11. Klokan Perón club A 11 1 3 7 32:60 5

Po 8.4.13 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Endoprotéza   (SVL1A)
Po 8.4.13 18:15 ARIT Defect Ekonom WT VET   (VL1A)
Út 23.4.13 18:15 HOSTI Benda 1964 OFC SUP Nic Moc Boys SUP   (SVL3B)
Út 23.4.13 19:30 HOSTI Trenhos Pražské Peklo   (HL7C)
Út 14.5.13 19:30 DEKAN Felix club super Nic Moc Boys SUP   (SVL3B)
Út 14.5.13 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Kovárna PC   (HL7C)

24. 6. 13 19:30 ZABEH Restaurace U Pecků A Úterní hosté Ski FC A 11. 2:2 (0:1)
Rychlé utkání, kdy hosté neproměnili řadu šancí, skončilo na mokrém terénu remízou 2:2. Pavel Kohout, Josef Kubr
Restaurace U Pecků A Úterní hosté Ski FC A
Karel Tureček – David Bozděch, Ivan Faitl, David Frič, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Michal Parys, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Michal Votava vs Roman Slavík – Petr Bartejs, Marek Chrobák, Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Tomáš Fitzel, Jakub Hejret, Jan Jílek, Jan Mikeš, Petr Seidel, Michal Voldřich, Lukáš Zahradník
33. Jan Kahuda
39. David Frič
49 Michal Votava 8. Petr Seidel
33. Marek Chrobák
10. 6. 13 19:00 P1 Trops 1.SK Restaurace U Pecků A 10. 1:8 (0:3)
Jednoznačné utkání, které ovlivnil počet hráčů Trops. Hosté si s chutí zastříleli a přesvědčivě vyhráli. Lukáš Dufek, Jiří Ptáček
Trops 1.SK Restaurace U Pecků A
Jan Severa – Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Josef Marc, Jaroslav Procházka, Filip Umanec vs Karel Tureček – David Bozděch, Ivan Faitl, David Frič, František Jakubec, Petr Kovařík, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Michal Votava, Lukáš Zelenka
56. Jaroslav Procházka 2., 40. Ivan Faitl
20. Lukáš Zelenka
25. David Bozděch
32. František Jakubec
37., 55. Jakub Slunéčko
48. Petr Kovařík
5. 6. 13 19:30 MIKU1 Restaurace U Pecků A Saens 1.FC A 9. 7:1 (5:0)
Domácí kralovali hlavně v první půli, kdy zápas rozhodli. Jambor
Restaurace U Pecků A Saens 1.FC A
Karel Tureček – David Bozděch, Ivan Faitl, David Frič, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jiří Novák, Michal Parys, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Aleš Vašíček vs Pavel Strazzer – František Bureš, Marek Čepelák, Ondřej Herc, Štěpán Holý, Patrik Jandus, Jakub Němec, Václav Pohl, Václav Prošek, Miroslav Weiner
45. Václav Prošek
27. 5. 13 20:45 MIKU1 Klokan Perón club A Restaurace U Pecků A 8. 3:1 (2:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Stránský
Klokan Perón club A Restaurace U Pecků A
Tomáš Bezstarosti – Ivan Hašek, Lukáš Kučera, Petr Kujal, Roman Letko, Tomáš Manhart, Jan Pohnán vs Karel Tureček – David Bozděch, David Frič, František Jakubec, Petr Kovařík, Jiří Novák, Michal Parys, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Aleš Vašíček
26., 27. Ivan Hašek
59. Roman Letko
52 Tomáš Bezstarosti 46. David Bozděch
20. 5. 13 19:00 P3 Restaurace U Pecků A Boston HS 7. 5:1 (4:0)
Peckovi do půle rozhodli 4 góly, nejhezčí dal Aleš na 2:0 po samostatné akci, druhá půle se hrála za mírné převahy Bostonu, ale vítěz už byl jasný. Smetana, Hošek
Restaurace U Pecků A Boston HS
Karel Tureček – Ivan Faitl, David Frič, František Jakubec, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, Aleš Vašíček vs Jan Pospíšil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald
15., 51. Ivan Faitl
21. Aleš Vašíček
26. Jiří Novák
29. Jan Kahuda
34. Aleš Deré
6. 5. 13 20:45 MIKU3 Akta - rez Restaurace U Pecků A 6. 2:6 (0:4)
Domácí byli asi prvních 15minut myšlenkami ještě v šatně a hosté toho maximálně využili. Poté se hra vyrovnala a do šancí se dostávali i domácí. Druhá půle se odehrávala v útočném pojetí a už se moc nebránilo. Klail, Solich
Akta - rez Restaurace U Pecků A
Marek Valášek – Petr Farář, Jiří Hanáček, Jakub Klír, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal vs Karel Tureček – David Frič, František Jakubec, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jiří Novák, Michal Parys, Jakub Slunéčko, Aleš Vašíček
48. Jakub Klír
59. Jakub Mrhal
5., 47. Aleš Vašíček
5. David Frič
9., 12. Jakub Slunéčko
44. Jiří Novák
29. 4. 13 20:00 TEMPO Restaurace U Pecků A Smutný potapěči 5. 4:3 (2:2)
Hosté se prosadili v první šanci ve 3.minutě. Hrál se rychlý vyrovnaný fotbal, ve kterém si hosté vypracovali více šancí, ale vynikajícího gólmana domácích dokázali překonat pouze dvakrát. Domácí v závěru poločasu přidali na obrátkách a dokázali vyrovnat na 2:2. Ve vyrovnaném 2.poločase šli hosté opět do vedení, ale domácí ihned po rozehrání vyrovnali. Zápasu by asi slušela remíza, ale 3 minuty před koncem si Frič nádherně narazil míč a nechytatelně skóroval na 4:3. Karel Kahovec, Karel Kahovec
Restaurace U Pecků A Smutný potapěči
Karel Tureček – David Frič, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, František Přibyl, Aleš Vašíček, Michal Votava vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
24., 33. Aleš Vašíček
27., 57. David Frič
3. Tomáš Kounovský
22. Jiří Žalud
33. Jiří Trunečka
22. 4. 13 19:15 ZAK Erko Kbely Restaurace U Pecků A 4. 0:4 (0:0)
V prvním poločase toho k vidění moc nebylo. Ve druhé půli jasně lepší hosté, kteří zaslouženě vyhráli.
Erko Kbely Restaurace U Pecků A
Jiří Kaiser – Jakub Březina, Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Adam Kučera, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Michael Leibl, Samuel Valenta vs Karel Tureček – Ivan Faitl, František Jakubec, Jan Kahuda, Jiří Novák, Michal Parys, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko
34. Michal Parys
51. Jan Kahuda
54. František Jakubec
60. Jakub Slunéčko
15. 4. 13 20:15 P1 Restaurace U Pecků A Santa Dominica 3. 0:4 (0:2)
Vyrovnaná, rychlá, tvrdá hra s řadou šancí a atraktivním nábojem. Obě strany podaly kvalitní výkon, ale štěstí bylo na straně vítězného týmu. Dvěmi krásnými akcemi se dostali do vedení a náskok si po celou dobu utkání, převážně díky vynikajícímu výkonu brankáře, udrželi. Marek Mašita, Martin Mašita
Restaurace U Pecků A Santa Dominica
Karel Tureček – Ivan Faitl, František Jakubec, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jiří Novák, Michal Parys, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Zdeněk Turek, Aleš Vašíček vs Alexander Károlyi – Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Zukal
22 Petr Kovařík 8., 17., 57. Stanislav Mařík
58. Martin Tryml
9. 4. 13 20:45 MIKU3 Rowdies HFC Restaurace U Pecků A 2. 2:3 (1:1)
Ve vyrovnaném zápase tahali Rowdies většinou za kratší konec provazu a když se jim podařilo zaslouženě srovnat skóre, svou nepozorností hned po rozehrávce nakonec nechali výhru Restauraci u Pecků. Tomáš Kvapil, Jan Vosátka
Rowdies HFC Restaurace U Pecků A
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Jan Horáček, Jan Kosina, Jiří Novotný, Richard Peer, Václav Socher, Václav Spal, Tomáš Voráček vs Karel Tureček – Ivan Faitl, Petr Kovařík, Jiří Novák, Michal Parys, Jakub Slunéčko, Aleš Vašíček, Michal Votava, Lukáš Zelenka
26., 55. Jan Kosina 17. Ivan Faitl
33. Michal Parys
56. Michal Votava
24. Petr Kovařík
25. 3. 13 20:15 ZABEH Restaurace U Pecků A MJSH Team A 1. 10:2 (4:2)
Domácí hráli lépe takticky, hosté měli dost průchozí obranu. Čapla
Restaurace U Pecků A MJSH Team A
Karel Tureček – Jiří Allram, František Jakubec, Jiří Novák, Jan Petržílka, Zdeněk Turek, Aleš Vašíček, Lukáš Zelenka vs Pavel Belov – Stanislav Boicenco, Serhiy Hrechko, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev