Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Miroslav Kotěra, Pavel Matoušek, Jiří Pohunek, Petr Strazzer vs Roman Prokeš – Oldřich Dvořák, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Pavol Mokoš, Jan Punčochář, Jakub Vachek
10. 6. 10 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Dodo´s kings 10. 2:4 (1:1)
Radek Řehoř – Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Martin Satar, Libor Troch, Luděk Vošta vs Jiří Pohunek – Vladimír Brunclík, Pavel Matoušek, Radek Mičker, Václav Paroubek, David Pos, Jan Stolařík, Miroslav Tichý
21. Vladimír Brunclík
36., 43. Pavel Matoušek
47. Václav Paroubek
1. 6. 10 18:15 MIKU3 Dodo´s kings Komtupapa 9. 1:4 (1:1)
V prvním poločase poklidné utkání nabralo grády po změně stran. Na hřišti se přitvrdilo, přibylo sporných situací, ve kterých si lépe počínali hosté, kteří dokázali utkání zvrátit ve svůj prospěch. Domácí doplatili na nemožnost střídat.
Dodo´s kings Komtupapa
Michal Kobliha – František Bureš, Miroslav Kotěra, Václav Paroubek, Jiří Pohunek, Petr Strazzer vs Milan Lávička – Jan Berka, Roman Hnilo, Michal Omelka, Jiří Semrád, Jaromír Šmatla, Miroslav Špaček
17. Petr Strazzer 38 Václav Paroubek
55 Michal Kobliha
12. Jiří Semrád
37., 50. Roman Hnilo
51. Michal Omelka
56. Milan Lávička
25. 5. 10 18:15 MIKU3 Bílej balet Dodo´s kings 8. 1:3 (1:3)
Prní poločas rozhodl o vítězství Dodo's. Přestože se Bílej balet ve druhé půli snažil vstřelit kontaktní branku, gólman Dodo's byl proti a vychytal svému týmu výhru. Hynek Franta
Bílej balet Dodo´s kings
Jaroslav Ondráček – Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Václav Lukšík, Vladimír Vlk, Ivo Vondrák, Tomáš Wünsch, Martin Zima vs Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, František Bureš, Lubomír Dobšovič, Jiří Pohunek, Petr Strazzer
13. Tomáš Wünsch 9. Jiří Pohunek
25., 29. František Bureš
20. 5. 10 18:15 zzZARUB Dodo´s kings Alkohol Tea FC 7. 1:6 (0:2)
Alkohol měl početní převahu, kterou v pohodě zvládl a zaslouženě zvítězil. Litovat může jen hostující gólman, který v závěru přišel o čisté konto. Peter Kováč, Ondřej Fitz
Dodo´s kings Alkohol Tea FC
František Bureš – Vladimír Brunclík, Michal Kobliha, Václav Paroubek, Petr Strazzer vs Martin Pochopin – Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík
58. František Bureš 5. Jan Neuvirth
24., 35. Stanislav Slušný
43. Tomáš Václavík
46. Martin Soška
53. Kamil Nezval
13. 5. 10 18:15 zzZARUB VŠSK MFF UK B Dodo´s kings 6. 1:3 (0:3)
Více hráčů na střídání, nasazení od začátku utkání a důraz v koncovce..to vše rohodlo ve prospěch hostů. Ve 2.půli se hra vyrovnala, ale brankář hostů propustil jen jednu střelu, ostatní pochytal buď on, nebo jeho tyče. Jaroslav Adámek, Lubomír Štorek
VŠSK MFF UK B Dodo´s kings
Petr Sváček – Jan Líkař, Vladimír Šišma, Jakub Suchý, Miroslav Ulrich, Jan Vyhnánek, Marek Zelc vs Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Lubomír Dobšovič, Miroslav Kotěra, Pavel Matoušek, David Pos, Zbyněk Šmerda, Petr Strazzer, Marek Walch
37. Miroslav Ulrich 8. David Pos
11. Petr Strazzer
14. Vladimír Brunclík
27. 4. 10 18:15 MIKU2 Dodo´s kings Tazy FPC 5. 2:1 (2:0)
První poločas v režii domácích, kteří proměnili své šance. Hosté doplatili na to že nemohli po celý zápas střídat, jelikož se jich sešlo akorát do počtu. 3 minuty po přestávce se hostům podařilo vstřelit gól, ikdyž s pomocí domácích, ale vyrovnat se jim už do konce zápasu nepodařilo. Martin Suchý, Miroslav Plessl
Dodo´s kings Tazy FPC
Michal Kobliha – František Bureš, Tomáš Herold, Miroslav Kotěra, Karel Kott, Radek Mičker, Václav Paroubek, Jiří Pohunek, David Pos, Petr Strazzer vs Jan Stibůrek – Jan Dopita, Jan Galgonek, Pavel Martinec, Daniel Strnad, Milan Zoulek
14. Radek Mičker
15. Karel Kott
50 Petr Strazzer 33. OG
22. 4. 10 19:30 MIKU3 Demínka A Dodo´s kings 4. 1:8 (0:3)
Pohledné a bojovné utkání. Hosté zaslouženě zvítězili, i když hráli bez možnosti střídání. Marek Kouřímský, Rudolf Zárybnický
Demínka A Dodo´s kings
Luboš Řezníček – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Robert Imrich, Jan Jonák, Stanislav Kasa, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma vs František Bureš – Tomáš Herold, Michal Kobliha, Radek Mičker, Václav Paroubek, Jiří Pohunek
53. Robert Imrich 2., 33., 57. Václav Paroubek
12., 58., 60. František Bureš
17. OG
55. Radek Mičker
15. 4. 10 17:00 DEKAN Dodo´s kings Stará garda 3. 3:0 (1:0)
V tomto duelu bylo k vidění mnoho soubojů i brankářských zákroků po brankových příležitostech obou týmů. A jelikož domácí byli důraznější a přesnější v koncovce, zaslouženě vyhráli. Karel Filip, Kyjak
Dodo´s kings Stará garda
Michal Kobliha – Lubomír Dobšovič, Tomáš Herold, Radek Mičker, Jiří Pohunek, David Pos, Jan Stolařík, Petr Strazzer, Marek Walch vs Josef Jurásek – Jan Aubrecht, František Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Jakub Mejzlík, Thomas Šoltys, Petr Turínek
15. Tomáš Herold
34. Radek Mičker
52. Petr Strazzer
53. Pavel Horáček
6. 4. 10 18:15 zzTKSPA Ya Basta! B Dodo´s kings 2. 2:5 (1:3)
Dobré utkání, Kings vyhráli zaslouženě. Josef Bouzid, David Tuček
Ya Basta! B Dodo´s kings
Jan Fiala – Matěj Čimbura, Mikuláš Čimbura, David Hána, Petr Michálek, Jan Ramba, Martin Veselý vs Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, František Bureš, Tomáš Herold, Radek Mičker, Jiří Pohunek, David Pos, Jan Stolařík, Marek Walch
28., 32. Petr Michálek 13. František Bureš
22., 39. Tomáš Herold
28. Jiří Pohunek
48. Marek Walch
30. 3. 10 18:15 MIKU2 MVS Vršovice A Dodo´s kings 1. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Radovali se hráči Vršovic, ač měli jen jednoho hráče na střídání a v závěru jim trochu docházely síly. V 60.minutě dokázali domácí strhnout vítězství na svou stranu. Tomáš Krátký, Miroslav Svoboda
MVS Vršovice A Dodo´s kings
Leoš Knap – Richard Brinke, Petr Ehmig, Milan Mareš, Roman Schlaichert, Karel Ševčík, Lukáš Veselý vs Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, František Bureš, Tomáš Herold, Miroslav Kotěra, Karel Kott, David Pos, Jan Stolařík, Marek Walch