Po 3.12.12 19:30 MIKU4 Scarface AC Borussia Dortšpunt B   (HL3C)
Po 3.12.12 20:45 MIKU4 Senioři Praha A PFC Kodymka B   (HL7A)

29. 11. 12 18:15 HOSTI Tučňáci VET Dřevorubci Modřany V 11. 3:3 (1:3)
Poklidné utkání hrané v duchu fair play. Václav Mužík
Lubomír Paprčka – Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Petr Hartman, Tomáš Kutal, Jiří Mach vs Ivan Moucha – Michal Březina, Václav Kaiser, Jindřich Müller, Milan Nový, Viktor Starec, Petr Zpěvák
47. Lubomír Paprčka
1., 13. Václav Kaiser
2. Michal Březina
22. 11. 12 19:15 ZAK Damned CF Tučňáci VET 10. 10:5 (7:0)
Tučňáci nastoupili ve čtyřech a za deset minut bylo rozhodnuto. Vladimír Rožánek, Aleš Michálek
Damned CF Tučňáci VET
Luděk Michalík – František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník, Petr Zouza vs Tomáš Kutal – Jiří Bialek, Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Mach, Lubomír Paprčka
1., 23., 36. Miroslav Plessl
3., 10., 41., 51. Radek Zlatník
16., 21. František Jakubec
29. Petr Zouza
32., 59. Vlastislav Doležal
38., 44., 60. Pavel Hartman
8. 11. 12 20:45 DEKAN Tučňáci VET Masters V 9. 3:5 (2:2)
Ve svižném a pohledném utkání dlouho tahali za další provaz domácí, ale skvělou koncovkou zaslouženě vyhráli hosté.
Tučňáci VET Masters V
Jiří Hroník – Jiří Bialek, Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Lubomír Paprčka vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Petr Moucha, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
9., 23. Jiří Mach
38. Pavel Hartman
14., 23., 55., 59. Tomáš Hrabánek
60. Štěpán Vondrášek
1. 11. 12 20:15 ZABEH Viktoria Bítovská VET A Tučňáci VET 8. 2:4 (0:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí. Pavel Gerschon, Roman Šťastný
Viktoria Bítovská VET A Tučňáci VET
Libor Petřina – Roman Bačák, Jan Choura, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Jan Taraba, Tomáš Taraba vs Tomáš Kutal – Jiří Bialek, Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Jiří Mach, Lubomír Paprčka
38. Jan Kreuzer
51. Tomáš Taraba
2. Lubomír Paprčka
16. Petr Hartman
27. Jiří Bialek
48. Jiří Mach
24. 10. 12 18:30 HRAB2 Tučňáci VET Anton aus Tirol 7. 0:2 (0:1)
Anton byl v každém poločase o ten gól lepší a zaslouženě vyhrál. Jiří Šourek, Bořivoj Kopečný
Tučňáci VET Anton aus Tirol
Tomáš Kutal – Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Jiří Mach, Petr Maňas, Lubomír Paprčka vs Svatopluk SamlerPetr Burget, Stanislav Futera, Milan Husák, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Pavel Voráček
23. Pavel Voráček
58. Petr Burget
17. 10. 12 19:15 METE1 Desperado VET Tučňáci VET 6. 3:0 (3:0)
O něco fotbalovější Tučňáci nedokázali proměnit ani ty největší šance včetně penalty. To domácí si počínali v koncovce mnohem efektivněji. Krásný zápas dvou technických mužstev, který jako by do veteránské ligy ani nepatřil. Duben
Desperado VET Tučňáci VET
Marek Černý – Pavel Blažek, Robert Domašínský, Martin Kodras, Vladimír Lehký, Martin Routa, Petr Šafránek, František Vandas, Jaromír Vydra vs Tomáš Kutal – Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Petr Hartman, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Petr Maňas, Lubomír Paprčka
8. Pavel Blažek
15. Petr Šafránek
23. František Vandas
11. 10. 12 20:45 MIKU4 Tučňáci VET Typos - Garda FC 5. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remízou. Miroslav Vachta, František Hamouz
Tučňáci VET Typos - Garda FC
Jiří Hroník – Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Petr Hartman, Stanislav Lehocký, Petr Maňas vs Martin Matulka – Pavel Ducháček, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Miroslav Matlas, Marek Procházka, Jiří Rybníček, Jan Salivar, Jiří Šíp
45., 49. Vlastislav Doležal 8. Miroslav Matlas
44. Robert Hlinák
4. 10. 12 17:00 DEKAN Stará Garda VET Tučňáci VET 4. 0:7 (0:1)
Stará garda hrála většinu utkání 4+1, když nejdřívě jeden hráč přišel pozdě a poté se další zranil a Tučňáci této výhody dokázali využívat. Hošek
Stará Garda VET Tučňáci VET
Dušan Houf – Jan Aubrecht, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Zdeněk Knápek, René Roušar, Petr Turínek vs Tomáš Kutal – Jiří Bialek, Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Mach, Petr Maňas, Lubomír Paprčka
17., 48. Jiří Bialek
38., 42., 60. Jiří Mach
50., 52. Petr Maňas
20. 9. 12 18:15 BECH Tučňáci VET DP Xaverov 3. 1:2 (0:0)
Tučňáci doplatili na menší počet střídajících hráčů. Xaverov od začátku dirigoval vývoj utkání a jen kvůli nevyužitým šancím a domácím gólmanovi zůstalo skóre přívětivé. Peter Brťka, Michal Palkoska
Tučňáci VET DP Xaverov
Tomáš Kutal – Pavel Hartman, Petr Hartman, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Petr Maňas, Lubomír Paprčka vs Jan Souček – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Marek Mach, Antonín Medřický, Petr Šubík, František Svoboda, Slavomír Voženílek
52. Petr Maňas 44. Marek Mach
48. Petr Šubík
13. 9. 12 18:15 MIKU2 Queen´s park club VET Tučňáci VET 2. 2:4 (0:2)
Vyrovnaný první poločas, dva rychlé góly změnily poměr sil. Tučňáci měli víc šancí a nakonec je i proměnili. Vyhrál o něco fotbalovější tým. Jan Kryštof, Zdeněk Trajer
Queen´s park club VET Tučňáci VET
Pavel Smolák – Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Michal Rod, Radek Schnider vs Tomáš Kutal – Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Petr Hartman, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Lubomír Paprčka
41. Roman Podhorský
57. Václav Kedlický
24., 25. Vlastislav Doležal
51., 55. Jiří Mach
6. 9. 12 19:30 DEKAN Inter Lotyšák VET A Tučňáci VET 1. 7:1 (2:1)
Jednoznačné utkání v podání Lotyšáku. Hosty zachránil od větší pohromy gólman. Nutno říci, že hosté odpadli až ve druhém poločase. Marek Novotný, Petr Štěpánek