Po 19.5.08 17:00 zzS1 An. ofenziva PRKA   (HL8A)
Po 19.5.08 18:15 zzS1 Rudý teror Tuscarora B   (HL7A)
Po 19.5.08 19:30 zzS1 GK Ohradní A KC. Wallabies   (HL8A)
Po 2.6.08 17:00 zzPANK3 Blankyt bulldogs Klamovská skvadra   (HL8A)
Po 2.6.08 18:15 zzPANK3 Orange Predators A XXX   (HL6A)
Po 2.6.08 19:30 zzPANK3 Rudý teror EOS KSI   (HL7A)

24. 6. 08 19:30 zzJUNI1 Kulva PVC AGP 83 11. 4:2 (2:0)
Pěkné utkání se šancemi na obou stranách, kde o vítězi rozhodlo posledních 10 minut. Lukáš Kavka, Jaroslav Chalaš
Kulva PVC AGP 83
Jan Polnar – Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Michal Spurný – Yevgeniy Kedyarov, David Mecera, Jakub Rohlík, David Růžička, Vladimír Spurný
10. Jan Procházka
15. Martin Zajíc
58. Radovan Škor
59. Milan Zeman
35. David Mecera
51. David Růžička
17. 6. 08 17:00 zzJUNI1 4 TD Ala Bundy Kulva PVC 10. 1:5 (1:2)
Za stavu 1:0 domácí neproměnili vyloženou šanci, hosté z protiútoku vyrovnali. Po té už byla lepší Kulva a i díky chybám brankáře domácích dala další čtyři branky.
4 TD Ala Bundy Kulva PVC
Jan Ondruš – Milan Alchus, Jan Doležal, Michal Klein, Jiří Ondruš, Jan Palkoska, Jan Řezníček, Igor Sloboda, Peter Žiak vs Jan Polnar – Petr Hájek, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman
13. Jan Řezníček 19. Jan Procházka
28. Petr Hájek
32., 52. Petr Procházka
47. Martin Zajíc
3. 6. 08 19:00 METE1 Kulva PVC Tsunami 99 9. 1:1 (1:1)
Zasloužená dělba bodů, šance byly na obou stranách.
Kulva PVC Tsunami 99
Jan Polnar – Petr Hájek, David Hall, Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Daniel Hejnyš – Jan Beran, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Routa, Michael Štván
27. David Hall 59 Jan Polnar 9. Martin Koranda
27. 5. 08 18:15 DEKAN Vibromax 1985 Kulva PVC 8. 1:1 (1:0)
Velmi kvalitní a pohledné utkání, které mělo rozdílně poločasy. V 1.poločase měli více ze hry domácí a ve 2. zase hosté.  Zápasu sice remíza sluší, i když hosté měli z pekla štěstí, že střelu mimo branku tečoval do vlastní branky obránce domácích. Pavel Živný, Antonín Tichý
Vibromax 1985 Kulva PVC
Pavel Hájek – Petr Burian, Jan Doseděl, Josef Doseděl, Vladimír Freml, Milan Höllge, Petr Koutník, Jiří Mužíček, Ondřej Mužíček, Lubomír Štorek vs Jan Polnar – Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman
3. Jiří Mužíček 59. OG
20. 5. 08 17:00 zzJUNI1 Arseanal FC Kulva PVC 7. 0:3 (0:1)
Na těžkém terénu Kulva o maličko lepší a to díky brance ze 4 minuty. Arseanal si vypracoval asi dvě šance a jednou zazvonila tyč. Vše v 1.půli. Ve druhé části Kulva potvrdila vedení dalšími dvěmi góly a doáhla zápas do vítězného konce.
Arseanal FC Kulva PVC
Martin Vlček – Tadeáš Bakala, Štěpán Chládek, Jan Herštík, Josef Miltner, Leoš Vlatkovszki vs Jan Polnar – David Hall, Miloš Jerman, Jan Procházka, Petr Procházka, Milan Švík, Martin Zajíc
4., 58. Petr Procházka
35. Jan Procházka
13. 5. 08 18:15 zzHAGIB Kulva PVC Sorbino 6. 2:3 (2:2)
Vzácně slušné utkání!
Kulva PVC Sorbino
Jan Polnar – David Hall, Miloš Jerman, Jan Procházka, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Roman Borovička, Michal Domanský, Richard Novák, David Šachl, Pavel Sláma, Ivo Smutný, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák
7. Petr Procházka
24. Jan Polnar
15. Radek Štveráček
22. Michal Domanský
48. Milan Balda
11. 5. 08 15:00 TEMPO Rachot Kulva PVC 5. 2:5 (1:2)
Nepohledný fotbal, mluvící za svoji ligu. Vyhrál tým se šťastnější koncovkou. Josef Hisem, Ján Zdechovan
Rachot Kulva PVC
Miroslav Kuneš – Miroslav Altman, Marek Barák, Michael Bím, Miroslav Dubský, Petr Jelínek, Miroslav Kalina, Michal Michálek, Petr Šofr, Karel Vytopil vs Jan Polnar – Jan Procházka, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Tomáš Zajíc, Milan Zeman
28. Karel Vytopil
58. Petr Jelínek
12. Jan Procházka
27., 43. Radovan Škor
51., 57. Tomáš Zajíc
22. 4. 08 18:15 zzHAGI2 Kulva PVC Perpetis 4. 0:0 (0:0)
Velice vyrovnané utkání, oba týmy vděčí za remízu svým gólmanům, kteří předváděli vynikající zákroky.
Kulva PVC Perpetis
Jan Polnar – David Hall, Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Lukáš Kaňok, Ivan Komanec, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko
15. 4. 08 17:00 DEKAN Marná snaha Kulva PVC 3. 3:12 (1:7)
Co napsat? Výsledek hovoří za vše. Pavel Hrubeš, Radek Schnider
Marná snaha Kulva PVC
Petr Kuželka – Jiří Janeček, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Martin Veselý vs Jan Polnar – Petr Hájek, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman