Út 4.5.10 19:30 zzNOVOB Kareto-Reco Bum bar PV A   (HL4B)
Út 4.5.10 20:45 zzNOVOB Eskadra smrti 4 TD Ala Bundy B   (HL7B)
Po 31.5.10 17:00 ARIT Letná FC Autobazar Duo A   (HL4A)
Po 31.5.10 18:15 ARIT Nic Moc Boys SUP Čechie 12° SUP   (SVL1A)
Po 14.6.10 19:30 BECH Letná FC Bratři v triku   (HL4A)
Po 14.6.10 20:45 BECH Reds FC Desítníci CH.C.   (HL5A)

24. 6. 10 19:30 MIKU3 MVS Vršovice A Ya Basta! B 11. 10:1 (4:0)
V poklidném tempu a proti pěti srdnatě bojujícím protihráčům postupně domácí zvyšovali vedení i když hosté své šance také měli. Pavel Fligl, Milan Kuboš
MVS Vršovice A Ya Basta! B
Leoš Knap – Richard Brinke, Petr Ehmig, Pavel Fajt, Ondřej Grabiáš, Milan Mareš, Lukáš Veselý, Petr Veselý vs Jan Fiala – Mikuláš Čimbura, Petr Michálek, Jan Ramba, Martin Veselý
4. Petr Ehmig
8., 10., 36., 38., 57. Petr Veselý
19., 33., 54. Lukáš Veselý
48. Ondřej Grabiáš
55. Martin Veselý
10. 6. 10 18:15 zzZARUB Ya Basta! B VŠSK MFF UK B 10. 0:5 (0:0)
Vyrovnané a slušně hrané utkání, které se zlomilo až v posledních 15 minutách ve prospěch hostů, kdy po dvou rychlých gólech Bobra domácí odpadli. Hosté se pak trefili ještě třikrát. René Rohan
Ya Basta! B VŠSK MFF UK B
Jan Fiala – David Hána, Ondřej Hána, Tomáš Pavlík, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý vs Jan Záruba – Viktor Bobro, Radoslav Janoštiak, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Jakub Suchý, Michal Vališka, Jan Vyhnánek, Marek Zelc
45., 47., 54. Viktor Bobro
50. Jan Vyhnánek
59. Marek Zelc
1. 6. 10 18:15 MIKU2 Medicína Ya Basta! B 9. 2:4 (0:2)
Domácí ochotně počkali na soupeře, který nebyl v čase začátku v dostatečném počtu.
Medicína Ya Basta! B
Roman Prokeš – Oldřich Dvořák, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Pavol Mokoš, Jan Punčochář, Jakub Vachek, Martin Vobecký vs Jan Fiala – Mikuláš Čimbura, David Hána, Ondřej Hána, Petr Michálek, Tomáš Pavlík, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý
52. Martin Macko
57. Jakub Vachek
9., 47. Petr Michálek
25. OG
51. Mikuláš Čimbura
25. 5. 10 18:15 MIKU2 Ya Basta! B Tazy FPC 8. 4:6 (1:2)
Pohledné utkání, ve kterém zvítězily zkušenosti.
Ya Basta! B Tazy FPC
Jan Fiala – David Hána, Ondřej Hána, Petr Michálek, Tomáš Pavlík, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý vs Jan Stibůrek – Pavel Martinec, Jaroslav Šimek, Daniel Strnad, Ladislav Zákostelský, Michal Zákostelský, Petr Zoulek
9. Petr Michálek
40. Tomáš Pavlík
41. Martin Veselý
55. Ondřej Hána
4., 49., 50., 57. Michal Zákostelský
14., 31. Daniel Strnad
20. 5. 10 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Ya Basta! B 7. 1:1 (1:0)
Rozhodčí komentář neuvedl. Martin Makal
Real TIDE XXL Ya Basta! B
Radek Řehoř – Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Martin Satar, Libor Troch, Martin Vošta vs Jan Fiala – David Hána, Petr Michálek, Tomáš Pavlík, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý
26. Peter Demjanovič 36. Antonín Pešík
11. 5. 10 19:30 HANSP Ya Basta! B Demínka A 6. 4:2 (4:0)
Utkání, ve kterém jasně dominovali domácí. Hosté se sice snažili, ale vyšší věkový průměr jim moc šancí na lepší výsledek nedal. Petr Deršák, Lukáš Merta
Ya Basta! B Demínka A
Jan Fiala – Mikuláš Čimbura, Tadeáš Cirhan, David Hána, Ondřej Hána, Petr Michálek, Tomáš Pavlík, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý vs Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Stanislav Kasa, Luboš Řezníček, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek
2. David Hána
5. Petr Michálek
18. Antonín Pešík
28. Mikuláš Čimbura
35. Luboš Řezníček
45. Radovan Štěpánek
6. 5. 10 19:30 zzTKSPA Alkohol Tea FC Ya Basta! B 1. 0:7 (0:3)
Utkání se jednoznačnou převahou Ya Basty. Jiří Svátek, Pavel Přeučil
Alkohol Tea FC Ya Basta! B
Martin Kříž – Martin Kyncl, Jan Neuvirth, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík vs Jan Fiala – Matěj Čimbura, David Hána, Petr Michálek, Vladislav Monakov, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý
9., 18., 40. Vladislav Monakov
12., 37., 48. Martin Veselý
41. Petr Michálek
29. 4. 10 19:30 MIKU3 Komtupapa Ya Basta! B 5. 3:2 (2:1)
Dramatické a celkově vyrovnané utkání. Domácí zvítězili díky gólové aktivitě Špačka.
Komtupapa Ya Basta! B
Michael Rosenfeld – Jan Berka, Pavel Chalupa, Roman Hnilo, Ondřej Kňava, Jiří Nakládal, Jiří Semrád, Jaromír Šmatla, Miroslav Špaček, Jiří Štěrba vs Jan Fiala – David Hána, Petr Michálek, Vladislav Monakov, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý
20., 30. Miroslav Špaček
46. Ondřej Kňava
30. Petr Michálek
50. Vladislav Monakov
22. 4. 10 17:00 DEKAN Ya Basta! B Stará garda 4. 2:2 (1:2)
V 1.poločase jasná převaha a množství šancí Staré gardy, ale buď zasáhl vynikajícími zákroky gólman Basty, nebo šly střely mimo branku. Poločas 1:2 byl tedy úspěchem Basty. Ve 2.půli začali o generaci mladší domácí zaměstnávat hostující obranu, šance tedy byly na obou stranách. Po velkém zaváhání obránce Gardy bylo ve 37.minutě srovnáno. Na 5.ligu velmi kvalitní utkání, hrané velmi slušně. Jan Severa, Jaroslav Procházka
Ya Basta! B Stará garda
Martin Veselý – Matěj Čimbura, Mikuláš Čimbura, Jan Fiala, David Hána, Vladislav Monakov, Antonín Pešík, Jan Ramba vs Pavel Horáček – Jan Aubrecht, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Jakub Mejzlík, René Roušar, Petr Turínek
25. Matěj Čimbura
37. Vladislav Monakov
2. Tomáš Hosnedl
17. Jakub Mejzlík
13. 4. 10 19:30 zzTKSPA Bílej balet Ya Basta! B 3. 2:3 (0:2)
Zápas ovlivnil fakt, že Balet neměl nikoho na střídání a v druhém poločase již neměli sílu na vyrovnání. JInak pohledný zápas s šancemi na obou stranách. náhradní