Po 29.4.13 18:15 MIKU1 G.I.C La Plate de Cünde Borussia Dortšpunt B   (HL3B)
Po 29.4.13 19:30 MIKU1 Dvorce SK MPI Audi United FC   (HL2A)
Po 29.4.13 20:45 MIKU1 Klokan Perón club A Úterní hosté Ski FC A   (HL1A)
Pá 14.6.13 17:45 ZABEH Chuchle Eukaryota 2.LKW   (HL5F)
Pá 14.6.13 19:00 ZABEH Gladiators Beroun Sparta Pivaři AC   (HL6G)
Pá 14.6.13 20:15 ZABEH Traktor humus A Borcibalona FC A   (HL2B)

19. 6. 13 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Gepard AFC 11. 9:1 (9:1)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 23. minutě pro zranění hráče Gepardu, který pak už neměl dostatek hráčů schopných hry. Miroslav Šišák, Emil Vitásek
Real TIDE XXL Gepard AFC
Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Peter Demjanovič, Jan Pilmaier, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka, Martin Vošta vs Jaroslav Hájek – Michal Chaloupka, Eugen Klíma, Tomáš Turek, Lubomír Velčovský
3., 9., 10., 18., 22. Matěj Soucha
14. Jaroslav Veverka
15. Jiří Bouše
20. Ondřej Veverka
21. Martin Vošta
15. Michal Chaloupka
5. 6. 13 19:00 DABLI Berlínští lvi Real TIDE XXL 10. 4:8 (1:4)
Velice kvalitní utkání se šancemi na obou stranách rozhodla větší produktivita hostů. Bohužel dojem ze hry kazily bojovné negativní emoce ze strany domácích. Trousil, Čapla
Berlínští lvi Real TIDE XXL
Petr Nekola – Jan Davídek, Lukáš Krátký, Ondřej Novák, Michal Piskáček, Michal Poláček, David Škoda, Lukáš Veselý, Zdeněk Vosmík vs Jiří Bouše ml. – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Peter Demjanovič, Tomáš Šebek, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka
51. Tomáš Šebek
30. 5. 13 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Betl K.F.K. B 9. 3:9 (1:5)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů ve fotbalové přestřelce.
Real TIDE XXL Betl K.F.K. B
Martin Satar – Nikos Boboras, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Tomáš Šebek, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka vs Vít Klupák – Tomáš Čedík, David Dyba, David Filip, Jan Lutr, Petr Wiesner, Tomáš Wiesner
49. Tomáš Wiesner
22. 5. 13 18:15 MIKU2 Santa Tranta PC C Real TIDE XXL 8. 1:10 (1:3)
Jednoznačné utkání v režii hostů. Klail
Santa Tranta PC C Real TIDE XXL
Tomáš Kratochvíl – Karel Hnátek, Miroslav Hulín, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Miroslav Nepšinský, Ondřej Svačina, Zdeněk Vondráček vs Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Peter Demjanovič, Tomáš Šebek, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka
15. Tomáš Král 4., 54., 57. Tomáš Šebek
28. Jaroslav Veverka
29., 38., 60. Ondřej Veverka
47., 52., 56. Matěj Soucha
16. 5. 13 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Sean team A 7. 5:4 (0:3)
V opticky vyrovnaném utkání rozhodli domácí ve druhém poločase. V první půli svoje šance mířili do tyčí, zatím co ve druhé dávali góly.
Real TIDE XXL Sean team A
Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Pilmaier, Tomáš Šebek, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka vs Vojtěch Neuberg – Tomáš Klusáček, Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Aleš Průša, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
59. Daniel Neuberg
8. 5. 13 19:15 SCBEC Útlum Real TIDE XXL 6. 3:3 (1:2)
Napínavé utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Trnka
Útlum Real TIDE XXL
Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal vs Jiří Bouše ml. – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Peter Demjanovič, Tomáš Šebek, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka
28. Tomáš Peška
31. Jakub Bodlák
42. Karel Páral
27 Jakub Bodlák 2., 39. Tomáš Šebek
19. Peter Demjanovič
25. 4. 13 19:30 DEKAN Inter Ohradní Real TIDE XXL 5. 2:4 (0:4)
Rychlé kombinační utkání, zcela rozdílných poločasů. V první půli zcela dominovalo mužstvo hostů. Ve druhé půli jasně lepší domácí, kteří však dokázali vstřelit na rozdíl od soupeře jen jednu branku. Jiří Měsíček, Slavomír Novotný
Inter Ohradní Real TIDE XXL
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Jaromír Ondra, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek vs Jiří Bouše ml. – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Peter Demjanovič, Tomáš Šebek, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka
31. OG
49. Jiří Brož
14. Peter Demjanovič
15. Jaroslav Veverka
21. Tomáš Šebek
27. Ondřej Veverka
18. 4. 13 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Petrohradská BFK A 4. 2:2 (1:1)
Velmi bojovné utkání se spravedlivou remízou. Petr Voženílek
Real TIDE XXL Petrohradská BFK A
Jiří Bouše ml. – Pavel Bošek, Jiří Bouše, Peter Demjanovič, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka vs Michal Finta – Václav Dreksler, Vladimír Halama, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Radoslav Melničuk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajdl
28. Ondřej Veverka
49. Matěj Soucha
29., 56. Radoslav Melničuk
11. 4. 13 19:30 DEKAN Hertha ZMZ Real TIDE XXL 3. 4:4 (1:2)
Ve férovém utkání spravedlivá remíza. Pohledné utkání plné šancí na obou stranách. Stránský
Hertha ZMZ Real TIDE XXL
Josef Prokeš – Lukáš Dont, Pavel Krois, Petr Kváča, Horst Siegl, Jakub Valeš, Petr Vejmelka vs Jiří Bouše ml. – Nikos Boboras, Pavel Bošek, Peter Demjanovič, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka
22. Petr Vejmelka
35., 41. Petr Kváča
37. Pavel Krois
15. Matěj Soucha
26., 38., 52. Ondřej Veverka
4. 4. 13 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Lucián FC A 2. 5:4 (5:3)
Zasloužené vítězství domácích, jak po sportovní tak po morální stránce.
Real TIDE XXL Lucián FC A
Roman Vokál – Nikos Boboras, Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka vs Jan Hub – Marek Barták, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Tomáš Trnka, Luboš Vaculík, Tomáš Vobořil, Radek Votava
9., 11. Matěj Soucha
22., 28. Michal Soucha
29. Jiří Bouše
2., 15. Jan Prošvic
25., 40. Marek Barták
27. 3. 13 19:15 ZAK GFC Regent A Real TIDE XXL 1. 1:0 (0:0)
Aktivnější Regent v druhé půli skóroval a zaslouženě vyhrál, i díky svému golmanovi. Martin Čechovič
GFC Regent A Real TIDE XXL
Petr Vinš – Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Radomír Staněk vs Roman Vokál – Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka