St 30.4.08 17:00 zzNOVOB Hvězdná pěchota Bývalí fotbalisti SK   (HL8C)
St 30.4.08 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Old Fernet Cinda SUP   (SVL2A)
St 21.5.08 18:15 zzNKBE Black angels 1.FC VET FC Střešovice   (VL4A)
St 21.5.08 19:30 zzNKBE Z.O.M.B. Rošambo   (HL8C)
St 4.6.08 18:15 zzPANK2 Sparta Popularos Deprese 1. FC   (HL6C)
St 4.6.08 19:30 zzPANK2 Bývalí fotbalisti SK Rošambo   (HL8C)

24. 6. 08 19:30 zzJUNI1 Kulva PVC AGP 83 11. 4:2 (2:0)
Pěkné utkání se šancemi na obou stranách, kde o vítězi rozhodlo posledních 10 minut. Lukáš Kavka, Jaroslav Chalaš
Kulva PVC AGP 83
Jan Polnar – Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Michal Spurný – Yevgeniy Kedyarov, David Mecera, Jakub Rohlík, David Růžička, Vladimír Spurný
10. Jan Procházka
15. Martin Zajíc
58. Radovan Škor
59. Milan Zeman
35. David Mecera
51. David Růžička
17. 6. 08 18:15 zzPANK1 AGP 83 Arseanal FC 10. 6:0 k.
Hostující tým se nedostavil.
AGP 83 Arseanal FC
David Růžička – Ondřej Hrabě, Yevgeniy Kedyarov, Pavel Kos, Ondřej Pech, Vladimír Spurný vs
3. 6. 08 18:15 zzHAGI3 Sorbino AGP 83 9. 4:2 (1:2)
AGP byl od začátku lepší tým a přehrával sopeře. Druhou půli Sorbino zaplo a díky kapitánovi otočilo skóre, v poslední minutě dalo vítězný gól. Remíza by byla zasloužená. Tomáš Filous
Sorbino AGP 83
Štěpán Votruba – Milan Balda, Richard Novák, Patrik Ševčík, Ivo Smutný, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák vs Daniel Lojda – Ondřej Hrabě, Yevgeniy Kedyarov, Pavel Kos, Ondřej Pech, David Růžička, Vladimír Spurný
25. Ivo Smutný
46., 50. Milan Balda
59. Marek Vitouš
8. Yevgeniy Kedyarov
10. David Růžička
39. Pavel Kos
29. 5. 08 18:15 zzNOVOB AGP 83 Rachot 8. 3:1 (2:0)
Zasloužené vítězství domácích, kteří byli o něco lepším zýmem. Když bylo potřeba, pomohl jim brankář dobrými zákroky. Jan Vimer, Richard Novotný
AGP 83 Rachot
Daniel Lojda – David Bareš, Ondřej Hrabě, Pavel Kos, David Mecera, Ondřej Pech, David Růžička, Michal Spurný, Vladimír Spurný vs Miroslav Kuneš – Michael Bím, Miroslav Dubský, Tomáš Horák, Petr Jelínek, Miroslav Kalina, Martin Kolitsch, Michal Měkota, Michal Michálek, Karel Vytopil
13. Ondřej Hrabě
16., 52. Ondřej Pech
58. Martin Kolitsch
20. 5. 08 19:30 zzNKBE Perpetis AGP 83 7. 3:3 (2:1)
Velmi slušně hrané utkání. Hráči AGP nastoupili bez možnosti střídání a Perpetis tak utkání začal aktivněji. Dvoubrankové vedení ho však ukolébalo a dalo tak prostor šikovným hráčům AGP ke zdramatizování duelu. Nakonec nebýt mnoha výborných zákroků gólmana Kaňoka (spoluhráči mu tak jistěš rádi odpustí i nešťastného vlastence) stal by se mužstvo AGP mužstvem vítězným. Jan Vimer, Tomáš Nový
Perpetis AGP 83
Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko vs David Bareš – Ondřej Hrabě, Pavel Kos, Daniel Lojda, David Růžička, Michal Spurný
22. Petr Nezbeda
26., 45. Josef Conk
28. OG
32., 57. David Růžička
13. 5. 08 17:00 DEKAN AGP 83 Marná snaha 6. 1:1 (0:0)
Vyrovnané uktání skončilo asi zaslouženou remízou. Oba týmy, ale spálili dost šancí. Pavel Kroupa, Pavel Verner
AGP 83 Marná snaha
Daniel Lojda – David Bareš, Ondřej Pech, Jakub Rohlík, David Růžička, Michal Spurný, Vladimír Spurný, Lukáš Vajner vs Vladimír Lacina – Jiří Janeček, Roman Kalčík, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Martin Veselý
36. Lukáš Vajner 55. Petr Kuželka
1. 5. 08 19:30 DEKAN Marami 1.FC AGP 83 5. 4:12 (0:8)
Libor Eichelmann, Martin Bobysud
Marami 1.FC AGP 83
Martin Weidenthaler – Petr Čech, Martin Janků, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Pavel Zajíček vs Daniel Lojda – Yevgeniy Kedyarov, Ondřej Pech, Jakub Rohlík, David Růžička, Vladimír Spurný, Lukáš Vajner
44. David Růžička
24. 4. 08 17:00 zzNOVOB AGP 83 Bohdalec PC 4. 4:2 (1:2)
Vyrovnané a slušně hrané utkání, v němž každý chvilku tahla pilku.  Hosté si vypracovali dvoubrankové vedení, které domácí těsně před přestávkou korigovali a brzy po ní vyrovnali. Zápas tak rozhodla třetí branka hostů, po níž hosté rezignovali a dostali ještě jednu branku. Jan Kroj
AGP 83 Bohdalec PC
Daniel Lojda – David Bareš, Ondřej Hrabě, Yevgeniy Kedyarov, Pavel Kos, David Mecera, David Růžička, Michal Spurný, Vladimír Spurný vs Patrik Ambrož – Jan Bohatý, Tomáš Hábl, Jiří Kefurt, Jan Lakomý, Lukáš Netresta, Jiří Pázner, Ladislav Štěpánek, Jiří Švejda, Martin Tomek
30., 59. Pavel Kos
36. Yevgeniy Kedyarov
59. David Růžička
14. Martin Tomek
28. Jan Bohatý
15. 4. 08 17:00 zzNOVOB AGP 83 Vibromax 1985 3. 2:6 (0:3)
Mužíček mladší a Freml jasně dominovali, avšak bíločerní vyhráli. Jiří Rudolf, Radek Matoušek
AGP 83 Vibromax 1985
Daniel Lojda – David Bareš, Libor Broukal, Ondřej Hrabě, David Mecera, David Růžička, Michal Spurný, Vladimír Spurný, Lukáš Vajner vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Jan Doseděl, Josef Doseděl, Ondřej Freml, Vladimír Freml, Milan Höllge, Jiří Mužíček, Ondřej Mužíček, Lubomír Štorek
45. Jiří Mužíček
10. 4. 08 18:15 zzJUNI1 4 TD Ala Bundy AGP 83 2. 2:2 (1:0)
4 TD přišli v počtu hráčů jak na velký fotbal. Přestože měli spoustu hráčů na střídání, spíše jim to uškodilo. Soustředěná hra AGP na ně platila a na více než zaslouženou remízu to nebylo.
4 TD Ala Bundy AGP 83
Jan Ondruš – Jan Albrecht, Milan Alchus, Martin Březina, Jan Doležal, Michal Klein, Marek Noháč, Jan Palkoska, Jan Řezníček, Igor Sloboda, Jan Stárek, David Vondráček, Peter Žiak vs Daniel Lojda – David Bareš, David Mecera, Jakub Rohlík, David Růžička, Michal Spurný, Vladimír Spurný
14., 58. Milan Alchus 33. David Mecera
54. David Růžička
1. 4. 08 19:00 METE1 AGP 83 Tsunami 99 1. 1:2 (0:2)
Utkání bylo hráno velmi slušně. Zápas měl několik vyložených šancí na obou stranách. Utkání pro sebe rozhodli v prvním poločase hráči Tsunami. Luboš Kout
AGP 83 Tsunami 99
Daniel Lojda – Ondřej Hrabě, Yevgeniy Kedyarov, Pavel Kos, Jakub Rohlík, David Růžička, Michal Spurný vs Daniel Hejnyš – Jan Beran, David Burian, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Michael Štván