Pá 14.5.10 17:00 zzNOVOB Junior Motol F3N FC A   (HL6E)
Pá 14.5.10 18:15 zzNOVOB Sedm zbabělých B Oratoř Kobylisy   (HL4D)
Pá 14.5.10 19:30 zzNOVOB Výtržník HFC Růžoví delfínci 97,2   (HL5E)
Pá 18.6.10 17:00 HANSP Améby AFC A Typos FC   (HL5E)
Pá 18.6.10 18:15 HANSP Homogen 1.FC B Suchdol sabres A   (HL4D)
Pá 18.6.10 19:30 HANSP Pražská esa Fugas CF B   (HL7E)

24. 6. 10 19:30 zzZARUB Tazy FPC Bílej balet 11. 0:4 (0:0)
Na to, že hráli celý zápas ve čtyřech v poli, byli hráči Tazy 44 minut lepším týmem. Potom se ale zákonitě musela projevit přesila soupeře.
Tazy FPC Bílej balet
Jan Stibůrek – Jan Galgonek, Pavel Martinec, Jaroslav Šimek, Michal Zákostelský vs Jaroslav Ondráček – Martin Lukšík, Václav Lukšík, Vladimír Vlk, Tomáš Wünsch, Martin Zima
13 Michal Zákostelský
60 Jan Stibůrek
44. Martin Zima
45., 52. Martin Lukšík
53. Vladimír Vlk
42. Václav Lukšík
8. 6. 10 20:45 DEKAN Bílej balet Demínka A 10. 0:6 (2:1)
Pohledné utkání, ve kterém se ujala vedení Demínka, ale Bílej balet dvěma rychlými brankami v prvním poločasu zápas otočil. Na počátku druhé půle pak opět dvěma rychlými góly rozhodl o svém vítězství.

STDK zápas kontumovala, pro start domácího hráče v trestu.
Pavel Lajda, Štěpán Podaný
Bílej balet Demínka A
Jaroslav Ondráček – Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Václav Lukšík, David Rakušan, Vladimír Vlk, Ivo Vondrák, Tomáš Wünsch, Martin Zima vs Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Stanislav Kasa, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Kristian Šodor, Miroslav Tůma
20. Tomáš Wünsch
21., 31. David Rakušan
32. Zdeněk Koutník
14. Jan Kropík
3. 6. 10 17:00 DEKAN Stará garda Bílej balet 9. 7:3 (3:1)
V utkání měli stálou převahu hráči domácích, kteří zaslouženě vyhráli. Michal Slavík, Václav Šinkmajer
Stará garda Bílej balet
Josef Jurásek – Jan Aubrecht, František Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Thomas Šoltys, Petr Turínek vs Václav Lukšík – Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, David Rakušan, Vladimír Vlk, Ivo Vondrák
23. David Rakušan
25. 5. 10 18:15 MIKU3 Bílej balet Dodo´s kings 8. 1:3 (1:3)
Prní poločas rozhodl o vítězství Dodo's. Přestože se Bílej balet ve druhé půli snažil vstřelit kontaktní branku, gólman Dodo's byl proti a vychytal svému týmu výhru. Hynek Franta
Bílej balet Dodo´s kings
Jaroslav Ondráček – Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Václav Lukšík, Vladimír Vlk, Ivo Vondrák, Tomáš Wünsch, Martin Zima vs Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, František Bureš, Lubomír Dobšovič, Jiří Pohunek, Petr Strazzer
13. Tomáš Wünsch 9. Jiří Pohunek
25., 29. František Bureš
17. 5. 10 19:45 HRAB2 MVS Vršovice A Bílej balet 7. 2:1 (1:0)
Utkání rozhodla nemožnost hostů střídat. Po rychlém gólu se zdálo, že Vršovice rozjedou brankostroj, ale v dalším průběhu se brankáři překonávali. Oba týmy už skórovaly pouze jednou a z výhry se tak radovali domácí. Jiří Fiala, Kyjak
MVS Vršovice A Bílej balet
Ondřej GrabiášRichard Brinke, Petr Ehmig, Pavel Fajt, Leoš Knap, Milan Mareš, Libor Nohejl, Karel Ševčík, Lukáš Veselý, Petr Veselý vs Jaroslav Ondráček – Martin Lukšík, Václav Lukšík, Vladimír Vlk, Ivo Vondrák, Martin Zima
1., 39. Petr Veselý 34. Vladimír Vlk
10. 5. 10 18:15 MIKU1 Bílej balet Medicína 6. 0:2 (0:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...
Bílej balet Medicína
Jaroslav Ondráček – Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Václav Lukšík, David Rakušan, Vladimír Vlk, Ivo Vondrák, Martin Zima vs Roman Prokeš – Martin Macko, Rastislav Macko, Tomáš Petr, Václav Pilnáček, Jan Punčochář, Jakub Vachek
8 Vladimír Vlk
17 David Rakušan
25 David Rakušan
46. Jakub Vachek
54. Rastislav Macko
52. Martin Macko
29. 4. 10 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Bílej balet 5. 6:4 (3:3)
Výtečné utkání v němž se hrálo nahoru dolu. Oba týmy makaly na krev, předváděly vynikající akce a i přes bravůrní zákroky obou brankářů se dokázaly střelecky prosadit. Padaly opravdu nádherné góly a bylo na co koukat. V dresu domácích zazářil Vošta Luděk, který nasázel soupeři pět ze šesti gólů svého týmu a prakticky se podepsal velkou měrou pod vítězství svého týmu. Robert Hlubuček
Real TIDE XXL Bílej balet
Radek Řehoř – Nikos Boboras, Pavel Bošek, Jiří Bouše, Martin Satar, Libor Troch, Luděk Vošta, Martin Vošta vs Václav Lukšík – Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, David Rakušan, Vladimír Vlk, Tomáš Wünsch, Martin Zima
2. Martin Satar
6. Jiří Bouše
28., 32., 55., 56. Luděk Vošta
9., 14., 22. Vladimír Vlk
58. David Rakušan
20. 4. 10 19:30 zzTKSPA Bílej balet Komtupapa 4. 3:0 (1:0)
Domácí byli jediným pánem na hřišti, a proto zaslouženě vyhráli. Dominik Fazekaš, Vojtěch Samohýl
Bílej balet Komtupapa
Jaroslav Ondráček – Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Václav Lukšík, David Rakušan, Vladimír Vlk, Ivo Vondrák, Tomáš Wünsch, Martin Zima vs Michael Rosenfeld – Jan Berka, Pavel Chalupa, Roman Hnilo, Ondřej Kňava, Jiří Semrád, Jaromír Šmatla, Miroslav Špaček, Jiří Štěrba
18., 43. Vladimír Vlk
60. Zdeněk Koutník
13. 4. 10 19:30 zzTKSPA Bílej balet Ya Basta! B 3. 2:3 (0:2)
Zápas ovlivnil fakt, že Balet neměl nikoho na střídání a v druhém poločase již neměli sílu na vyrovnání. JInak pohledný zápas s šancemi na obou stranách. náhradní
Bílej balet Ya Basta! B
Jaroslav Ondráček – Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Václav Lukšík, Vladimír Vlk, Ivo Vondrák vs Jan Fiala – Mikuláš Čimbura, David Hána, Petr Michálek, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý
46., 54. Vladimír Vlk 10., 15. Petr Michálek
53. Mikuláš Čimbura
8. 4. 10 18:15 zzZARUB Alkohol Tea FC Bílej balet 2. 2:3 (2:2)
Vyrovnané utkání s množstvím šancí, hrané s velkým nasazením. Šťastnější byli nakonec hráči Bílého baletu, když vítěznou branku vstřelili minutu před koncem. Stanislav Mareš, Milan Cibík
Alkohol Tea FC Bílej balet
Martin Kříž – Martin Kyncl, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Martin Soška, Rudolf Thomas, Tomáš Václavík vs Jaroslav Ondráček – Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Václav Lukšík, David Rakušan, Vladimír Vlk, Ivo Vondrák, Tomáš Wünsch, Martin Zima
4., 7. Martin Pochopin 19. David Rakušan
24., 59. Zdeněk Koutník
1. 4. 10 17:00 zzZARUB Bílej balet VŠSK MFF UK B 1. 1:4 (0:1)
Zajímavé utkání, o jehož vítězi rozhodl až závěr. Hosté vedli o dvě branky, domácí snížili, ale hosté si pak chvíli před koncem dvěma góly své vedení pojistili.