St 9.4.08 17:00 zzPANK2 Bývalí fotbalisti SK Exxon Citroen   (HL8C)
St 9.4.08 18:15 zzPANK2 Kožich II.FC Homogen 1.FC A   (HL6C)
St 30.4.08 19:30 zzNOVOB Killing power FC Bublifuck   (HL6B)
St 30.4.08 20:45 zzNOVOB Kříženeček Z.O.M.B.   (HL8C)
St 14.5.08 18:15 zzJUNI1 OrangeBoom Ši Kyo   (HL8C)
St 14.5.08 19:30 zzJUNI1 Rarach FC Rošambo   (HL8C)

24. 6. 08 19:30 zzPANK1 Sorbino Marami 1.FC 11. 3:1 (3:1)
Marami neproměnilo své šance a gólman je bohužel nepodržel. Na jeho obhajobu lze říci, že slunce dělalo opravdu divy, ale dva "góly z půlky" je skutečně umění. Michal Veselý, Daniel Vávra
Sorbino Marami 1.FC
Zdeněk Votruba – Roman Borovička, Michal Domanský, Richard Novák, David Šachl, Ivo Smutný, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák vs Martin Weidenthaler – Josef Černý, Martin Janků, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Pavel Zajíček
9., 11. Roman Borovička
25. Richard Novák
1. Michal Janků
19. 6. 08 17:00 zzZARUB Marami 1.FC Rachot 10. 7:3 (3:1)
Bojovné utkání dobré úrovně. Hráči týmu Marami začali lépe a vytvořili si dvoubrankové vedení. Rachot sice záhy snížil, ale do přestávky pojistil vedení opět tým Marami. Po změně stran si vedoucí tým vytvořil rozhodující náskok. Hráči Rachotu se nevzdali a bojovali dál, snížili na rozdíl dvou branek. V závěru se však opět prosadil soupeř.
Marami 1.FC Rachot
Martin Weidenthaler – Petr Čech, Josef Černý, Martin Janků, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Pavel Zajíček vs Miroslav Kuneš – Michael Bím, Miroslav Dubský, Tomáš Horák, Petr Jelínek, Miroslav Kalina, Martin Kolitsch, Michal Měkota, Michal Michálek, Karel Vytopil
52. Tomáš Horák
4. 6. 08 17:00 zzNKBE Perpetis Marami 1.FC 9. 4:2 (1:1)
Na 7. ligu kvalitní utkání, kdy se Marami do 33.minuty zdáli o malinko lepším týmem. Utkání rozhodl výborným výkonem typický koncový útočník. Michal Pešek, Martin Vrbovský
Perpetis Marami 1.FC
Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko vs Martin Weidenthaler – Petr Čech, Josef Černý, Martin Janků, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Pavel Zajíček
2. Pavel Kraus
36., 45., 46. Josef Conk
8., 33. Josef Černý
27. 5. 08 17:00 DEKAN Marami 1.FC Marná snaha 8. 4:1 (2:1)
Pěkné utkání v němž po většinu hrací doby domácí hráli a hosté řečnili s rozhodčím. Vítězství domácích zajistilo bratrské trio Janků. Antonín Tichý, Pavel Živný
Marami 1.FC Marná snaha
Martin Weidenthaler – Petr Čech, Josef Černý, Martin Janků, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Michal Weidenthaler, Pavel Zajíček vs Petr Procházka – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad
16. Martin Janků
42., 58. Michal Janků
12. Pavel Procházka 41. Miroslav Procházka
55. Martin Šejda
21. 5. 08 18:15 DEKAN Marami 1.FC Vibromax 1985 7. 3:6 (1:3)
Rozhodčí se nevyjádřil.
Marami 1.FC Vibromax 1985
Martin Weidenthaler – Petr Čech, Martin Janků, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Michal Weidenthaler vs Pavel Hájek – Jan Doseděl, Ondřej Freml, Milan Höllge, Petr Koutník, Jiří Mužíček, Ondřej Mužíček, Lubomír Štorek
20. Martin Janků
58., 59. Petr Čech
8., 30. Ondřej Mužíček
15. Petr Koutník
43., 50. Ondřej Freml
46. Lubomír Štorek
15. 5. 08 19:30 zzPANK2 Bohdalec PC Marami 1.FC 6. 2:1 (1:0)
Bojovné, ale i přes to férové utkání. Ke konci to vypadalo, jako když chce každý hráč nechat na hřišti duši.
Bohdalec PC Marami 1.FC
Jan Lakomý – Patrik Ambrož, Tomáš Hábl, Lukáš Netresta, Jan Štěpánek, Ladislav Štěpánek, Martin Tomek vs Martin Weidenthaler – Petr Čech, Martin Janků, Michal Janků, Jaroslav Kulhánek, Michal Weidenthaler, Pavel Zajíček
10., 40. Ladislav Štěpánek 52. Michal Janků
1. 5. 08 19:30 DEKAN Marami 1.FC AGP 83 5. 4:12 (0:8)
Libor Eichelmann, Martin Bobysud
Marami 1.FC AGP 83
Martin Weidenthaler – Petr Čech, Martin Janků, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Pavel Zajíček vs Daniel Lojda – Yevgeniy Kedyarov, Ondřej Pech, Jakub Rohlík, David Růžička, Vladimír Spurný, Lukáš Vajner
44. David Růžička
24. 4. 08 19:30 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy Marami 1.FC 4. 4:1 (1:1)
V prvním poločase vyrovnaný zápas i co se skóre týká, který ve druhém poločase strhli ve svůj prospěch v koncovce důraznější domácí. Ti dostáli svému jménu a ve druhém poločase dovršili i čtvrtý "touchdown"... Jan Kroj, Tomáš Mládek
4 TD Ala Bundy Marami 1.FC
Jan Ondruš – Milan Alchus, Jan Palkoska, Jan Řezníček, Igor Sloboda, David Vondráček, Peter Žiak vs Martin Weidenthaler – Petr Čech, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Ladislav Volf, Pavel Zajíček
18. Milan Alchus
42., 48. David Vondráček
43. Igor Sloboda
2. Ladislav Volf
15. 4. 08 19:00 METE1 Marami 1.FC Tsunami 99 3. 2:6 (2:3)
Kvalitní utkání hrané ve vysokém tempu na kluzkém terénu skončilo zaslouženým vítězstvím hostí. Josef Körner st., René Stacho
Marami 1.FC Tsunami 99
Martin Weidenthaler – Josef Černý, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Pavel Zajíček vs Daniel Hejnyš – Jan Beran, David Burian, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Martin Routa, Michael Štván
11. Pavel Zajíček
21. Michal Janků
17., 43. Martin Koranda
18., 40. Martin Routa
29., 59. Jiří Kliner
8. 4. 08 18:15 zzANG Kulva PVC Marami 1.FC 2. 5:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas, který rozhodli domácí až v závěrečných minutách, kdy hostům došly fyzické síly.
Kulva PVC Marami 1.FC
Jan Polnar – Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Martin Weidenthaler – Petr Čech, Martin Janků, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Ladislav Volf, Pavel Zajíček
21., 59. Martin Zajíc
41., 49. Milan Švík
51. Petr Procházka
32. Petr Čech
36. Michal Janků
53. Jaroslav Kulhánek
2. 4. 08 18:15 zzHAGIB Marami 1.FC Arseanal FC 1. 4:3 (4:0)
Utkání velice slušné úrovně, na 7.ligu až nezvyklé. Začátek zápasu zvládlo lépe mužstvo Marami, vlétlo na svého soupeře jak utržené ze řetězu až se místy zdálo, že své ďábelské tempo přehnalo. První poločas jasně v režii týmu Marami. Arseanál se dostával do zápasu pomaleji, když využili slabého závěru zápasu ze strany Marami a málem sahali po remíze, ale bohužel. Petr Deršák, Jiří Balcar