zdeněk Šauer
18., 28. Lukáš Kučera
60. Pavel Hašek
23. Tomáš Tvrdík
43. Karel Tošnar
45. Vít Turtenwald
24. 9. 07 20:30 HRAB1 HS Praha Inter Lotyšák A 4. 2:2 (2:0)
Utkání bylo odpovídající 1.lize a remíza byla spravedlivá. Pavel Živný
HS Praha Inter Lotyšák A
Michal Klíma – Aleš Deré, Jan Kaše, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Karel Tošnar, Vít Turtenwald, Tomáš Tvrdík vs Pavel Bek – Jan Beneš, Milan Čáp, Jan Kahuda, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák
3. Aleš Deré
26. Karel Tošnar
40. Jan Kahuda
43. David Nosek
17. 9. 07 20:30 HRAB3 HS Praha Vojenské lesy 3. 1:1 (0:1)
Úvod utkání ambiciózního nováčka s posledním mistrem ligy vyzněl pro nováčka. Během deseti minut měli hráči HaS tři tutovky, ale Kolín, Deré ani Vořechovský v šancích neuspěli. Postupem času se Vojenské lesy přece jen také začaly prosazovat a jejich hráči se dostávali do brankových příležitostí. Příležitosti Bartejse a Čejky však rovněž gólem neskončily. Skóre se měnilo až ve 30.minutě, když Bartejs z trestného kopu prostřelil zeď bránících hráčů i gólmana Klímu. Po změně stran hráči HaS opět začali náporem a vytvářeli  si gólové příležitosti. Vojenské lesy spoléhaly pouze na akce z protiútoků, při jedné z nich se v tutovce objevil Pašek, ale nedal. Vyrovnání přišlo v 52.minutě. Kratochvíl z rohového kopu napálil míč prudce před branku, kde si míč za Schneiderova záda srazil obránce Vojenských lesů. Závěrečné minuty byly dramatické, HaS mělo ještě šance k tomu strhnout vítězství na svoji stranu. V závěrečné minutě však po zaváhání gólmana mohl naopak o vítězství Vojenských lesů rozhodnout Bartejs, ale také on neuspěl. Tomáš Kůtek, Karel Janďourek
HS Praha Vojenské lesy
Michal Klíma – Aleš Deré, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Karel Tošnar, Vít Turtenwald, Zdeněk Vořechovský vs David Schneider – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, David Frič, Lukáš Hrabák, Daniel Pašek, Adam Randák
52. OG 30. Petr Bartejs
10. 9. 07 20:30 HRAB1 Ferri FC HS Praha 2. 1:5 (1:3)
Utkání výborné úrovně především díky výkonu vítězného týmu. Tým H S soupeře předčil v kombinaci i v přesnosti zakončení. O vítězi brzy nebylo pochyb.
Ferri FC HS Praha
Marek Kutina – František Hanzák, Radek Hanzák, Radek Linert, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Jaroslav Samec – Aleš Deré, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Miloš Pytlíček, Karel Tošnar, Vít Turtenwald, Tomáš Tvrdík, Zdeněk Vořechovský
28. Miroslav Vavroušek 8., 33. Zdeněk Vořechovský
9. Zdeněk Kuneš
27. Roman Kolín
50. Aleš Deré
3. 9. 07 19:30 zzCZU HS Praha Úterní hosté Ski FC A 1. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, kterému odpovídá výsledek. Obě mužstva se od začátku snažila o ofenzivní fotbal, plný narážeček a pokusů o ohrožení soupeřovy branky. Útočné pojetí dávalo vyniknou oběma brankářům, kteří dlouho drželi čisté konto. Krátce před přestávkou a poté v rozmezí osmi minut ve druhé půli se oba týmy dvakrát prosadili, takže tato spravedlivá remíza byla okořeněna i brankami.