Pá 7.9.07 19:30 DEKAN Devils of Resslovka Chroustova lokomotiva   (HL5D)
Pá 7.9.07 20:45 DEKAN Holosmetky FC A Megafloors.cz   (HL2A)
Po 17.9.07 19:00 zzNEBU Green tyros President FC   (HL2B)
Po 8.10.07 16:45 zzZARUB Hloubětínské srdce VV Vokra VV   (VL2B)
Pá 9.11.07 19:00 P3 Efficenza AC Guatemalské ještěrky   (HL6E)
Pá 9.11.07 20:15 P3 Terron AC Bozi A Restaurace U Pecků A   (HL2A)

26. 11. 07 20:15 P3 Boston HS HS Praha 11. 1:1 (1:0)
Tvrdě hrané utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Dušan Melíšek, Tomáš Bárta
Boston HS HS Praha
Martin Halbich – Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Ondřej Myška, Martin Vyroubal vs Michal Klíma – Jan Kaše, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Miloš Pytlíček, Vít Turtenwald, Tomáš Tvrdík, Zdeněk Vořechovský
27. Jan Cruz 40. David Kratochvíl
12. 11. 07 19:00 P2 Ferri FC Boston HS 10. 0:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla větší zkušenost hráčů vítězného týmu. Ladislav Němec, Petr Materna
Ferri FC Boston HS
Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Martin Halbich – Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Jakub Krajíček, Ondřej Myška, Martin Vyroubal
29., 52. Josef Hrodek
33. Martin Jelínek
5. 11. 07 19:30 zzCZU Boston HS Úterní hosté Ski FC A 9. 1:4 (0:1)
Velmi vypjatý a tvrdě odehraný zápas bez hrubých faulů. Úterní hosté rozhodli o svém jasném vítězství v poslední minutě utkání.
Boston HS Úterní hosté Ski FC A
Martin Halbich – Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Jakub Krajíček, Ondřej Myška vs Roman Slavík – Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Michal Krimlák, Jan Mikeš, Jan Zeman
47. Josef Hrodek 9. Jan Zeman
45. Tomáš Dostálek
58. Martin Doležal
59. Jan Mikeš
22. 10. 07 20:30 ZAK Vojenské lesy Boston HS 8. 1:3 (0:1)
Boston, bojující o záchranu, vstoupil do utkání lépe a brankář Vojenských lesů se musel vytáhnout. Domácí sice dvakrát nastřelili tyč a jednou břevno, ale proti pozorně bránícímu soupeři se nemohli prosadit. V poslední minutě první půle pak otevřel skóre z rychlého protiútoku Myška. Druhý poločas začal snahou Vojenských lesů o vyrovnání, která ale skončila další brankou v jejich síti. V 53.minutě navíc Myška zkompletoval hattrick po chybě brankáře a bylo rozhodnuto. Lesy už jen korigovali výsledek v 58.minutě.
Vojenské lesy Boston HS
David Schneider – Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, Josef Dufek, Jan Filípek, Lukáš Hrabák, Vladimír Kargl, Daniel Pašek, Adam Randák vs Martin Halbich – Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Martin Jelínek, Jakub Krajíček, Ondřej Myška, Martin Vyroubal
58. Jan Filípek 21., 39., 53. Ondřej Myška
15. 10. 07 20:00 TEMPO Smutný potapěči Boston HS 7. 5:0 (2:0)
Velmi pohledné a rychlé utkání. Smutný potápěči si zasloužili vyhrát, ale skóre je pro hosty příliš krutý trest. Utkání se hrálo velmi čistě a bez emocí. Ladislav Obermajer, Vlastimil Maštera
Smutný potapěči Boston HS
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal vs Martin Halbich – Michal Běla, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Jakub Krajíček, Ondřej Myška, Martin Vyroubal
22. Tomáš Kounovský
26. Michal Trunečka
44., 50. Petr Dedek
55. Martin Vrzal
9. 10. 07 16:45 zzNKBE Boston HS Santa Tranta PC A 6. 1:1 (1:0)
Slušné utkání výborné úrovně, bez karet. V první půli lepší Boston, po změně stran se na koně zvýšenou bojovností dostala Santa Tranta. Josef Körner st.
Boston HS Santa Tranta PC A
Martin Halbich – Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Jakub Krajíček, Ondřej Myška vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Filouš, Petr Kubík, Jan Musel, Petr Žemla
22. Michal Běla 42. David Čejka
2. 10. 07 20:15 P3 S.N.F. A Boston HS 5. 5:1 (2:1)
Kvalitní utkání se zlomilo třetí brankou v síti hostů. Hráči Quo měli celý zápas více ze hry, ale soustředěná obrana S.N.F. jim víc než jeden gól vstřelit nedovolila. A naopak S.N.F. trestali z rychlých brejků. Richard Peer, Kohout
S.N.F. A Boston HS
Tomáš Taraba – Roman Bačák, Pavel Čech, Jiří Pak, Vladislav Ščiklin, Petr Sedláček, Jan Taraba vs David Maršál – Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Jakub Krajíček, Martin Vyroubal
7., 39. Jiří Pak
14. Petr Sedláček
48. Vladislav Ščiklin
57. Pavel Čech
13. Josef Hrodek
24. 9. 07 20:45 ARIT Boston HS Šumavan-Balkán 4. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, kde vítězný gól padl po minele brankáře z poloviny hřiště. Václav Blažek, Alessio Scarano
Boston HS Šumavan-Balkán
David Maršál – Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Jakub Krajíček, Ondřej Myška vs Lukáš Fabera – Pavel Adámek, Pavel Bartoš, Jakub Krob, Tomáš Kučera, Miroslav Miller, Karel Poláček, Martin Šírl
11. Josef Hrodek 28. Martin Šírl
40. Pavel Adámek
18. 9. 07 17:45 zzBALK Městská policie Boston HS 3. 0:3 (0:0)
Pěkný zápas. Boston byl o něco fotbalovějším týmem, avšak často jeho střelci ztroskotávali na skvěle chytajícím Sedláčkovi v brance Městské policie. Až ve druhé půli se Boston dokázal prosadit i brankově. Jan Goll
Městská policie Boston HS
Jiří Sedláček – Pavel Černý, Tomáš Harant, Petr Jůzek, Michal Klimáček, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Petr Skřivan, Jan Tezner vs Martin Halbich – Zdeněk Antoš, Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Ondřej Myška
33. Ondřej Myška
46. Josef Hrodek
50. Zdeněk Antoš
10. 9. 07 20:15 P2 Boston HS Klokan Perón club A 2. 5:1 (2:0)
Boston vyhrál zaslouženě, protože hrál nejen dopředu, ale i poctivě bránil, což se o Klokanu říci nedá. Roman Mruvčinský, Michael Rozbora
Boston HS Klokan Perón club A
Martin Halbich – Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Ondřej Myška, Martin Vyroubal vs Ondřej Bálek – Luboš Ancin, Lukáš Kučera, Erik Löffler, Petr Pohnán, Zdeněk Šauer, Robert Staněk ml.
13. Martin Jelínek
23. Josef Hrodek
46. Jan Cruz
53. Ondřej Myška
59. Petr Bošnakov
58. Zdeněk Šauer
3. 9. 07 17:00 zzNOVOB Inter Lotyšák A Boston HS 1. 5:2 (3:2)
Utkání ve vysokém tempu se zpočátku vyvíjelo lépe pro Boston, ale Beneš díky své střelecké pohotovosti dovedl Lotyšák k zaslouženému vítězství. Jiří Hroník, Arnošt Barták