St 30.4.08 17:00 zzPANK1 Lazareth Balet FC   (HL8B)
St 30.4.08 18:15 zzPANK1 Sbohemka PRKA   (HL8A)
Ne 1.6.08 17:30 TEMPO Medvědi B Budvarka B   (HL5H)
Ne 1.6.08 18:45 TEMPO Lucián FC B Alkmar   (HL7L)
Ne 22.6.08 12:30 zzTKSPA Pivní pohoda AC Habet Praha FŇ   (HL8Q)
Ne 22.6.08 13:45 zzTKSPA Rohožník United FC A Améby AFC B   (HL7L)

24. 6. 08 19:30 zzZLICH Arseanal FC Bohdalec PC 11. 1:1 (0:1)
Slušné utkání, průměrné úrovně, se šancemi na obou stranách. Zasloužená remíza. Petr Kubát, Michal Novák
Arseanal FC Bohdalec PC
Martin Vlček – Štěpán Chládek, Tomáš Heinrich, Roman Pichlík, Leoš Vlatkovszki, Jakub Vorel vs Tomáš Hábl – Patrik Ambrož, Jan Lakomý, Lukáš Netresta, Jan Štěpánek, Jiří Švejda, Martin Tomek
58. Tomáš Heinrich 5. Jiří Švejda
17. 6. 08 18:15 zzPANK1 AGP 83 Arseanal FC 10. 6:0 k.
Hostující tým se nedostavil.
AGP 83 Arseanal FC
David Růžička – Ondřej Hrabě, Yevgeniy Kedyarov, Pavel Kos, Ondřej Pech, Vladimír Spurný vs
3. 6. 08 18:15 zzPANK2 Arseanal FC 4 TD Ala Bundy 9. 0:2 (0:1)
Jiří Březina, Jiří Petr
Arseanal FC 4 TD Ala Bundy
Martin Vlček – Tadeáš Bakala, Tomáš Heinrich, Jan Herštík, Tomáš Kůtek, Leoš Vlatkovszki, Jakub Vorel vs Jan Ondruš – Jan Albrecht, Milan Alchus, Michal Klein, Marek Noháč, Jiří Ondruš, Jan Palkoska, Jan Řezníček, Jiří Růžička, Igor Sloboda, Jan Stárek, David Vondráček, Peter Žiak
5. Jiří Růžička
43. Jan Řezníček
27. 5. 08 19:00 METE1 Tsunami 99 Arseanal FC 8. 5:0 (3:0)
Zápas plný nepřesných přihrávek a zahozených šancí. V 1.poločase si začaly Tsunami vytvářet gólové šance, které spalovaly. Ve 26. minutě srazila do kolen Arsenál penalta. Od tohoto momentu měly Tsunami navrch a do konce zápasu spálily několi slibných šancí.
Tsunami 99 Arseanal FC
Daniel Hejnyš – Jan Beran, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Martin Routa, Michael Štván, Miloš Tipek vs Martin Vlček – Tadeáš Bakala, Štěpán Chládek, Jan Herštík, Tomáš Kůtek, Leoš Vlatkovszki, Jakub Vorel
22. Jan Beran
26., 28. Martin Koranda
35. Martin Routa
53. Martin Líska
20. 5. 08 17:00 zzJUNI1 Arseanal FC Kulva PVC 7. 0:3 (0:1)
Na těžkém terénu Kulva o maličko lepší a to díky brance ze 4 minuty. Arseanal si vypracoval asi dvě šance a jednou zazvonila tyč. Vše v 1.půli. Ve druhé části Kulva potvrdila vedení dalšími dvěmi góly a doáhla zápas do vítězného konce.
Arseanal FC Kulva PVC
Martin Vlček – Tadeáš Bakala, Štěpán Chládek, Jan Herštík, Josef Miltner, Leoš Vlatkovszki vs Jan Polnar – David Hall, Miloš Jerman, Jan Procházka, Petr Procházka, Milan Švík, Martin Zajíc
4., 58. Petr Procházka
35. Jan Procházka
13. 5. 08 19:00 P2 Vibromax 1985 Arseanal FC 6. 2:3 (2:1)
Utkání rozhodl katastrofální výkon brankáře Vibromaxu Hájka. Dva góly byly "jeho" i dalšími zákroky působil zmatek v obraně. Jinak se věkově vyzrálejší hráči Vibromaxu pohybem i fotbalovostí mladíkům z Arsenalu vyrovnali, působili mnohem sehraněji. Arsenal měl dobré individuální hráče (nejlepší Vlatkovszki), ale mnoho míčů zbytečně ztratili. Ve zbytečně nervózním, ale slušně hraném závěru už vyrovnávající ani pojišťující gól nepadl.  PS: "Hrochovi" z A. kupte stopky. Petr Havel, Martin Hošek
Vibromax 1985 Arseanal FC
Pavel Hájek – Petr Burian, Jan Doseděl, Josef Doseděl, Ondřej Freml, Vladimír Freml, Milan Höllge, Petr Koutník, Jiří Mužíček, Ondřej Mužíček, Lubomír Štorek vs Martin Vlček – Tadeáš Bakala, Štěpán Chládek, Jan Herštík, Tomáš Kůtek, Lukáš Rohlíček, Leoš Vlatkovszki, Jakub Vorel
13. Milan Höllge
15. Petr Koutník
8. Jakub Vorel
34. Jan Herštík
45. Tadeáš Bakala
29. 4. 08 17:00 zzPANK2 Sorbino Arseanal FC 5. 4:0 (2:0)
Bojovné utkání, kdy v poli bylo vyrovnané. Avšak střelecky se prosadilo pouze Sorbino.  Kapitán Sorbina pokřikoval celé utkání což vyvrcholilo žlutou kartou v 50. minutě.
Sorbino Arseanal FC
Štěpán Votruba – Milan Balda, Roman Borovička, Richard Novák, David Šachl, Pavel Sláma, Ivo Smutný, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák vs Martin Vlček – Tadeáš Bakala, Štěpán Chládek, Tomáš Kůtek, Josef Miltner, Lukáš Rohlíček, Leoš Vlatkovszki
24., 54. Richard Novák
29. Roman Borovička
39. David Šachl
50 Roman Borovička
22. 4. 08 17:00 zzPANK3 Arseanal FC Rachot 4. 0:2 (0:1)
Utkání ovlivnil gól v 25.vteřině, který padl po velké nekoncentrovanosti v řadách domácích. Domácí se po prospaném začátku postupně dostávali do hry, ale hosté pozorně bránili, a tak se vyložených šancí zrodilo minimum. Definitivu za utkáním udělal dvě minuty před koncem Bím.
Arseanal FC Rachot
Martin Vlček – Tadeáš Bakala, Štěpán Chládek, Jan Herštík, Josef Miltner, Ondřej Paďour, Lukáš Rohlíček, Leoš Vlatkovszki vs Miroslav Kuneš – Michael Bím, Martin Dubský, Miroslav Kalina, Martin Kolitsch, Michal Michálek, Petr Šofr, Karel Vytopil
1., 58. Michael Bím
15. 4. 08 17:00 zzNKBE Perpetis Arseanal FC 3. 6:3 (4:2)
Oboustanně slušně odehrané utkání s mírnou převahou Perpetisu vyjádřenou i góly.
Perpetis Arseanal FC
Josef Conk – Karel Kaňok, Lukáš Kaňok, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko vs Martin Vlček – Tadeáš Bakala, Štěpán Chládek, Jan Herštík, Tomáš Kůtek, Lukáš Rohlíček, Leoš Vlatkovszki