Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 24.6.13 | 19:30 | MIKU3 | Smutný potapěči Akta - rez | 11. | 8:3 |
Po 24.6.13 | 19:30 | MIKU1 | Santa Dominica Klokan Perón club A | 11. | 9:9 |
Po 24.6.13 | 19:30 | MIKU4 | MJSH Team A Trops 1.SK | 11. | 6:12 |
Po 24.6.13 | 19:30 | KBELY | Erko Kbely Boston HS | 11. | 3:3 |
Po 24.6.13 | 19:30 | ZABEH | Restaurace U Pecků A Úterní hosté Ski FC A | 11. | 2:2 |
Po 24.6.13 | 19:30 | MIKU2 | Rowdies HFC Saens 1.FC A | 11. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Restaurace U Pecků A | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:21 | 17 |
2. | Saens 1.FC A | 11 | 7 | 3 | 1 | 42:24 | 17 |
3. | Úterní hosté Ski FC A | 11 | 7 | 2 | 2 | 53:35 | 16 |
4. | Santa Dominica | 11 | 6 | 2 | 3 | 59:37 | 14 |
5. | Smutný potapěči | 11 | 5 | 3 | 3 | 60:52 | 13 |
6. | Erko Kbely | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:38 | 11 |
7. | Boston HS | 11 | 4 | 3 | 4 | 31:39 | 11 |
8. | Trops 1.SK | 11 | 4 | 2 | 5 | 43:58 | 10 |
9. | Rowdies HFC | 11 | 3 | 1 | 7 | 37:39 | 7 |
10. | Akta - rez | 11 | 1 | 5 | 5 | 18:33 | 7 |
11. | Klokan Perón club A | 11 | 1 | 3 | 7 | 32:60 | 5 |
12. | MJSH Team A | 11 | 1 | 2 | 8 | 37:59 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 27.3.13 | 17:00 | KBELY | Boston HS |
Čt 28.3.13 | 18:15, 19:30 | HANSP | Úterní hosté Ski FC A |
Ne 7.4.13 | 18:45, 20:00 | ZAK | Boston HS |
Ne 7.4.13 | 18:45, 20:00 | P1 | Saens 1.FC A |
Po 8.4.13 | 17:00, 18:15 | ARIT | Restaurace U Pecků A |
Út 16.4.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Akta - rez |
Čt 18.4.13 | 17:00, 18:15, 19:30 | ARIT | MJSH Team A |
Ne 21.4.13 | 18:45, 20:00 | P3 | Erko Kbely |
Út 23.4.13 | 17:00, 18:15 | BECH | Boston HS |
Út 23.4.13 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Klokan club A |
Út 23.4.13 | 18:15, 19:30 | HOSTI | Restaurace U Pecků A |
Po 29.4.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Santa Dominica |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Bartejs | Vojenské lesy A | 27 |
2. | Tomáš Kounovský | Smutný potapěči | 27 |
3. | Stanislav Mařík | Santa Dominica | 21 |
4. | Jiří Žalud | Smutný potapěči | 13 |
5. | Roman Letko | Torpedo Cannabis | 12 |
6. | Aleš Deré | Klokan Brightbox club | 12 |
7. | Adam Kučera | Sparta Pankrác | 11 |
8. | Petr Dedek | Smutný potapěči | 10 |
9. | Ivan Hašek | Klokan club A | 10 |
10. | Václav Socher | Flyers Jinonice FC | 9 |
11. | Martin Dlouhý | Vojenské lesy A | 9 |
12. | Josef Marc | Bulánci | 9 |
13. | Josef Bazal | Saens 1.FC A | 9 |
14. | Josef Hrodek | Boomers | 8 |
15. | Michal Holeček | Vojenské lesy A | 8 |
16. | Michal Uhlíř | Santa Dominica | 8 |
17. | Jan Bezděk | Trops 1.SK | 7 |
18. | Jan Horák | Akta-Devils of Zderaz | 7 |
19. | Nikola Štochl | Santa Dominica | 7 |
20. | Ivan Faitl | Restaurace U Pecků A | 7 |