Čt 22.9.11 18:15 MIKU3 Kolíci Albuquerque tuplaks   (HL8D)
Čt 22.9.11 19:30 MIKU3 Kolotouš FC Masters V   (VL3B)
Čt 22.9.11 20:45 MIKU3 Holosmetky FC A Hertha ZMZ   (HL2B)
Pá 11.11.11 17:45 ZABEH Slepí koně VET Viktoria Bítovská VET B   (VL4B)
Pá 11.11.11 19:00 ZABEH Šajtle s.r.o. VET Tyran Saens 1.FC VET B   (VL4B)
Pá 11.11.11 20:15 ZABEH Bar Krušovice Traktor humus A   (HL2B)

2. 12. 11 18:15 HOSTI Homogen 1.FC B Démoni 11. 5:4 (2:1)
Technicky vyspělejší mužstvo domácích se ve druhé půli nechalo ukolébat viditelnou převahou a Démoni tak díky většímu a sympatickému nasazení dokázali zápas srovnat. Kvalita se však projevila v závěru utkání a Homogen rozhodujícím gólem upravil na spravedlivý výsledek. David Haštaba, Marek Olos
Homogen 1.FC B Démoni
Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Karel Volavka vs Tomáš Pechar – Václav Černý, Jan Hartig, Karel Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil
51. Jiří Přeučil
17. 11. 11 18:15 MIKU3 Démoni Guatemalské ještěrky 10. 3:2 (2:0)
Pohledné utkání, kdy Démoni šli do tříbrankového vedení a mohli proměnit i další šance. Nakonec se v závěru hosté dvakrát prosadili a zdramatizovali utkání. Husák
Démoni Guatemalské ještěrky
Jan Pechar – Peter Butvin, Tomáš Černý, Pavel Drápal, Jan Hartig, Jiří Kučera, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Karel Smrž, Petr Wolf vs Jan Dvořáček – Robert Češka, Petr Dvořák, Tomáš Půček, Roman Staněk, Michal Turza, Robin Vyhnálek
16. Pavel Drápal
18., 52. Filip Machulka
57., 59. Petr Dvořák
9. 11. 11 19:30 zzPODVI Démoni Sloni na Pobřeží A 9. 6:0 (0:2)
Zápas, ve kterém se hrál především bojovný fotbal a zaslouženě vyhrál tým Slonů na Pobřeží. Utkání bylo kontumováno ve prospěch domácích, jeden z hráčů Slonů neprokázal při konfrontaci svou totožnost. Michael Kyjak, Robert Hlubuček
Démoni Sloni na Pobřeží A
Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Jiří Kučera, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Karel Smrž, Petr Wolf vs Marek Brtník – Filip Hereš, Jakub Krása, Jan Nádvorník, Petr Olma, Filip Špivák, Matyáš Tittelbach, Adam Trska, Jan Trska
4. Filip Špivák
19., 48. Adam Trska
39. Filip Hereš
4. 11. 11 19:00 TEMPO Borussia Dortšpunt B Démoni 8. 3:1 (1:1)
Rozhodčí se nevyjádřil.
Borussia Dortšpunt B Démoni
Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Jakub Novák, Ondřej Pecha, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček vs Jiří Přeučil – Václav Černý, Jan Hartig, Karel Hartig, Jiří Kučera, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Smrž, Petr Wolf
23. Michal Kučera
56. Michal Bartuš
60. Ondřej Vachulka
19. Jiří Kučera 15. Petr Wolf
21. 10. 11 19:00 P3 Démoni Gumídci Méďové FC 7. 3:2 (2:0)
Velice kvalitní utkání, v prvním poločase plné nesportovních projevů. Přestávka emoce zchladila, hosté dvěma góly dotáhli perně vybojovaný náskok domácích. Nakonec rozhodla standardní situace, kdy se z tretného kopu parádně trefil Machulka.
Démoni Gumídci Méďové FC
Tomáš Pechar – Peter Butvin, Pavel Drápal, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Karel Smrž vs Michal Šebek – Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Miroslav Šanda, Milan Tichý
28. Matěj Cihelka
14. 10. 11 20:15 P2 Améby AFC A Démoni 6. 3:1 (1:1)
Domácí byli o něco lepší a tak zaslouženě vyhráli.
Améby AFC A Démoni
Karel Jindřichovský – Jakub Marek, Filip Mikeš, David Rybín, Jan Šípek, David Šmída, Michal Šorf, Pavel Voska vs Tomáš Pechar – Peter Butvin, Jan Hartig, Karel Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Karel Smrž, Petr Wolf
21. Michal Šorf
31. Pavel Voska
47. Jakub Marek
10. Filip Machulka
5. 10. 11 19:00 STER2 Démoni 1.FP Praha 5. 3:5 (2:1)
Zajímavé utkání se spoustou branek, které ve druhé půli definitivně otočilo 1.FP Praha. Paleček
Démoni 1.FP Praha
Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Karel Hartig, Petr Machanský, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Karel Smrž vs Tomáš Dvonč – Ivan Bareš, Ondřej Beran, Vladimír Fojt, Lukáš Janů, Ondřej Kuděj, Jaroslav Kudela, Filip Novotný
14., 17. Pavel Drápal
33. Stanislav Petroušek
16., 38. Ondřej Beran
31., 44. Lukáš Janů
37. Vladimír Fojt
30. 9. 11 20:15 P1 Bohemia AFK Démoni 4. 1:2 (0:0)
Rozhodl nástup do druhé půle a dva vstřelené góly Démonů. Bohemia už jen snížila, vyrovnat nedokázala. Filip
Bohemia AFK Démoni
Miloš Kysilka – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Dančo Jašev, Aleš Krupička, Jan Novopacký, Stanislav Starý vs Tomáš Pechar – Peter Butvin, Václav Černý, Pavel Drápal, Karel Hartig, Petr Machanský, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Karel Smrž, Petr Wolf
44. Stanislav Starý 31. Pavel Drápal
39. Karel Smrž
23. 9. 11 19:30 BECH Démoni Sklenářka FC 3. 0:2 (0:1)
V prvním poločase lepší Sklenářka, po vyloučení hostujícího kapitána pak Démoni, ale nedokázali proměnit šance. Marek Špivák, Lukáš Procházka
Démoni Sklenářka FC
Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Petr Machanský, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Karel Smrž vs Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Martin Král, Milan Moc, Karel Rozhon, Jan Souček
15. Karel Rozhon
45. František Brabec
33. Martin Král
16. 9. 11 18:15 zzNOVOB Real Prd Démoni 2. 1:7 (1:4)
Hosté měli zápas od začátku pod kontrolou. Luboš Urban
Real Prd Démoni
Jan Šabík – Jan Enökl, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Libor Pokorný, Jiří Tomášek, Michal Volák vs Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Petr Machanský, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Karel Smrž, Petr Wolf
27. Vladimír Kalous 2. Stanislav Petroušek
7., 13., 37., 53. Filip Machulka
22. Petr Wolf
43. Pavel Drápal
9. 9. 11 19:30 PRKOP Démoni President FC 1. 5:2 (3:1)
Utkání bylo hrané ve vysokém tempu. Aktivnější domácí zaslouženě vyhráli. Utkání se obešlo bez velkých faulů, bylo hráno fairplay. Milan Bradáč, Václav Rod