St 16.4.08 17:00 zzHAGIB Panika Praha FC B VZ   (HL8E)
St 16.4.08 18:15 zzHAGIB Juventus Pivus Ši Kyo   (HL8C)
St 21.5.08 19:30 zzNOVOB Killing power FC Daltonové   (HL6B)
St 21.5.08 20:45 zzNOVOB Kříženeček Ministerstvo obrany   (HL8C)
St 18.6.08 19:30 zzNOVOB Veltěž SC Hvězdná pěchota   (HL8C)
St 18.6.08 20:45 zzNOVOB Killing power FC Merck stars   (HL6B)

24. 6. 08 19:30 DEKAN Rachot Marná snaha 11. 0:4 (0:0)
Ani se nechtělo věřit, že tým Marné snahy hraje sedmou ligu, rozhodně by se neztratil ani ve čtvrté. Hosté pěkně kombinovali a jasně Rachot přehrávali, i když brankově se prosadili až ve druhém poločase.
Rachot Marná snaha
Miroslav Kuneš – Marek Barák, Michael Bím, Martin Dubský, Miroslav Dubský, Milan Dvořák, Petr Jelínek, Miroslav Kalina, Michal Měkota, Michal Michálek, Petr Šofr, Karel Vytopil vs Vladimír Lacina – Jiří Janeček, Roman Kalčík, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Martin Veselý
37. Petr Procházka
49., 51., 57. Roman Kalčík
19. 6. 08 17:00 zzZARUB Marami 1.FC Rachot 10. 7:3 (3:1)
Bojovné utkání dobré úrovně. Hráči týmu Marami začali lépe a vytvořili si dvoubrankové vedení. Rachot sice záhy snížil, ale do přestávky pojistil vedení opět tým Marami. Po změně stran si vedoucí tým vytvořil rozhodující náskok. Hráči Rachotu se nevzdali a bojovali dál, snížili na rozdíl dvou branek. V závěru se však opět prosadil soupeř.
Marami 1.FC Rachot
Martin Weidenthaler – Petr Čech, Josef Černý, Martin Janků, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Pavel Zajíček vs Miroslav Kuneš – Michael Bím, Miroslav Dubský, Tomáš Horák, Petr Jelínek, Miroslav Kalina, Martin Kolitsch, Michal Měkota, Michal Michálek, Karel Vytopil
52. Tomáš Horák
3. 6. 08 17:00 zzJUNI1 Rachot Bohdalec PC 9. 4:1 (2:0)
Rachot hrál v přesile a celé utkání měl ve své moci. Hru Bohdalce však rutinérsky řídil Štěpánek a svůj výkon korunoval brankou. V závěru málem přepůlil tyč.
Rachot Bohdalec PC
Miroslav Kuneš – Michael Bím, Miroslav Dubský, Tomáš Horák, Petr Jelínek, Miroslav Kalina, Martin Kolitsch, Michal Měkota, Michal Michálek, Petr Šofr, Karel Vytopil vs Jiří Švejda – Patrik Ambrož, Tomáš Hábl, Jan Lakomý, Ladislav Štěpánek
1. Miroslav Dubský
3., 39. Martin Kolitsch
35. Karel Vytopil
52. Ladislav Štěpánek
29. 5. 08 18:15 zzNOVOB AGP 83 Rachot 8. 3:1 (2:0)
Zasloužené vítězství domácích, kteří byli o něco lepším zýmem. Když bylo potřeba, pomohl jim brankář dobrými zákroky. Jan Vimer, Richard Novotný
AGP 83 Rachot
Daniel Lojda – David Bareš, Ondřej Hrabě, Pavel Kos, David Mecera, Ondřej Pech, David Růžička, Michal Spurný, Vladimír Spurný vs Miroslav Kuneš – Michael Bím, Miroslav Dubský, Tomáš Horák, Petr Jelínek, Miroslav Kalina, Martin Kolitsch, Michal Měkota, Michal Michálek, Karel Vytopil
13. Ondřej Hrabě
16., 52. Ondřej Pech
58. Martin Kolitsch
20. 5. 08 19:30 zzJUNI1 Rachot 4 TD Ala Bundy 7. 1:1 (0:0)
Podprůměrné utkání bez technické zdatnosti obou mužstev. Marcel Toporčák, Daniel Lyach
Rachot 4 TD Ala Bundy
Martin Dubský – Marek Barák, Michael Bím, Miroslav Dubský, Tomáš Horák, Petr Jelínek, Miroslav Kalina, Martin Kolitsch, Michal Měkota, Michal Michálek, Petr Šofr, Karel Vytopil vs Jan Ondruš – Jan Albrecht, Milan Alchus, Daniel Heider, Michal Klein, Jan Palkoska, Jan Řezníček, Jiří Růžička, Igor Sloboda, Jan Stárek, Peter Žiak
51. Tomáš Horák 21 Petr Šofr
50 Martin Dubský
40. Milan Alchus
13. 5. 08 19:00 METE1 Tsunami 99 Rachot 6. 1:3 (0:0)
Tsunami měli mírnou převahu a mizernou produktivitu. Rachot hrál po prvním gólu jen na brejky, a to se vyplatilo. Aleš Šando, Karel Šturma
Tsunami 99 Rachot
Daniel Hejnyš – Jan Beran, David Burian, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Martin Routa, Michael Štván vs Miroslav Kuneš – Marek Barák, Michael Bím, Miroslav Dubský, Tomáš Horák, Petr Jelínek, Miroslav Kalina, Martin Kolitsch, Michal Měkota, Michal Michálek, Petr Šofr, Karel Vytopil
53. Jiří Kliner 37. Marek Barák
42. Karel Vytopil
50. Miroslav Kalina
11. 5. 08 15:00 TEMPO Rachot Kulva PVC 5. 2:5 (1:2)
Nepohledný fotbal, mluvící za svoji ligu. Vyhrál tým se šťastnější koncovkou. Josef Hisem, Ján Zdechovan
Rachot Kulva PVC
Miroslav Kuneš – Miroslav Altman, Marek Barák, Michael Bím, Miroslav Dubský, Petr Jelínek, Miroslav Kalina, Michal Michálek, Petr Šofr, Karel Vytopil vs Jan Polnar – Jan Procházka, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Tomáš Zajíc, Milan Zeman
28. Karel Vytopil
58. Petr Jelínek
12. Jan Procházka
27., 43. Radovan Škor
51., 57. Tomáš Zajíc
22. 4. 08 17:00 zzPANK3 Arseanal FC Rachot 4. 0:2 (0:1)
Utkání ovlivnil gól v 25.vteřině, který padl po velké nekoncentrovanosti v řadách domácích. Domácí se po prospaném začátku postupně dostávali do hry, ale hosté pozorně bránili, a tak se vyložených šancí zrodilo minimum. Definitivu za utkáním udělal dvě minuty před koncem Bím.
Arseanal FC Rachot
Martin Vlček – Tadeáš Bakala, Štěpán Chládek, Jan Herštík, Josef Miltner, Ondřej Paďour, Lukáš Rohlíček, Leoš Vlatkovszki vs Miroslav Kuneš – Michael Bím, Martin Dubský, Miroslav Kalina, Martin Kolitsch, Michal Michálek, Petr Šofr, Karel Vytopil
1., 58. Michael Bím
15. 4. 08 17:00 zzHAGI3 Rachot Sorbino 3. 0:2 (0:0)
Utkání, kdy Rachot byl v první půli lepší. Měl více šancí, ale na nerovném terénu "holení" ani jiným způsobem míč do branky nedopravil. To se naopak povedlo v druhé půli Sorbinu. Od té chvíle už bylo Sorbino lepší.
Rachot Sorbino
Miroslav Kuneš – Michael Bím, Martin Dubský, Petr Jelínek, Martin Kolitsch, Petr Šofr, Karel Vytopil vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Roman Borovička, Richard Novák, David Šachl, Pavel Sláma, Ivo Smutný, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák
44. Richard Novák
50. David Šachl
8. 4. 08 19:30 DEKAN Vibromax 1985 Rachot 2. 1:2 (1:1)
Jako předkrm před večerní Ligou mistrů se na Děkance servíroval velmi dietní fotbal. V 1. poločase byla vidět pouze jedna pohledná akce na jeden dotyk, zakončená jinak velmi trápícím se Koutníkem. Ve 2.půli to zase byla přesná dalekonosná střela Jelínka, která rozhodla o zisku dvou bodů Rachotu. Lukáš Mašek, Michael Srp
Vibromax 1985 Rachot
Pavel Hájek – Petr Burian, Jan Doseděl, Josef Doseděl, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek vs Miroslav Kuneš – Miroslav Altman, Marek Barák, Michael Bím, Martin Dubský, Miroslav Dubský, Petr Jelínek, Miroslav Kalina, Martin Kolitsch, Michal Michálek, Karel Vytopil
19. Petr Koutník 22. Martin Dubský
34. Petr Jelínek
1. 4. 08 17:00 zzHAGI3 Perpetis Rachot 1. 0:2 (0:0)
Na příšerném terénu byli šťastnější hosté, kteří v samotném závěru dvěma slepenými brankami strhli díky střelecky disponovanému Bímovi vítězství na svou stranu.
Perpetis Rachot
Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Lukáš Kaňok, Ivan Komanec, Pavel Kraus, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko vs Miroslav Kuneš – Michael Bím, Miroslav Dubský, Petr Jelínek, Miroslav Kalina, Martin Kolitsch, Michal Měkota, Petr Šofr, Karel Vytopil