Po 22.10.07 17:00 ARIT Cerveza 18.FC Beer boys   (HL7D)
Po 22.10.07 18:15 ARIT Ekonom WT VET VV Vokra VV   (VL2B)
Po 22.10.07 19:30 ARIT Ekonom WT Ackerman AC   (HL3A)
Po 3.12.07 18:15 ARIT Traktor Praha VET Ekonom WT VET   (VL2B)
Po 3.12.07 19:30 ARIT Ekonom WT UTS Vršovice   (HL3A)
Po 3.12.07 20:45 ARIT Felix club super Kotlářka CAHA FC SUP   (SVL2A)

26. 11. 07 20:30 ZAK Šumavan-Balkán Vojenské lesy 11. 2:4 (1:1)
Utkání mělo zajímavý náboj, protože výhra Šumavanu by ho poslala na medailovou příčku. Remíza by stačila Vojenským lesům. Jako první šli do vedení hráči Šumavanu po rohovém kopu, ale už ve 4.minutě bylo vyrovnáno. Do konce poločasu bylo k vidění ještě několik příležitostí na obou stranách, ale žádná z nich nebyla využita. Po přestávce se prosadili hosté a domácí stačili už jen korigovat skóre. Marek Four, Jaroslav Příbrský
Šumavan-Balkán Vojenské lesy
Ivan Dolejš – Michal Dochtor, Petr Dochtor, Lubomír Karda, Jakub Krob, Tomáš Kučera, Karel Poláček, Martin Šírl vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Radek Hochmeister, Lukáš Hrabák, Vladimír Kargl, Adam Randák
2., 51. Petr Dochtor 4. Lukáš Hrabák
35. Roman Bäumel
50. Petr Bartejs
57. Radek Hochmeister
12. 11. 07 20:45 ARIT Městská policie Šumavan-Balkán 10. 3:9 (1:2)
Po nervózním prvním poločase vedl Šumavan o dva góly a zdálo se, že druhá půle bude jiskrnější. Místo toho Policie úplně odpadla a nebylo co řešit. Tři góly byly výsledkem spíše uvolnění hry Šumavanu, než tlaku Policistů. Ti se přesto snažili, ale snaha není vše.
Městská policie Šumavan-Balkán
Jiří Sedláček – Tomáš Harant, Petr Jůzek, Michal Kožuch, Karel Kreuzer, Aleš Unger, Roman Vyšata vs Miloš Maršíček – Pavel Adámek, Lubomír Karda, Martin Maxant, Karel Poláček, Martin Šírl
43. Karel Poláček
5. 11. 07 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Klokan Perón club A 9. 1:6 (0:1)
Velice pohledné utkání, z obou stran korektní a s minimem faulů. Domácí doplatili na obrovskou smůlu v zakončení, kdy nastřelili cca 4-krát tyč. Hosté působili fotbalovějším dojmem a dokázali své šance proměňovat. Milan Husák
Šumavan-Balkán Klokan Perón club A
Lukáš Fabera – Pavel Adámek, Petr Dochtor, Lubomír Karda, Tomáš Králíček, Martin Maxant, Karel Poláček vs Tomáš Pecháček – Ondřej Bálek, Pavel Hašek, Jan Jelínek, Zdeněk Koukal, Lukáš Kučera, Zdeněk Šauer, Jiří Vágner
55. Karel Poláček 12., 41. Ondřej Bálek
39., 45., 53. Jan Jelínek
50. Jiří Vágner
22. 10. 07 20:45 ARIT Inter Lotyšák A Šumavan-Balkán 8. 3:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém ovšem dokázali skórovat pouze střelci Lotyšáku. Kapoun ovšem rozdělil svou přízeň rovnoměrně oběma brankářům. Tomáš Vais, Michal Juna
Inter Lotyšák A Šumavan-Balkán
Pavel Bek – Jan Beneš, Matěj Brabec, Milan Čáp, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Tomáš Stejskal, Ladislav Tesař vs Lukáš Fabera – Pavel Adámek, Michal Dochtor, Jakub Krob, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Martin Šírl
36. Tomáš Stejskal
47. Jaroslav Šimek
56. Petr Kapoun
42. OG
15. 10. 07 20:45 ARIT Šumavan-Balkán HS Praha 7. 1:1 (0:1)
Velmi ostré a vyhecované utkání a to zejména díky hostujícími celku. Pan Kaše opět potvrdil svou pověst. Pískání skutečně za trest. Remíza je zasloužená ač měl více ze hry Šumavan. David Davídek
Šumavan-Balkán HS Praha
Lukáš Fabera – Pavel Adámek, Michal Dochtor, Petr Dochtor, Jakub Krob, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Jiří Vimr vs Jaroslav Samec – Aleš Deré, Jan Kaše, Zdeněk Kuneš, Miloš Pytlíček, Karel Tošnar, Vít Turtenwald, Tomáš Tvrdík
48. Petr Dochtor 48 Michal Dochtor 2. Jan Kaše 45. Aleš Deré
47. Jan Kaše
8. 10. 07 20:45 ARIT Ferri FC Šumavan-Balkán 6. 1:5 (0:1)
Výborné, rychlé, slušně hrané utkání, ve kterém postupem času přebíralo otěže zápasu do svých rukou mužstvo hostů, zvláště zásluhou nezištně hrajícího R. Šírla. Jiskřičku naděje pro domácí vykřesal Vavroušek, ale brzy ji zhasil opět Šírl. Zdeněk Fiala, Karel Chaloupka
Ferri FC Šumavan-Balkán
Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Martin Mareček, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Lukáš Fabera – Pavel Adámek, Michal Dochtor, Lubomír Karda, Tomáš Králíček, Jakub Krob, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Karel Poláček, Radek Šírl, Jiří Vimr
39. Miroslav Vavroušek 12., 37., 40. Radek Šírl
52. Pavel Adámek
55. Martin Maxant
1. 10. 07 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Úterní hosté Ski FC A 5. 3:2 (2:2)
Výborné utkání, hrané v tempu a s řadou krásných akcí. Šumavan měl navrch, ale řadu šancí neproměnil. Úterní hosté předvedli také pohledný fotbal a bod si určitě zasloužili. David Ronn, Tomáš Fencl
Šumavan-Balkán Úterní hosté Ski FC A
Lukáš Fabera – Pavel Adámek, Michal Dochtor, Petr Dochtor, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Karel Poláček, Martin Pospíšil vs Roman Slavík – Tomáš Čapek, Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Jan Mikeš, Petr Seidel, Jan Zeman
11. Martin Pospíšil
18. Pavel Adámek
43. Martin Maxant
8. Jan Mikeš
18. Martin Doležal
24. 9. 07 20:45 ARIT Boston HS Šumavan-Balkán 4. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, kde vítězný gól padl po minele brankáře z poloviny hřiště. Václav Blažek, Alessio Scarano
Boston HS Šumavan-Balkán
David Maršál – Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Jakub Krajíček, Ondřej Myška vs Lukáš Fabera – Pavel Adámek, Pavel Bartoš, Jakub Krob, Tomáš Kučera, Miroslav Miller, Karel Poláček, Martin Šírl
11. Josef Hrodek 28. Martin Šírl
40. Pavel Adámek
17. 9. 07 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Smutný potapěči 3. 1:2 (0:2)
Utkání dobré prvoligové úrovně. Potápěči nechávali soupeře hrát, dobře bránili a sami vyráželi do brejků. Dva z nich dokázali proměnit a to rozhodlo celé utkání. Po změně stran se obraz hry nezměnil a Potápěči své vedení ubránili. Remíza by byla spravedlivá. Tocháček
Šumavan-Balkán Smutný potapěči
Lukáš Fabera – Petr Dochtor, Lubomír Karda, Jakub Krob, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Karel Poláček, Martin Pospíšil, Martin Šírl vs Libor Koubek – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
58. Petr Dochtor 43 Martin Šírl
59 Tomáš Kučera
4. Jiří Žalud
26. Jiří Valášek
54. Petr Dedek
10. 9. 07 20:45 ARIT Santa Tranta PC A Šumavan-Balkán 2. 3:3 (2:2)
Kvalitní, rychlé utkání, plné osobních soubojů a pěkných fotbalových momentů. Santa Tranta se po dvou vydařených střelách v ůvodu ujala vedení, které však soupeř trpělivou hrou do poločasu dohnal. Druhá půle začala nervózně, ale od 40. minuty zvítězil opět fotbal. Santa se opět dostala do vedení a směřovala za výhrou, ale 4 minuty před koncem si domácí srazili prudký centr Dochtora do vlastní sítě a zápas tak skončil zaslouženou remízou. Zdeněk Fiala, Karel Chaloupka
Santa Tranta PC A Šumavan-Balkán
Jakub Pospíchal – David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Lukáš Fabera – Petr Dochtor, Tomáš Králíček, Jakub Krob, Martin Maxant, Miroslav Miller, Martin Pospíšil, Jiří Vimr
5., 7., 46. David Čejka 17. Martin Maxant
20. Miroslav Miller
56. Petr Dochtor
3. 9. 07 20:45 ARIT Šumavan-Balkán S.N.F. A 1. 5:0 (1:0)
Dobré a rychlé utkání, ve kterém S.N.F. platilo za hrubé chyby. Hráno velice slušně. Václav Kovařík, Petr Turínek
Šumavan-Balkán S.N.F. A
Lukáš Fabera – Pavel Adámek, Petr Dochtor, Jakub Krob, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Miroslav Miller, Karel Poláček, Jiří Vimr vs Tomáš Taraba – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček, Marek Šveda, Jan Taraba