11. Klokan Perón club A 11 1 3 7 32:60 5

Čt 18.4.13 17:00 ARIT Suchdol sabres B Dromedarians Praha   (HL6F)
Čt 18.4.13 18:15 ARIT Endoprotéza AGČV/Ajax   (SVL1A)
Čt 18.4.13 19:30 ARIT Flamengo FC SUP Valník   (SVL2A)
Čt 6.6.13 18:15 MIKU2 Queen´s park club VET Inter Lotyšák VET A   (VL2B)
Čt 6.6.13 19:30 MIKU2 CFG Suchdol Sebranka FC B   (HL8H)
Čt 6.6.13 20:45 MIKU2 Druhá fáze Repeťáci Praha   (HL7F)

24. 6. 13 19:30 MIKU4 MJSH Team A Trops 1.SK 11. 6:12 (1:7)
Utkání bylo kontumováno ve prospěch Trops pro nepovolený start dvou hráčů z B týmu MJSH, STDK však ponechala v platnosti výsledek dosažený na hřišti. Jiří Zikeš, Josef Kuneš
MJSH Team A Trops 1.SK
Sergey Arshanov – Stanislav Boicenco, Oleksiy Karabynosh, Vitalij Kravcov, Valeriy Kuznetsov, Oleh Lohoyda vs Filip Bartek – Jan Bezděk, Vasil Boev, Josef Marc, Jaroslav Procházka, Filip Umanec
29., 33., 37., 39., 51. Josef Marc
12. 6. 13 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A MJSH Team A 10. 6:0 (2:2)
Utkání výborné úrovně, kde Saens rozhodli v závěru. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Saens pro start hráče v trestu v dresu MJSH Teamu. Slavomír Voženílek, Tomáš Jakl
Saens 1.FC A MJSH Team A
Pavel Strazzer – Jan Chaloupka, Štěpán Holý, Patrik Jandus, Jakub Němec, Václav Pohl, Petr Strazzer, Miroslav Weiner vs Jakub Kovář – Pavel Belov, Stanislav Boicenco, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Maryan Lesyk, Timur Nessipbayev, Martin Novák, Vasyl Rui, Vasyl Tkach
2., 47., 57. Jan Chaloupka
27., 37. Václav Pohl
50. Petr Strazzer
1., 35. Vasyl Rui
20., 53. Pavel Belov
3. 6. 13 20:15 ZABEH MJSH Team A Klokan Perón club A 9. 10:3 (6:3)
V utkání dvou sestupujících týmů se zrodil poměrně jednoznačný výsledek. Trnka
MJSH Team A Klokan Perón club A
Pavel Belov – Jan Bauer, Stanislav Boicenco, Serhiy Hrechko, Yaroslav Kuschchak, Maryan Lesyk, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Martin Novák vs Tomáš Manhart – Ivan Hašek, Tomáš Klupsa, Lukáš Kučera, Petr Kujal, Roman Letko, Jan Pohnán
23., 26., 50. Ivan Hašek
27. 5. 13 20:15 ZABEH Boston HS MJSH Team A 8. 5:4 (0:2)
Hosté v utkání jasně dominovali a svého soupeře až do 44 minuty téměř k ničemu nepustili. Za stavu 0:4 však zcela nepochopitelně přestali hosté bránit a to se jim hrubě nevyplatilo, protože domácí během 8 minut vyrovnali a v 60´min. dokonali parádní obrat!!! Kohout, Pavlíček
Boston HS MJSH Team A
Jan Pospíšil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Stanislav Boicenco – Pavel Belov, Serhiy Hrechko, Yaroslav Kuschchak, Valeriy Kuznetsov, Maryan Lesyk, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev
38. Tymur Matsiyevych
20. 5. 13 20:15 ZABEH MJSH Team A Akta - rez 7. 0:0 (0:0)
utkání hrané ve vysokém tempu po celý zápas. Domácí měli mírně navrch, ale stějně jako Akta naráželi na břevna a tyče, případně na vynikajícího gólmana hostů. Kohout
MJSH Team A Akta - rez
Stanislav Boicenco – Pavel Belov, Cyril Golovko, Serhiy Hrechko, Yaroslav Kuschchak, Valeriy Kuznetsov, Maryan Lesyk, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Vasyl Rui vs Valentin Cartier – Petr Farář, Jiří Hanáček, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jakub Slezáček, Jan Švarc, Martin Toupal
59 Vasyl Rui 59. Jakub Slezáček
6. 5. 13 20:00 TEMPO Smutný potapěči MJSH Team A 6. 6:6 (3:1)
Chvíli po 1.půli se zdálo, že je po zápase, ale během několika minut hosté čtyřmi brankami skóre otočili. V hektickém závěru byli domácí ještě rádi za remízový výsledek.
Smutný potapěči MJSH Team A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Maryan Lesyk – Pavel Belov, Stanislav Boicenco, Serhiy Hrechko, Yaroslav Kuschchak, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Vasyl Rui
57. Tymur Matsiyevych
29. 4. 13 20:15 ZABEH MJSH Team A Erko Kbely 5. 3:5 (2:3)
Začátek utkání patřil domácím, kteří vedli 2:0. Pak hosté přidali a podařilo se jim během 10 minut výsledek obrátit. Ve 2.poločase bylo lepším mužstvem Erko a po zásluze zvítězilo. Pavel Svoboda
MJSH Team A Erko Kbely
Pavel Belov – Stanislav Boicenco, Serhiy Hrechko, Yaroslav Kuschchak, Valeriy Kuznetsov, Maryan Lesyk, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Vasyl Rui vs Jiří Kaiser – Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Adam Kučera, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Michael Leibl, Samuel Valenta
4., 40. Valeriy Kuznetsov
14. Stanislav Boicenco
17. Michael Leibl
20. Adam Kučera
27. Tomáš Chlumecký
51., 54. Jan Horák
22. 4. 13 20:15 P1 Santa Dominica MJSH Team A 4. 4:1 (2:1)
Vyrovnané utkání s větší gólovou  efektivitou domácích. Daniel Neuberg, Daniel Neuberg
Santa Dominica MJSH Team A
Alexander Károlyi – Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Pavel Belov – Stanislav Boicenco, Serhiy Hrechko, Yaroslav Kuschchak, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Martin Novák, Vasyl Rui
13., 30. Stanislav Kodr
31. Stanislav Mařík
41. Martin Tryml
16. 4. 13 20:45 MIKU4 MJSH Team A Rowdies HFC 3. 1:2 (0:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů.
MJSH Team A Rowdies HFC
Maryan Lesyk – Pavel Belov, Stanislav Boicenco, Serhiy Hrechko, Yaroslav Kuschchak, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Vasyl Rui vs Mário Vozár – Martin Dlouhý, Michal Holeček, Jan Horáček, Tomáš Kočí , Jan Kosina, Richard Peer, Václav Socher, Tomáš Voráček
52. Stanislav Boicenco 44., 54. Martin Dlouhý
8. 4. 13 19:00 ZABEH Úterní hosté Ski FC A MJSH Team A 2. 6:4 (2:2)
Nesmírně vyrovnaný zápas, šance se střídali na obou stranách. Úterní hosté  měli lepší efektivitu v zakončení. Symon
Úterní hosté Ski FC A MJSH Team A
Roman Slavík – Petr Bartejs, Marek Chrobák, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Michal Rada, Petr Seidel, Michal Voldřich vs Maryan Lesyk – Pavel Belov, Stanislav Boicenco, Serhiy Hrechko, Yaroslav Kuschchak, Valeriy Kuznetsov, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Vasyl Rui
4., 7., 34., 42., 49. Petr Bartejs
60. Marek Chrobák
3., 40. Timur Nessipbayev
12. Oleh Lohoyda
58. Serhiy Hrechko
25. 3. 13 20:15 ZABEH Restaurace U Pecků A MJSH Team A 1. 10:2 (4:2)
Domácí hráli lépe takticky, hosté měli dost průchozí obranu. Čapla
Restaurace U Pecků A MJSH Team A
Karel Tureček – Jiří Allram, František Jakubec, Jiří Novák, Jan Petržílka, Zdeněk Turek, Aleš Vašíček, Lukáš Zelenka vs Pavel Belov – Stanislav Boicenco, Serhiy Hrechko, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev