Po 3.5.10 20:45 DEKAN Litrpůl FC Tatra 04   (HL5A)
Út 18.5.10 17:00 DEKAN Paradentol 1.FC Sorry FC   (HL6B)
Út 18.5.10 18:15 DEKAN J paví Ř Tučňáci   (HL8B)

24. 6. 10 19:30 DEKAN Stará garda Real TIDE XXL 11. 2:4 (0:2)
Rozhodčí komentář neuvedl. Michal Kučera
Josef Jurásek – Jan Aubrecht, Tomáš Hosnedl, René Roušar, Thomas Šoltys, Petr Turínek vs Radek Řehoř – Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Martin Satar, Roman Vokál, Martin Vošta
56. Petr Turínek
12. Roman Vokál
15., 39. Martin Vošta
10. 6. 10 17:00 DEKAN Komtupapa Stará garda 10. 7:1 (2:1)
Stará garda doplatila na menší počet hráčů a horší pohyb. Zápas zlomila první ze dvou penalt za stavu 1:3. Tomáš Nosek, Václav Pabst
Komtupapa Stará garda
Jaromír Šmatla – Tomáš Fiala, Roman Hnilo, Michael Rosenfeld, Jiří Semrád, Miroslav Špaček, Jiří Štěrba vs Josef Jurásek – Jan Aubrecht, František Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Jakub Mejzlík, René Roušar, Petr Turínek
18., 31. Tomáš Fiala
21. Miroslav Špaček
33. Jaromír Šmatla
37. Michael Rosenfeld
50., 56. Jiří Semrád
23. Tomáš Hosnedl
3. 6. 10 17:00 DEKAN Stará garda Bílej balet 9. 7:3 (3:1)
V utkání měli stálou převahu hráči domácích, kteří zaslouženě vyhráli. Michal Slavík, Václav Šinkmajer
Stará garda Bílej balet
Josef Jurásek – Jan Aubrecht, František Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Thomas Šoltys, Petr Turínek vs Václav Lukšík – Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, David Rakušan, Vladimír Vlk, Ivo Vondrák
23. David Rakušan
27. 5. 10 17:00 DEKAN Alkohol Tea FC Stará garda 8. 5:1 (2:1)
Krásné rychlé utkání odehrané v duchu fair play. Josef Březina
Alkohol Tea FC Stará garda
Martin Kříž – Martin Kyncl, Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík vs Josef Jurásek – Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Jakub Mejzlík, René Roušar, Thomas Šoltys, Petr Turínek
8. Tomáš Václavík
9., 57. Martin Pochopin
49. Jiří Neuwirth
59. Stanislav Slušný
23. Pavel Horáček
20. 5. 10 17:00 DEKAN Stará garda VŠSK MFF UK B 7. 4:2 (2:2)
V prvním poločase bylo mužstvo hostů útočnější, ale soupeř chytře vyčkával a dvakrát se ujal vedení. V druhém poločase dal krásnou branku Horáček a za deset minut potvrdil vítězství zkušeného mužstva. Velmi slušně hrané utkání. Stanislav Mareš, Milan Cibík
Stará garda VŠSK MFF UK B
Josef Jurásek – Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Jakub Mejzlík, Thomas Šoltys, Petr Turínek vs Petr Sváček – Oldřich Dominik, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Michal Vališka, Jan Vyhnánek, Marek Zelc
8., 30. Tomáš Hosnedl
31., 41. Pavel Horáček
26. Marek Zelc
30. Oldřich Dominik
13. 5. 10 17:00 DEKAN Tazy FPC Stará garda 6. 0:6 (4:1)
Utkání nedohráno, v poločase požádala Stará garda o konfrontaci RP několika hráčů týmu Tazy. Celkem šest hráčů domácích nebylo schopno doložit RP ani doklad totožnosti. Tým Tazy po krátkých tahanicích sám opustil hřiště. Václav Kovařík, Pavel Karas
Tazy FPC Stará garda
Jaroslav Šimek – Jan Dopita, Jan Galgonek, Tomáš Kroužek, Pavel Martinec, Jan Stibůrek, Daniel Strnad, Jiří Žák, Michal Zákostelský, Milan Zoulek vs Josef Jurásek – František Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Jakub Mejzlík, Thomas Šoltys, Petr Turínek
3., 14. Tomáš Kroužek
12. Jan Galgonek
26. Michal Zákostelský
3 Jan Dopita 1. Jiří Kesner
29. 4. 10 17:00 DEKAN Stará garda Demínka A 5. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání s pěknou kombinační hrou na obou stranách. Ze začátku měli navrch hosté, ale ke konci odešli fyzicky. Štěpán Böhm, Lukáš Grygar
Stará garda Demínka A
Josef Jurásek – František Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Jakub Mejzlík, Thomas Šoltys, Petr Turínek vs Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Robert Imrich, Stanislav Kasa, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Kristian Šodor, Miroslav Tůma
46. Jiří Kesner
51. Jakub Mejzlík
6., 42. Robert Imrich
22. 4. 10 17:00 DEKAN Ya Basta! B Stará garda 4. 2:2 (1:2)
V 1.poločase jasná převaha a množství šancí Staré gardy, ale buď zasáhl vynikajícími zákroky gólman Basty, nebo šly střely mimo branku. Poločas 1:2 byl tedy úspěchem Basty. Ve 2.půli začali o generaci mladší domácí zaměstnávat hostující obranu, šance tedy byly na obou stranách. Po velkém zaváhání obránce Gardy bylo ve 37.minutě srovnáno. Na 5.ligu velmi kvalitní utkání, hrané velmi slušně. Jan Severa, Jaroslav Procházka
Ya Basta! B Stará garda
Martin Veselý – Matěj Čimbura, Mikuláš Čimbura, Jan Fiala, David Hána, Vladislav Monakov, Antonín Pešík, Jan Ramba vs Pavel Horáček – Jan Aubrecht, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Jakub Mejzlík, René Roušar, Petr Turínek
25. Matěj Čimbura
37. Vladislav Monakov
2. Tomáš Hosnedl
17. Jakub Mejzlík
15. 4. 10 17:00 DEKAN Dodo´s kings Stará garda 3. 3:0 (1:0)
V tomto duelu bylo k vidění mnoho soubojů i brankářských zákroků po brankových příležitostech obou týmů. A jelikož domácí byli důraznější a přesnější v koncovce, zaslouženě vyhráli. Karel Filip, Kyjak
Dodo´s kings Stará garda
Michal Kobliha – Lubomír Dobšovič, Tomáš Herold, Radek Mičker, Jiří Pohunek, David Pos, Jan Stolařík, Petr Strazzer, Marek Walch vs Josef Jurásek – Jan Aubrecht, František Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Jakub Mejzlík, Thomas Šoltys, Petr Turínek
15. Tomáš Herold
34. Radek Mičker
52. Petr Strazzer
53. Pavel Horáček
8. 4. 10 17:00 DEKAN Stará garda MVS Vršovice A 2. 2:4 (0:2)
Jasná převaha hostujícího týmu a nervozita na kopačkách domácích vedly k vítězství Vršovic. Jiří Bidovský
Stará garda MVS Vršovice A
Josef Jurásek – Martin Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Jakub Mejzlík, Thomas Šoltys, Petr Turínek vs Vladimír Zeman – Petr Anděra, Richard Brinke, Petr Ehmig, Pavel Fajt, Leoš Knap, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Lukáš Veselý, Petr Veselý
46. Jakub Mejzlík
58. Jiří Kesner
22. Pavel Fajt
25. Libor Nohejl
33., 36. Petr Veselý
1. 4. 10 17:00 DEKAN Medicína Stará garda 1. 2:3 (1:2)
Rozhodčí komentář neuvedl. Šťástka,Kratochvíl
Medicína Stará garda
Roman Prokeš – Josef Kukelka, Martin Macko, Rastislav Macko, Pavol Mokoš, Tomáš Petr, Václav Pilnáček, Jan Punčochář vs Josef Jurásek – Jan Aubrecht, František Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Jakub Mejzlík, Thomas Šoltys