Ne 18.9.11 12:30 P1 Kliďas FC MTPCH   (HL3D)
Ne 18.9.11 13:45 P1 Terron AC Bozi B Dýně AC A   (HL6J)
Ne 18.9.11 15:00 P1 Beer Devils TJ Bobika FC   (HL8N)
Út 22.11.11 18:15 MIKU1 Medvědi A Spirit bar FC B   (HL5C)
Út 22.11.11 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Gambrinus VH VET   (VL1A)
Út 22.11.11 20:45 MIKU1 Kings FC Dvorce SK MPI   (HL2A)

2. 12. 11 18:15 PRKOP President FC Borussia Dortšpunt B 11. 1:3 (1:0)
President bez střídání, v prvním poločase lepším týmem a po pěkné akci vedl. Ale ve druhé půli už nestačil. Hošek
President FC Borussia Dortšpunt B
Václav Potužník – Ladislav Fořt, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Jan Mudraninec, Vladimír Sup vs Jakub Andres – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jiří Lopata, Jakub Novák, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček
5. Vladimír Sup 46 Martin Kolankiewicz st. 33. Jaroslav Babica
54. Ondřej Vachulka
57. Jakub Novák
46. Jiří Lopata
18. 11. 11 19:00 TEMPO Borussia Dortšpunt B Homogen 1.FC B 10. 4:3 (1:0)
Výborný zápas dvou fotbalově vyspělých týmů. Borussia dvakrát vedla, ale vždy o vedení přišla, nakonec ji v 60. minutě dotáhl k vítězství Vachulka. Čapla
Borussia Dortšpunt B Homogen 1.FC B
Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Jakub Novák, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, David Hykeš, Karel Poborský, Martin Skopka, Tomáš Skopka
26., 34. Jiří Lopata
39. Jaroslav Babica
60. Ondřej Vachulka
32., 40. Tomáš Skopka
57. Radek Hlušička
11. 11. 11 19:00 P2 Guatemalské ještěrky Borussia Dortšpunt B 9. 1:1 (1:1)
Velmi dobré utkání. Spousta soubojů a pěkných akcí. Zasloužená dělba bodů. Kohout
Guatemalské ještěrky Borussia Dortšpunt B
Jan Dvořáček – Robert Češka, Petr Dvořák, Jan Kalík, Martin Pešek, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Jakub Novák, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček
5. Petr Dvořák 8. Matěj Holeček 43. Jiří Lopata
4. 11. 11 19:00 TEMPO Borussia Dortšpunt B Démoni 8. 3:1 (1:1)
Rozhodčí se nevyjádřil.
Borussia Dortšpunt B Démoni
Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Jakub Novák, Ondřej Pecha, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček vs Jiří Přeučil – Václav Černý, Jan Hartig, Karel Hartig, Jiří Kučera, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Smrž, Petr Wolf
23. Michal Kučera
56. Michal Bartuš
19. Jiří Kučera 15. Petr Wolf
21. 10. 11 17:45 TEMPO Borussia Dortšpunt B Sloni na Pobřeží A 7. 5:3 (2:1)
Hosté měli po většinu utkání mírně navrch, během tří minut na přelomu poločasů však 3x inkasovali, což rozhodlo utkání. Tomáš Kuča, Jan Wintr
Borussia Dortšpunt B Sloni na Pobřeží A
Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Jakub Novák, Ondřej Pecha, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček vs Marek Brtník – Filip Hereš, Jan Nádvorník, Filip Špivák, Matyáš Tittelbach, Adam Trska, Jan Trska
30. Jakub Novák
30., 44. Michal Kučera
32. Ondřej Vachulka
56. Jakub Koudelka
6., 50. Adam Trska
35. Filip Špivák
14. 10. 11 20:15 P3 Gumídci Méďové FC Borussia Dortšpunt B 6. 2:0 (1:0)
Rychlé utkání se spoustou nevyužitých šancí na obou stranách. Gumídci po vyloučení svého hráče ukázali skvělou obranu a zaslouženě vyhráli.
Gumídci Méďové FC Borussia Dortšpunt B
Miroslav Šanda – Tomáš Cipra, Jiří Kročák, Michal Krušina, Jindřich Slabý, Milan Tichý vs Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Michal Kučera, Jiří Lopata, Martin Müller, Jakub Novák, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček
18. Jindřich Slabý
35. Milan Tichý
48 Jiří Kročák
49 Jiří Kročák
57 Michal Krušina
7. 10. 11 19:30 MIKU2 Borussia Dortšpunt B Améby AFC A 5. 0:0 (0:0)
Domácí byli fotbalovější, ale hosté měli více šancí. Bezbrankový výsledek mají na svědomí oba brankáři. Evžen Trexler, Miloslav Jonáš
Borussia Dortšpunt B Améby AFC A
Pavel Kříž – Michal Bartuš, Martin Denovský, Ladislav Ježek, Jiří Lopata, Martin Müller, Jakub Novák, Ondřej Pecha, Michal Vojáček vs Jan Beneš – Libor Marek, Oldřich Růžička, David Rybín, Michal Šorf, Petr Šorf, Vladimír Vlk, Pavel Voska
30. 9. 11 19:30 HANSP 1.FP Praha Borussia Dortšpunt B 4. 2:3 (1:1)
Ve vyrovnaném utkání plném osobních soubojů se štěstí přiklonilo na stranu hostí. Zápasu by spíše slušela remíza.
1.FP Praha Borussia Dortšpunt B
Tomáš Dvonč – Ivan Bareš, Ondřej Beran, Vladimír Fojt, Ondřej Kuděj, Jaroslav Kudela, Filip Novotný, Tomáš Petr vs Jakub Andres – Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Martin Müller, Ondřej Pecha, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček
21. Ondřej Beran
37. Tomáš Petr
11. Ondřej Pecha
57. Martin Müller
23. 9. 11 20:45 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Bohemia AFK 3. 4:1 (1:0)
Jednoznačné utkání, které mohlo skončit ještě větším rozdílem.
Borussia Dortšpunt B Bohemia AFK
David Vlnatý – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Jiří Lopata, Martin Müller, Jakub Novák, Ondřej Pecha, Ondřej Vachulka vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Dančo Jašev, Miloš Kysilka, Jakub Nettl, Stanislav Starý
27. Jakub Novák
40. Matěj Holeček
52. Ondřej Pecha
57. Ondřej Vachulka
41. Pavel Bělík
16. 9. 11 19:30 BECH Sklenářka FC Borussia Dortšpunt B 2. 2:2 (1:2)
Sklenářka FC Borussia Dortšpunt B
Radek Polák – Marek Hála, Luboš Kardoš, Martin Král, Milan Moc, Karel Rozhon, Stanislav Škvor, Jan Souček vs David Vlnatý – Jakub Andres, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Jiří Lopata, Martin Müller, Jakub Novák, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček
22., 32. Stanislav Škvor 49 Jan Souček 4. Ondřej Vachulka
6. Martin Müller
9. 9. 11 19:00 STER2 Borussia Dortšpunt B Real Prd 1. 2:1 (1:1)
Utkání si zasloužilo remízu. Nicméně rozhodl neštastný faul 2 minuty před koncem. Z nařízené standardní situace Borussia Dosrtšpunt strhla vítězství na svou stranu. Radovan Sveykovský, Ladislav Svoboda