Po 10.5.10 17:45 STER1 Sklenářka S.G. Black angels 1.FC VET   (VL2A)
Po 10.5.10 19:00 STER1 Seznam.cz FC Relax-FC   (HL4C)
Po 10.5.10 20:15 STER1 Endoprotéza Cormoran FC SUP   (SVL2B)
St 26.5.10 18:15 MIKU2 Demínka B Husinecká Šlechta   (HL8D)
St 26.5.10 19:30 MIKU2 Klamovská skvadra SK Elet   (HL7D)
St 26.5.10 20:45 MIKU2 Veget FC Seznam.cz FC   (HL4C)

24. 6. 10 20:15 P3 VŠSK MFF UK B Alkohol Tea FC 11. 1:4 (0:2)
Zápis nedodán, sestavy a minuty branek pouze orientační, střelci nezjištěni.
VŠSK MFF UK B Alkohol Tea FC
Marek Zelc – Viktor Bobro, Vladimír Šišma, Jakub Suchý, Petr Sváček, Michal Vališka, Jan Vyhnánek vs Martin Kříž – Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík
45. OG 10., 20., 40., 50. OG
10. 6. 10 18:15 zzZARUB Ya Basta! B VŠSK MFF UK B 10. 0:5 (0:0)
Vyrovnané a slušně hrané utkání, které se zlomilo až v posledních 15 minutách ve prospěch hostů, kdy po dvou rychlých gólech Bobra domácí odpadli. Hosté se pak trefili ještě třikrát. René Rohan
Ya Basta! B VŠSK MFF UK B
Jan Fiala – David Hána, Ondřej Hána, Tomáš Pavlík, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý vs Jan Záruba – Viktor Bobro, Radoslav Janoštiak, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Jakub Suchý, Michal Vališka, Jan Vyhnánek, Marek Zelc
45., 47., 54. Viktor Bobro
50. Jan Vyhnánek
59. Marek Zelc
4. 6. 10 19:00 STER3 Tazy FPC VŠSK MFF UK B 9. 3:6 (2:2)
Kvalitní utkání, ve kterém hosté nejprve dvakrát dotahovali, nicméně v poslední patnáctiminutovce se rozehrál Janoštiak a vystřílel svému týmu vítězství. Jakub Bielawski, Ondřej Vysopal
Tazy FPC VŠSK MFF UK B
Daniel Strnad – Jan Dopita, Pavel Martinec, Jaroslav Šimek, Jan Stibůrek, Michal Zákostelský, Petr Zoulek vs Jan Záruba – Radoslav Janoštiak, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Jakub Suchý, Petr Sváček, Jan Vyhnánek, Marek Zelc
2., 36. Jaroslav Šimek
7. Michal Zákostelský
4., 45., 59., 60. Radoslav Janoštiak
24. Petr Sváček
35. Vladimír Šišma
27. 5. 10 19:15 ZAK VŠSK MFF UK B Demínka A 8. 2:0 (1:0)
Celkem svižné bojovné utkání, ve kterém zvítezili přeci jen o trochu techničtější domácí.
VŠSK MFF UK B Demínka A
Jan Záruba – Viktor Bobro, Oldřich Dominik, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Petr Sváček, Michal Vališka, Jan Vyhnánek, Marek Zelc vs Luboš Řezníček – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Robert Imrich, Stanislav Kasa, Jan Kropík, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma
18. Petr Sváček
40. Oldřich Dominik
20. 5. 10 17:00 DEKAN Stará garda VŠSK MFF UK B 7. 4:2 (2:2)
V prvním poločase bylo mužstvo hostů útočnější, ale soupeř chytře vyčkával a dvakrát se ujal vedení. V druhém poločase dal krásnou branku Horáček a za deset minut potvrdil vítězství zkušeného mužstva. Velmi slušně hrané utkání. Stanislav Mareš, Milan Cibík
Stará garda VŠSK MFF UK B
Josef Jurásek – Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Jakub Mejzlík, Thomas Šoltys, Petr Turínek vs Petr Sváček – Oldřich Dominik, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Michal Vališka, Jan Vyhnánek, Marek Zelc
8., 30. Tomáš Hosnedl
31., 41. Pavel Horáček
26. Marek Zelc
30. Oldřich Dominik
13. 5. 10 18:15 zzZARUB VŠSK MFF UK B Dodo´s kings 6. 1:3 (0:3)
Více hráčů na střídání, nasazení od začátku utkání a důraz v koncovce..to vše rohodlo ve prospěch hostů. Ve 2.půli se hra vyrovnala, ale brankář hostů propustil jen jednu střelu, ostatní pochytal buď on, nebo jeho tyče. Jaroslav Adámek, Lubomír Štorek
VŠSK MFF UK B Dodo´s kings
Petr Sváček – Jan Líkař, Vladimír Šišma, Jakub Suchý, Miroslav Ulrich, Jan Vyhnánek, Marek Zelc vs Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Lubomír Dobšovič, Miroslav Kotěra, Pavel Matoušek, David Pos, Zbyněk Šmerda, Petr Strazzer, Marek Walch
37. Miroslav Ulrich 8. David Pos
11. Petr Strazzer
14. Vladimír Brunclík
29. 4. 10 17:00 KBELY MVS Vršovice A VŠSK MFF UK B 5. 5:2 (4:1)
Hosté prospali začátek a zlepšený výkon ve 2.poločase jim už k ničemu nepomohl. Svižné a velmi slušně vedený zápas. Marek Novotný, Zdeněk Sekavec
MVS Vršovice A VŠSK MFF UK B
Václav Suchý – Richard Brinke, Petr Ehmig, Leoš Knap, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Karel Ševčík, Lukáš Veselý, Petr Veselý vs Marek Zelc – Oldřich Dominik, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Jakub Suchý, Miroslav Ulrich, Michal Vališka, Jan Vyhnánek
3. Karel Ševčík
5. Petr Ehmig
19. Libor Nohejl
27., 60. Petr Veselý
12. Jakub Suchý
45. Jan Líkař
22. 4. 10 19:30 MIKU2 VŠSK MFF UK B Medicína 4. 0:4 (0:3)
Utkání hrané v plném tempu a velice slušně. Zcela zaslouženě vyhrálo mužstvo Medicíny, u kterého exceloval střelecky disponovaný R.Macko, autor všech branek. Zdeněk Svoboda, Jan Zalabák
VŠSK MFF UK B Medicína
Marek Zelc – Viktor Bobro, Oldřich Dominik, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Petr Sváček, Miroslav Ulrich, Michal Vališka, Jan Vyhnánek vs Václav Pilnáček – Josef Kukelka, Martin Macko, Rastislav Macko, Tomáš Petr, Jan Punčochář, Jakub Vachek
15., 28., 30., 45. Rastislav Macko
15. 4. 10 19:30 DEKAN Real TIDE XXL VŠSK MFF UK B 3. 2:4 (0:2)
Všsk si uhlídali zápas a postarali se o výhru. Bouzid, Tuček
Real TIDE XXL VŠSK MFF UK B
Radek Řehoř – Jiří Bouše, Peter Demjanovič, Martin Satar, Libor Troch, Roman Vokál, Luděk Vošta, Martin Vošta vs Marek Zelc – Viktor Bobro, Oldřich Dominik, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Miroslav Ulrich, Michal Vališka, Jan Vyhnánek
33. Jiří Bouše
49. Martin Satar
46 Libor Troch 27., 58. Viktor Bobro
29. Oldřich Dominik
45. Vladimír Šišma
8. 4. 10 17:00 KBELY VŠSK MFF UK B Komtupapa 2. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání se borcům z Komtupapy nepodařilo přes závěrečný tlak zremizovat. Marek Novotný, Tomáš Spanilý
VŠSK MFF UK B Komtupapa
Marek Zelc – Viktor Bobro, Oldřich Dominik, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Jakub Suchý, Petr Sváček, Jan Vyhnánek vs Milan Lávička – Jan Berka, Roman Hnilo, Jiří Nakládal, Michael Rosenfeld, Jiří Semrád, Jaromír Šmatla, Miroslav Špaček, Jiří Štěrba
5., 35. Viktor Bobro
26. Jan Líkař
21. Jaromír Šmatla
44. Jiří Nakládal
1. 4. 10 17:00 zzZARUB Bílej balet VŠSK MFF UK B 1. 1:4 (0:1)
Zajímavé utkání, o jehož vítězi rozhodl až závěr. Hosté vedli o dvě branky, domácí snížili, ale hosté si pak chvíli před koncem dvěma góly své vedení pojistili.
Bílej balet VŠSK MFF UK B
Jaroslav Ondráček – Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Václav Lukšík, David Rakušan, Vladimír Vlk, Ivo Vondrák, Martin Zima vs Marek Zelc – Oldřich Dominik, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Jakub Suchý, Petr Sváček, Miroslav Ulrich, Michal Vališka