St 31.3.10 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Radouč FC A   (SVL1A)
St 31.3.10 19:30 zzNOVOB Killing power FC Perpetis   (HL8C)
St 31.3.10 20:45 zzNOVOB Kříženeček Martini BC   (HL4C)
Út 8.6.10 17:00 HANSP Buran Buran VET Slepí koně VET   (VL4C)
Út 8.6.10 18:15 HANSP Arctica Islandica Palouk SK   (HL5B)
Út 8.6.10 19:30 HANSP Šachta UK Slamník I.USP   (HL4B)

24. 6. 10 19:30 zzZARUB Tazy FPC Bílej balet 11. 0:4 (0:0)
Na to, že hráli celý zápas ve čtyřech v poli, byli hráči Tazy 44 minut lepším týmem. Potom se ale zákonitě musela projevit přesila soupeře.
Tazy FPC Bílej balet
Jan Stibůrek – Jan Galgonek, Pavel Martinec, Jaroslav Šimek, Michal Zákostelský vs Jaroslav Ondráček – Martin Lukšík, Václav Lukšík, Vladimír Vlk, Tomáš Wünsch, Martin Zima
13 Michal Zákostelský
60 Jan Stibůrek
44. Martin Zima
45., 52. Martin Lukšík
53. Vladimír Vlk
42. Václav Lukšík
10. 6. 10 19:30 zzZARUB Alkohol Tea FC Tazy FPC 10. 2:4 (1:1)
Slušně hraný zápas s dobrou úrovní a nasazením. Alkohol měl mírnou převahu, ale nedokázal proměnit šance. Hráči Tazy na ty své čekali a v 54.minutě rozhodl Dopita. Pojistku pak přidal minutu před koncem Kroužek. René Rohan
Alkohol Tea FC Tazy FPC
Kamil Nezval – Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík vs Jaroslav Šimek – Jan Dopita, Jan Galgonek, Tomáš Kroužek, Pavel Martinec, Jan Stibůrek, Michal Zákostelský
23. Jan Neuvirth
33. Stanislav Slušný
11., 54. Jan Dopita
39. Michal Zákostelský
59. Tomáš Kroužek
4. 6. 10 19:00 STER3 Tazy FPC VŠSK MFF UK B 9. 3:6 (2:2)
Kvalitní utkání, ve kterém hosté nejprve dvakrát dotahovali, nicméně v poslední patnáctiminutovce se rozehrál Janoštiak a vystřílel svému týmu vítězství. Jakub Bielawski, Ondřej Vysopal
Tazy FPC VŠSK MFF UK B
Daniel Strnad – Jan Dopita, Pavel Martinec, Jaroslav Šimek, Jan Stibůrek, Michal Zákostelský, Petr Zoulek vs Jan Záruba – Radoslav Janoštiak, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Jakub Suchý, Petr Sváček, Jan Vyhnánek, Marek Zelc
2., 36. Jaroslav Šimek
7. Michal Zákostelský
4., 45., 59., 60. Radoslav Janoštiak
24. Petr Sváček
35. Vladimír Šišma
25. 5. 10 18:15 MIKU2 Ya Basta! B Tazy FPC 8. 4:6 (1:2)
Pohledné utkání, ve kterém zvítězily zkušenosti.
Ya Basta! B Tazy FPC
Jan Fiala – David Hána, Ondřej Hána, Petr Michálek, Tomáš Pavlík, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý vs Jan Stibůrek – Pavel Martinec, Jaroslav Šimek, Daniel Strnad, Ladislav Zákostelský, Michal Zákostelský, Petr Zoulek
9. Petr Michálek
40. Tomáš Pavlík
41. Martin Veselý
55. Ondřej Hána
4., 49., 50., 57. Michal Zákostelský
14., 31. Daniel Strnad
18. 5. 10 19:15 ZAK Demínka A Tazy FPC 7. 4:2 (1:0)
Hosté začali pouze ve čtyřech, ale první gól dostali až v jedenácté minutě, když již byl počet hráčů vyrovnaný. Nakonec zvítězila Demínka, díky lepšímu zakončení.
Demínka A Tazy FPC
Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Stanislav Kasa, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek vs Jan Stibůrek – Jan Galgonek, Pavel Martinec, Jaroslav Šimek, Michal Zákostelský, Petr Zoulek
11. Jan Kropík
43., 51. Radovan Štěpánek
48. Luboš Řezníček
36. Pavel Martinec
42. Michal Zákostelský
13. 5. 10 17:00 DEKAN Tazy FPC Stará garda 6. 0:6 (4:1)
Utkání nedohráno, v poločase požádala Stará garda o konfrontaci RP několika hráčů týmu Tazy. Celkem šest hráčů domácích nebylo schopno doložit RP ani doklad totožnosti. Tým Tazy po krátkých tahanicích sám opustil hřiště. Václav Kovařík, Pavel Karas
Tazy FPC Stará garda
Jaroslav Šimek – Jan Dopita, Jan Galgonek, Tomáš Kroužek, Pavel Martinec, Jan Stibůrek, Daniel Strnad, Jiří Žák, Michal Zákostelský, Milan Zoulek vs Josef Jurásek – František Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Jakub Mejzlík, Thomas Šoltys, Petr Turínek
3., 14. Tomáš Kroužek
12. Jan Galgonek
26. Michal Zákostelský
3 Jan Dopita 1. Jiří Kesner
27. 4. 10 18:15 MIKU2 Dodo´s kings Tazy FPC 5. 2:1 (2:0)
První poločas v režii domácích, kteří proměnili své šance. Hosté doplatili na to že nemohli po celý zápas střídat, jelikož se jich sešlo akorát do počtu. 3 minuty po přestávce se hostům podařilo vstřelit gól, ikdyž s pomocí domácích, ale vyrovnat se jim už do konce zápasu nepodařilo. Martin Suchý, Miroslav Plessl
Dodo´s kings Tazy FPC
Michal Kobliha – František Bureš, Tomáš Herold, Miroslav Kotěra, Karel Kott, Radek Mičker, Václav Paroubek, Jiří Pohunek, David Pos, Petr Strazzer vs Jan Stibůrek – Jan Dopita, Jan Galgonek, Pavel Martinec, Daniel Strnad, Milan Zoulek
14. Radek Mičker
15. Karel Kott
50 Petr Strazzer 33. OG
20. 4. 10 20:45 DEKAN Tazy FPC MVS Vršovice A 4. 1:3 (0:0)
Zápas v rychlém tempu. Rozhodl větší počet hráčů na střídání a lepší technika hráčů MVS. Michal Floch, Tomáš Kvapil
Tazy FPC MVS Vršovice A
Ladislav Zákostelský – Jan Dopita, Jan Galgonek, Tomáš Kroužek, Pavel Martinec, Jan Stibůrek, Milan Zoulek vs Milan Mareš – Petr Anděra, Richard Brinke, Petr Ehmig, Pavel Fajt, Leoš Knap, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Petr Veselý
55. Jan Stibůrek 32. Petr Veselý
32. Petr Anděra
45. Pavel Fajt
13. 4. 10 19:30 zzPODVI Medicína Tazy FPC 3. 9:3 (5:1)
Medicína mohla vyhrát podstatně vyšším rozdílem, ale zahazovala spoustu vyložených šancí. Týmu Tazy nepřišel brankář a bylo to znát.
Medicína Tazy FPC
Roman Prokeš – Martin Kotlár, Josef Kukelka, Martin Macko, Rastislav Macko, Václav Pilnáček, Jan Punčochář, Martin Vobecký vs Jaroslav Šimek – Jan Dopita, Jan Galgonek, Jan Stibůrek, Daniel Strnad, Milan Zoulek
4., 18., 43. Václav Pilnáček
10., 12., 47., 59. Martin Kotlár
30., 45. Josef Kukelka
14. Jan Stibůrek
46., 51. Milan Zoulek
8. 4. 10 19:30 DEKAN Tazy FPC Real TIDE XXL 2. 1:7 (1:4)
Zápas sice skončil jednoznačným výsledkem, ale výkon obou týmů nebyl tak odlišný. Vcelku vyrovnané utkání rozhodl větší důraz v koncovce hostujícího Realu. Klíčovým byl výkon hráče Boušeho staršího, který svou chytrostí a přehledem v zakončení získal pro svůj tým rozhodující náskok. Milan Doruška, Michal Petráš
Tazy FPC Real TIDE XXL
Ladislav Zákostelský – Jan Dopita, Jan Galgonek, Tomáš Kroužek, Jaroslav Šimek, Jan Stibůrek, Daniel Strnad, Milan Zoulek vs Radek Řehoř – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Martin Satar, Roman Vokál, Luděk Vošta, Martin Vošta
24. Jan Dopita 5., 7., 15. Jiří Bouše
29. OG
36., 43. Roman Vokál
57. Jiří Bouše ml.
40. Peter Demjanovič
30. 3. 10 18:15 MIKU1 Komtupapa Tazy FPC 1. 2:3 (0:2)
Utkání slušné úrovně, zajímavého průběhu. Tazy se hned v úvodu ujali vedení, které před přestávkou ještě navýšili. Když po změně stran přidali třetí branku, vypadalo to na jasnou záležitost. Domácí ale záhy snížili a druhým gólem zápas zdramatizovali, ovšem vyrovnat už se jim nepodařilo.