Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 6.12.17 | 20:45 | MIKU2 | U.G.A.R. FC Fešáci ve vatě | 11. | 6:0 k. |
Čt 23.11.17 | 20:45 | ZAK | ALT 1.AK U.G.A.R. FC | 10. | 3:4 |
St 15.11.17 | 19:15 | HRAB2 | U.G.A.R. FC Cerveza 18.FC | 9. | 6:0 |
St 1.11.17 | 20:45 | HOSTI | Black bridge elite U.G.A.R. FC | 8. | 1:9 |
St 25.10.17 | 18:00 | HRAB3 | U.G.A.R. FC Ďáblice FK | 7. | 3:2 |
St 18.10.17 | 19:30 | HANSP | Pendula Bona AC U.G.A.R. FC | 6. | 0:4 |
St 11.10.17 | 18:00 | HRAB3 | U.G.A.R. FC Opatovští kanonýři FC | 5. | 0:1 |
Čt 5.10.17 | 20:45 | HOSTI | Sokol Barča Vysočany U.G.A.R. FC | 4. | 1:4 |
St 27.9.17 | 20:45 | MIKU2 | Medvídkova tlapička U.G.A.R. FC | 3. | 6:2 |
St 20.9.17 | 19:15 | HRAB2 | U.G.A.R. FC Líheň talentů 2015 | 2. | 0:1 |
St 6.9.17 | 18:00 | HRAB3 | Karcinogenní U.G.A.R. FC | 1. | 1:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Medvídkova tlapička | 11 | 10 | 0 | 1 | 84:29 | 20 |
2. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 51:23 | 17 |
3. | U.G.A.R. FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 43:16 | 16 |
4. | Líheň talentů 2015 | 11 | 7 | 1 | 3 | 64:33 | 15 |
5. | Karcinogenní | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:34 | 11 |
6. | ALT 1.AK | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:44 | 10 |
7. | Sokol Barča Vysočany | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:48 | 10 |
8. | Pendula Bona AC | 11 | 4 | 1 | 6 | 41:42 | 9 |
9. | Cerveza 18.FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 31:31 | 8 |
10. | Ďáblice FK | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:55 | 6 |
11. | Black bridge elite | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:61 | 4 |
12. | Fešáci ve vatě | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 24.9.17 | 16:15 | P2 | Koza znezaneřáděná Tatra Smíchov (HL8N) |
Ne 24.9.17 | 17:30 | P2 | Fifty-two faders Česlo (HL7K) |
Pá 3.11.17 | 18:15 | HANSP | La Famiglia Morová rána 1.FC (HL4C) |
Pá 3.11.17 | 19:30 | HANSP | Velký klády FC Šnek FC A (HL8J) |
St 22.11.17 | 19:30 | STOD | Klamovská skvadra Notorlet Stodůlky (HL7E) |
St 22.11.17 | 20:45 | STOD | Dřevosprint SC Miminka AC VET (VL4A) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Alotbi Rashid | 8 | 1 |
Ardbelava David | 7 | 6 |
Bondar Grygorii | 10 | 0 |
Cirlan Bogdan | 10 | 0 |
Dudnik Denis | 10 | 0 |
Kaliiaev Irakli | 9 | 8 |
Khomyshak Sergii | 5 | 0 |
Kohán Sándor | 7 | 6 |
Muradov Ridan | 10 | 9 |
Oskar Alnur | 10 | 1 |
Peliak Yaroslav | 10 | 5 |