Út 22.5.18 20:30 MOTO1 Airborne Příbram Partizan Praha   (HL6E)

21. 6. 18 19:15 TEMPO Gumídci Méďové FC Eden 1999 11. 4:2 (3:2)
Vyrovnané utkání, rozhodla větší důslednost Gumídků před oběma brankami.
Martin Nigoš – Tomáš Čeleda, Matěj Cihelka, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jaroslav Kubík vs Lukáš Chmelař – Zdeněk Kašpárek, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, David Pšenica, Adam Rojdl
35. Jaroslav Kubík
10. Petr Materna
19. Martin Mužák
7. 6. 18 19:00 P1 Banana Chiquíta Gumídci Méďové FC 10. 13:2 (6:0)
Jednoznačné utkání kvůli malému počtu Gumídků. Banana si pěkně zastřílela. Michal Antonický, Pavel Fligl
Banana Chiquíta Gumídci Méďové FC
František KoubaJosef Kopecký, Tomáš Rieger, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka vs Michal Šebek – Tomáš Čeleda, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Nigoš, Tomáš Voráček
49. Robert Hecht
29. 5. 18 19:00 P2 Gumídci Méďové FC Steve 9. 0:2 (0:0)
Podprůměrné utkání vyhráli zaslouženě hosté, protože Gumídci si nebyli schopni ani pořádně nahrát.
Gumídci Méďové FC Steve
Michal Šebek – Tomáš Čeleda, Matěj Cihelka, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jaroslav Kubík, Martin Nigoš vs Rostislav Kosek – Jan Autrata, Filip Hrbek, Jan Kokeš, Bastien Lizé, Slavomír Trepera
32. Filip Hrbek
44. Jan Autrata
23. 5. 18 19:00 P3 U.G.A.R. FC Gumídci Méďové FC 8. 5:0 (2:0)
Domácí byli pohyblivější a lepší v zakončení. Gumídci svoje šance nevyužili kvůli nedůrazu v koncovce a dobrému brankáři soupeře. Kohout
U.G.A.R. FC Gumídci Méďové FC
Grygorii Bondar – David Ardbelava, Bogdan Cirlan, Denis Dudnik, Sándor Kohán, Ridan Muradov, Alnur Oskar, Yaroslav Peliak vs Michal Šebek – Tomáš Čeleda, Matěj Cihelka, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jaroslav Kubík, Martin Nigoš, Tomáš Voráček
3., 58. David Ardbelava
19., 43. Alnur Oskar
49. Ridan Muradov
51 David Ardbelava
17. 5. 18 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Gumídci Méďové FC 7. 3:2 (0:1)
Pohledné utkání, domácí byli lepší. Václav Tejml, Slavomír Giertli
Real TIDE XXL Gumídci Méďové FC
Jakub Gregora – Jiří Bouše ml., Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Marek Vošta vs Michal Šebek – Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jaroslav Kubík, Martin Nigoš, Tomáš Voráček
36. Michal Sajler
41. Jan Mašek
51. Jaroslav Veverka
15. Michal Krušina
53. Robert Hecht
10. 5. 18 19:15 KORAB Gumídci Méďové FC Modrý Svině A 6. 4:1 (3:0)
Celá první půle patřila Gumídkům, a ani zlepšený výkon hostů po přestávce už na výsledku nic nezměnil.
Gumídci Méďové FC Modrý Svině A
Michal Šebek – Tomáš Čeleda, Matěj Cihelka, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Jaroslav Kubík, Tomáš Voráček vs Pavel Řeháček – Michal Bočan, Martin Jedlička, Adam Marcinik, Lukáš Musil, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Viktor Santarius, Filip Sázavský
10. Jiří Jeřábek
20. Tomáš Čeleda
27. Robert Hecht
60. Matěj Cihelka
36. Tomáš Rosenberger
26. 4. 18 19:00 MIKU2 Raiffani Gumídci Méďové FC 5. 3:5 (2:2)
Důraznější hra Gumídků slavila úspěch v podobě dvou bodů.
Raiffani Gumídci Méďové FC
Zdeněk Pospíšil – Michal Abraham, Michal Bajtler, Lukáš Bezvoda, Marek Fiala, Martin Piskorík, Vojtěch Štěpnička, Petr Vlček, Marek Zvěřina vs Michal Šebek – Tomáš Čeleda, Matěj Cihelka, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jaroslav Kubík, Tomáš Voráček
4. Martin Piskorík
26., 56. Michal Abraham
14., 55. Matěj Cihelka
25., 42., 56. Robert Hecht
17. 4. 18 19:00 P1 Gumídci Méďové FC Palouk SK 4. 7:10 (2:7)
Hosté rozhodli už v první půli, kterou vyhráli 7:2. Po přestávce ale zvolnili, čehož Gumídci využili a pěti góly závěr zdramatizovali. Čapla
Gumídci Méďové FC Palouk SK
Jiří Růžička – Matěj Cihelka, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jaroslav Kubík, Martin Nigoš, Tomáš Voráček vs Aleš Rychlý – Jiří Böhm, Pavel Brejška, Patrik Breškovec, Tomáš Dlabal, Vít Kocur, Martin Kopecký, Jiří Lokša, Matěj Štěpánek, Mikhail Svanidze
57. Tomáš Dlabal
13. 4. 18 20:30 ZAK Efficenza AC Gumídci Méďové FC 3. 2:3 (2:2)
Vyrovnané utkání pro sebe rozhodli deset minut před koncem hosté. Stanislav Roček, Marek Seidel
Efficenza AC Gumídci Méďové FC
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Petr Louda, Václav Semenec, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Michal Šebek – Matěj Cihelka, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Jaroslav Kubík, Martin Nigoš, Jiří Růžička, Tomáš Voráček
15. Jan Hanzal
27. Jan Zralý
7. Robert Hecht
8. Jaroslav Kubík
50. Jiří Růžička
3. 4. 18 20:15 METE1 Gumídci Méďové FC Morová rána 1.FC 2. 0:5 (0:1)
Morová rána si po zásluze připsala dva body. Byla přesnější a efektivnější než soupeř, kterému ale nelze upřít snahu ani za nepříznivého stavu. Jiří Čurda, Jakub Krebs
Gumídci Méďové FC Morová rána 1.FC
Michal Šebek – Matěj Cihelka, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jaroslav Kubík, Martin Nigoš, Tomáš Voráček vs Miroslav Šimek – Ondřej Gros, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Josef Kužílek, Pavel Rodr, Tomáš Růžek, David Šmejkal
3., 55. Michal Kundert
38., 60. Pavel Rodr
57. Josef Kužílek
22. 3. 18 19:00 P3 Deportivo Estudiantil FC A Gumídci Méďové FC 1. 10:0 (7:0)
Jednostranné utkání. Hosté se na začátku druhé půle snažili aspoň o čestný gól, ale bez úspěchu.
Deportivo Estudiantil FC A Gumídci Méďové FC
Luis A. Padilla Mendoza – Jesus Castillo, Vladislav Matetič, Diego Perez Lopez, Roman Pupkov, Cristian Reta, David Rodriguez, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu vs Michal Šebek – Tomáš Čeleda, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Jaroslav Kubík, Martin Nigoš, Jiří Růžička