Ne 30.3.08 17:30 METE1 Mestek 97 FC Sportbar ZIPO   (HL6L)
Ne 30.3.08 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC Tus Pelotas   (HL7J)
Po 31.3.08 19:00 METE1 Apostrophe FZ Xamax AC VET   (VL2A)
Ne 13.4.08 17:30 METE1 Samson Bonella B Sportbar ZIPO   (HL6L)
Ne 13.4.08 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC Výlov 0.FC   (HL7J)
Čt 12.6.08 19:15 METE1 Károv ZJ veteran Sebranka FC VET   (VL4B)

24. 6. 08 19:00 METE1 Tsunami 99 4 TD Ala Bundy 11. 4:2 (2:0)
Hezké utkání, s celozápasovou převahou Tsunami, kteří si lépe poradili s obrovským hřištěm.
Tsunami 99 4 TD Ala Bundy
Daniel Hejnyš – Jan Beran, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Martin Routa vs Milan Alchus – Jan Doležal, Michal Klein, Jan Ondruš, Jiří Ondruš, Jan Palkoska, Jan Řezníček, Jiří Růžička, Igor Sloboda, Jan Stárek, David Vondráček, Peter Žiak
9. Martin Koranda
15., 33. Jiří Kliner
45. Jan Beran
34. Jan Řezníček
47. Jan Palkoska
17. 6. 08 19:00 METE1 Vibromax 1985 Tsunami 99 10. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání. Rozhodly brejky Vibromaxu. Tsunami mělo více ze hry, ale důsledná obrana Vibromaxu jim skórovat nedovolila.
Vibromax 1985 Tsunami 99
Zbyněk Musil – Josef Doseděl, Ondřej Freml, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Ondřej Mužíček vs Daniel Hejnyš – David Burian, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Martin Routa
9. Josef Doseděl
37. Ondřej Mužíček
3. 6. 08 19:00 METE1 Kulva PVC Tsunami 99 9. 1:1 (1:1)
Zasloužená dělba bodů, šance byly na obou stranách.
Kulva PVC Tsunami 99
Jan Polnar – Petr Hájek, David Hall, Miloš Jerman, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Daniel Hejnyš – Jan Beran, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Routa, Michael Štván
27. David Hall 59 Jan Polnar 9. Martin Koranda
27. 5. 08 19:00 METE1 Tsunami 99 Arseanal FC 8. 5:0 (3:0)
Zápas plný nepřesných přihrávek a zahozených šancí. V 1.poločase si začaly Tsunami vytvářet gólové šance, které spalovaly. Ve 26. minutě srazila do kolen Arsenál penalta. Od tohoto momentu měly Tsunami navrch a do konce zápasu spálily několi slibných šancí.
Tsunami 99 Arseanal FC
Daniel Hejnyš – Jan Beran, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Martin Routa, Michael Štván, Miloš Tipek vs Martin Vlček – Tadeáš Bakala, Štěpán Chládek, Jan Herštík, Tomáš Kůtek, Leoš Vlatkovszki, Jakub Vorel
22. Jan Beran
26., 28. Martin Koranda
35. Martin Routa
53. Martin Líska
20. 5. 08 19:00 METE1 Sorbino Tsunami 99 7. 0:5 (0:3)
Zaslouženě zvítězil tým, který hrál jednodušeji a hlavně přesněji. Sorbino mohlo dát čestnou branku, ale buď zachránil situaci gólman Tsunami nebo míč branku minul.
Sorbino Tsunami 99
Štěpán Votruba – Milan Balda, Roman Borovička, Michal Domanský, Richard Novák, David Šachl, Pavel Sláma, Ivo Smutný, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák vs Daniel Hejnyš – Jan Beran, David Burian, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Martin Routa, Dalibor Wijas
3., 7., 33., 57. Jiří Kliner
23. Jan Hejno
13. 5. 08 19:00 METE1 Tsunami 99 Rachot 6. 1:3 (0:0)
Tsunami měli mírnou převahu a mizernou produktivitu. Rachot hrál po prvním gólu jen na brejky, a to se vyplatilo. Aleš Šando, Karel Šturma
Tsunami 99 Rachot
Daniel Hejnyš – Jan Beran, David Burian, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Martin Routa, Michael Štván vs Miroslav Kuneš – Marek Barák, Michael Bím, Miroslav Dubský, Tomáš Horák, Petr Jelínek, Miroslav Kalina, Martin Kolitsch, Michal Měkota, Michal Michálek, Petr Šofr, Karel Vytopil
53. Jiří Kliner 37. Marek Barák
42. Karel Vytopil
50. Miroslav Kalina
29. 4. 08 19:00 METE1 Perpetis Tsunami 99 5. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání. Šance byly především ve druhém poločase, proměnit se podařilo pouze jednu. Vasyl Tomyshch
Perpetis Tsunami 99
Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Lukáš Kaňok, Ivan Komanec, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Miroslav Ševčík, Richard Smolko vs Miloš Tipek – Jan Beran, David Burian, Jan Hejno, Daniel Hejnyš, Martin Koranda, Martin Routa, Michael Štván
45. Richard Smolko
22. 4. 08 19:00 METE1 Tsunami 99 Marná snaha 4. 3:1 (0:1)
Utkání bylo v prvním poločase vyrovnané a Marná Snaha vedla šťastným gólem. V druhém poločase hráčům Marné Snahy docházeli síly, protože neměli nikoho na střídání. Hráči Tsunami postupně dobývali branku Marné Snahy až se jim to uplatilo v podobě tří gólů. Luboš Kout
Tsunami 99 Marná snaha
Daniel Hejnyš – Jan Beran, David Burian, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Martin Routa, Michael Štván, Dalibor Wijas vs Roman Kalčík – Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Martin Veselý
35. Jiří Kliner
50. Martin Routa
52. Martin Koranda
15. Martin Veselý
15. 4. 08 19:00 METE1 Marami 1.FC Tsunami 99 3. 2:6 (2:3)
Kvalitní utkání hrané ve vysokém tempu na kluzkém terénu skončilo zaslouženým vítězstvím hostí. Josef Körner st., René Stacho
Marami 1.FC Tsunami 99
Martin Weidenthaler – Josef Černý, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Pavel Zajíček vs Daniel Hejnyš – Jan Beran, David Burian, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Martin Routa, Michael Štván
11. Pavel Zajíček
21. Michal Janků
17., 43. Martin Koranda
18., 40. Martin Routa
29., 59. Jiří Kliner
8. 4. 08 19:00 METE1 Tsunami 99 Bohdalec PC 2. 2:1 (0:0)
Utkání velmi slušné úrovně, hrané ve vysokém tempu se spoustou neproměněných šancí nakonec vyhrál šťastnější tým. Jiří Pivoňka, Heřman Kempfer
Tsunami 99 Bohdalec PC
Daniel Hejnyš – Jan Beran, David Burian, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Martin Routa, Michael Štván, Dalibor Wijas vs Tomáš Hábl – Patrik Ambrož, Jan Bohatý, Jiří Kefurt, Jan Lakomý, Lukáš Netresta, Jan Štěpánek, Ladislav Štěpánek, Jiří Švejda, Martin Tomek
52., 55. Jiří Kliner 49. Jan Lakomý
1. 4. 08 19:00 METE1 AGP 83 Tsunami 99 1. 1:2 (0:2)
Utkání bylo hráno velmi slušně. Zápas měl několik vyložených šancí na obou stranách. Utkání pro sebe rozhodli v prvním poločase hráči Tsunami. Luboš Kout
AGP 83 Tsunami 99
Daniel Lojda – Ondřej Hrabě, Yevgeniy Kedyarov, Pavel Kos, Jakub Rohlík, David Růžička, Michal Spurný vs Daniel Hejnyš – Jan Beran, David Burian, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Michael Štván