St 7.4.10 18:15 MIKU1 OrangeBoom HNK Praha FC   (HL8E)
St 7.4.10 19:30 MIKU1 VSK MFF UK Praha A Ještěrka   (HL4B)
St 7.4.10 20:45 MIKU1 STS Chvojkovice - Brod ALT 1.AK   (HL5C)
Út 27.4.10 17:00 HANSP FC F*C* VET Válcovna plechu VET   (VL4C)
Út 27.4.10 18:15 HANSP Slamník I.USP Kareto-Reco   (HL4B)
Út 27.4.10 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Bohdalec PC   (HL6B)

24. 6. 10 20:15 STER2 Dodo´s kings Medicína 11. 1:4 (0:2)
Pohledné utkání hrané ve vysokém tempu. Tomáš Kadlec
Dodo´s kings Medicína
Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Miroslav Kotěra, Pavel Matoušek, Jiří Pohunek, Petr Strazzer vs Roman Prokeš – Oldřich Dvořák, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Pavol Mokoš, Jan Punčochář, Jakub Vachek
44. Petr Strazzer 2., 29., 33., 46. Oldřich Dvořák
7. 6. 10 17:00 HANSP Medicína MVS Vršovice A 10. 7:1 (7:0)
Medicína mělo scénář utkání od počátku pevně v rukách respektive v nohách a výsledek utkání tomu přesně odpovídá, a to i přesto že téměř celý druhý poločas hráli pouze ve čtyřech. Aleš Mecner
Medicína MVS Vršovice A
Václav Pilnáček – Martin Kotlár, Josef Kukelka, Martin Macko, Rastislav Macko, Pavol Mokoš, Tomáš Petr vs Vladimír Zeman – Richard Brinke, Leoš Knap, Libor Nohejl, Karel Ševčík, Lukáš Veselý, Petr Veselý
31 Václav Pilnáček 37. Lukáš Veselý
1. 6. 10 18:15 MIKU2 Medicína Ya Basta! B 9. 2:4 (0:2)
Domácí ochotně počkali na soupeře, který nebyl v čase začátku v dostatečném počtu.
Medicína Ya Basta! B
Roman Prokeš – Oldřich Dvořák, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Pavol Mokoš, Jan Punčochář, Jakub Vachek, Martin Vobecký vs Jan Fiala – Mikuláš Čimbura, David Hána, Ondřej Hána, Petr Michálek, Tomáš Pavlík, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý
52. Martin Macko
57. Jakub Vachek
9., 47. Petr Michálek
25. OG
51. Mikuláš Čimbura
27. 5. 10 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Medicína 8. 4:2 (3:0)
Velmi poklidné utkání, ve kterém byl po celou dobu lepším týmem Real. Medicína sice v závěru snížila, ale hráči Realu si výhru pohlídali. Roman Rohlík
Real TIDE XXL Medicína
Radek Řehoř – Nikos Boboras, Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Martin Satar, Roman Vokál vs Roman Prokeš – Oldřich Dvořák, Martin Kotlár, Josef Kukelka, Martin Macko, Jan Punčochář, Jakub Vachek, Martin Vobecký
9. Jiří Bouše
23., 24. Roman Vokál
42. Peter Demjanovič
48. Oldřich Dvořák
52. Josef Kukelka
18. 5. 10 20:45 MIKU2 Medicína Komtupapa 7. 6:2 (4:2)
Prvních jedenáct minut patřilo hostům zásluhou dvou branek Kňavy, ale to bylo z jejich strany vše. Z vedení se ovšem neradovali dlouho. Ani ne o pět minut později bylo srovnáno. Do poločasu domácí přidali ještě dvě branky a zápas si v druhém dějství v poklidu pohlídali. Miroslav Klinka, Jan Zelenka
Medicína Komtupapa
Roman Prokeš – Josef Kukelka, Martin Macko, Rastislav Macko, Pavol Mokoš, Jan Punčochář, Jakub Vachek, Martin Vobecký vs Milan Lávička – Jan Berka, Roman Hnilo, Ondřej Kňava, Michal Omelka, Michael Rosenfeld, Jiří Semrád, Miroslav Špaček
14., 15., 37. Rastislav Macko
17., 23. Jakub Vachek
39. Pavol Mokoš
7., 11. Ondřej Kňava
10. 5. 10 18:15 MIKU1 Bílej balet Medicína 6. 0:2 (0:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...
Bílej balet Medicína
Jaroslav Ondráček – Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Václav Lukšík, David Rakušan, Vladimír Vlk, Ivo Vondrák, Martin Zima vs Roman Prokeš – Martin Macko, Rastislav Macko, Tomáš Petr, Václav Pilnáček, Jan Punčochář, Jakub Vachek
8 Vladimír Vlk
17 David Rakušan
25 David Rakušan
46. Jakub Vachek
54. Rastislav Macko
29. 4. 10 18:15 MIKU1 Medicína Alkohol Tea FC 5. 1:2 (0:1)
Medicína nastoupila v počtu 4+1 a to rozhodlo, dostala gól a po doplnění mužstva už byla hra vyrovnaná.
Medicína Alkohol Tea FC
Roman Prokeš – Martin Kotlár, Josef Kukelka, Martin Macko, Jan Punčochář, Jakub Stříž vs Jan Neuvirth – Martin Kříž, Martin Pochopin, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík
49. Josef Kukelka 12. Martin Kříž
42. Stanislav Slušný
22. 4. 10 19:30 MIKU2 VŠSK MFF UK B Medicína 4. 0:4 (0:3)
Utkání hrané v plném tempu a velice slušně. Zcela zaslouženě vyhrálo mužstvo Medicíny, u kterého exceloval střelecky disponovaný R.Macko, autor všech branek. Zdeněk Svoboda, Jan Zalabák
VŠSK MFF UK B Medicína
Marek Zelc – Viktor Bobro, Oldřich Dominik, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Petr Sváček, Miroslav Ulrich, Michal Vališka, Jan Vyhnánek vs Václav Pilnáček – Josef Kukelka, Martin Macko, Rastislav Macko, Tomáš Petr, Jan Punčochář, Jakub Vachek
15., 28., 30., 45. Rastislav Macko
13. 4. 10 19:30 zzPODVI Medicína Tazy FPC 3. 9:3 (5:1)
Medicína mohla vyhrát podstatně vyšším rozdílem, ale zahazovala spoustu vyložených šancí. Týmu Tazy nepřišel brankář a bylo to znát.