Út 27.9.11 17:45 STOD Kamikaze AbyDal LC TBC Lachtan B   (HL8I)
Út 27.9.11 19:00 STOD Vibromax 1985 JUDr. Brouk Pytlík   (HL7C)
Út 27.9.11 20:15 STOD Úderka Žižkov junioři Bar Krušovice   (HL2B)
Pá 21.10.11 17:45 STOD Meďák FC Kamikaze AbyDal LC   (HL8I)
Pá 21.10.11 19:00 STOD Bar Krušovice Sparta Pankrác   (HL2B)
Pá 21.10.11 20:15 STOD Lužinýýý Boys Yakuza   (HL8I)

2. 12. 11 18:15 HOSTI Homogen 1.FC B Démoni 11. 5:4 (2:1)
Technicky vyspělejší mužstvo domácích se ve druhé půli nechalo ukolébat viditelnou převahou a Démoni tak díky většímu a sympatickému nasazení dokázali zápas srovnat. Kvalita se však projevila v závěru utkání a Homogen rozhodujícím gólem upravil na spravedlivý výsledek. David Haštaba, Marek Olos
Homogen 1.FC B Démoni
Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Karel Volavka vs Tomáš Pechar – Václav Černý, Jan Hartig, Karel Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil
51. Jiří Přeučil
18. 11. 11 19:00 TEMPO Borussia Dortšpunt B Homogen 1.FC B 10. 4:3 (1:0)
Výborný zápas dvou fotbalově vyspělých týmů. Borussia dvakrát vedla, ale vždy o vedení přišla, nakonec ji v 60. minutě dotáhl k vítězství Vachulka. Čapla
Borussia Dortšpunt B Homogen 1.FC B
Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Jakub Novák, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, David Hykeš, Karel Poborský, Martin Skopka, Tomáš Skopka
26., 34. Jiří Lopata
39. Jaroslav Babica
60. Ondřej Vachulka
32., 40. Tomáš Skopka
57. Radek Hlušička
11. 11. 11 20:15 P3 Homogen 1.FC B Gumídci Méďové FC 9. 2:5 (1:2)
Lepší vstup Homogenu do utkání znamenal vedení 1:0, poté už Gumídci vyrovnali a ovládli utkání pěti brankami. Hošek
Homogen 1.FC B Gumídci Méďové FC
Pavel Štěpánek – Petr Bureš, Radek Hlušička, Karel Poborský, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Karel Volavka vs Michal Šebek – Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Milan Tichý
5. Martin Skopka
58. Tomáš Skopka
9. Milan Tichý
26., 37., 37. Tomáš Cipra
55. Michal Krušina
4. 11. 11 17:45 TEMPO Améby AFC A Homogen 1.FC B 8. 3:5 (3:2)
Krásný zápas.
Améby AFC A Homogen 1.FC B
Jan Beneš – Filip Mikeš, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf, Petr Šorf, Vladimír Vlk, Pavel Voska vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka
11. Petr Šorf
14. Pavel Voska
28. David Šmída
5., 34. Lukáš Reis
17., 32. Martin Skopka
44. Radek Hlušička
19. 10. 11 18:15 HANSP Homogen 1.FC B 1.FP Praha 7. 3:10 (1:3)
Konečný výsledek neodpovídá příliš průběhu utkání. Domácí byli v určitých ohledech vyrovnaným týmem, ale nedokázali si poradit s rychlými brejky soupeře, zvláště pak v závěru utkání. Jiří Caithaml, Jan Bercha
Homogen 1.FC B 1.FP Praha
David Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Lukáš Reis, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Karel Volavka vs Vladimír Fojt – Ivan Bareš, Ondřej Beran, Tomáš Dvonč, Ondřej Kuděj, Jaroslav Kudela, Michal Petr
37. Ivan Bareš
16. 10. 11 11:15 P2 Bohemia AFK Homogen 1.FC B 6. 1:3 (0:1)
Technické a pohledné utkání, které lépe zvládli hráči hostí. Homogen si náskok jež si vytvořil ubránil dobrou defenzivou a byl aktivnější v přebírání hráčů. Domácí si z tlaku ke konci utkání body už nezasloužili. Jan Šesták, Leonard Marku
Bohemia AFK Homogen 1.FC B
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Dančo Jašev, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Jakub Nettl, Jan Novopacký, Jiří Šmíd, Stanislav Starý vs David Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Pavel Štěpánek
43. Aleš Krupička 9., 37. Martin Skopka
43. Petr Bureš
7. 10. 11 19:30 BECH Homogen 1.FC B Sklenářka FC 5. 2:5 (0:3)
První poločas přinesl velmi pěkný fotbal s řadou šancí, góly ale dávali jen hosté. Ve druhém poločase už tempo opadlo a domácí zaslouženě alespoň snížili. Martin Vondra, Ondřej Pokorný
Homogen 1.FC B Sklenářka FC
Oldřich Hykeš – Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Radek Polák, Karel Rozhon, Stanislav Škvor, Jan Souček
42. Radek Hlušička
57. Lukáš Reis
5. Marek Hála
13., 50. Stanislav Škvor
18., 52. František Brabec
30. 9. 11 18:15 BECH Real Prd Homogen 1.FC B 4. 4:7 (3:4)
Férové utkání bez zbytečných faulů. Libor Hruška, Jan Doležel
Real Prd Homogen 1.FC B
Jan Šabík – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Libor Pokorný, Jiří Tomášek, Michal Volák vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, David Hykeš, Karel Poborský, Martin Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka
1., 15., 29. Michal Volák
43. Antonín Bartoň
7., 8., 38. Martin Skopka
23., 28. Karel Volavka
41., 53. Radek Hlušička
23. 9. 11 19:30 PRKOP Homogen 1.FC B President FC 3. 1:6 (0:2)
Fotbalového umění bylo na obou stranách stejně. Hosté ale hráli více jako tým. Václav Rod, Oldřich Kopecký
Homogen 1.FC B President FC
Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs Roman Kadlec – Jiří Birt, Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Václav Potužník, Vladimír Sup, Jan Tománek
16. Martin Kolankiewicz st.
18., 53., 57. Vladimír Sup
54., 56. Martin Kolankiewicz ml.
16. 9. 11 17:45 ZABEH Sloni na Pobřeží A Homogen 1.FC B 2. 0:4 (0:2)
K utkání se nedostavili delegovaní rozhodčí. Homogen byl celých 60 minut jasně lepším týmem. Rychlou kombinační hrou si dělal ze Slonů "dobrý den".
Sloni na Pobřeží A Homogen 1.FC B
Marek Brtník – Filip Hereš, Jan Nádvorník, David Polydor, Filip Špivák, Matyáš Tittelbach, Adam Trska, Jan Trska vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, David Hykeš, Zbyněk Linek, Martin Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka
3. David Hykeš
20. Karel Volavka
44. Petr Bureš
60. Radek Hlušička
9. 9. 11 19:00 P1 Guatemalské ještěrky Homogen 1.FC B 1. 4:4 (4:1)
Skvělý fotbal oboustraně, Ještěrky vedly 4:0, ale Homogen stihl dát v poslední minutě dva góly a vyrovnat, ale to už se snad Ještěrky chystaly ke spánku. Smetana
Guatemalské ještěrky Homogen 1.FC B
Jan Ries – Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Jan Kalík, Martin Pešek, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Pavel Štěpánek – Petr Bureš, Radek Hlušička, Oldřich Hykeš, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Karel Volavka