St 25.11.15 18:00 STER2 Pneuservis-Bartoušek Inter Bubeneč   (HL5D)
St 25.11.15 19:15 STER2 Mystique Dynamo CF Ďáblice FK   (HL4C)
St 25.11.15 20:30 STER2 Le Jardin Credit Praha FC   (HL7E)

24. 11. 15 19:30 BECH Nova LFC B Admira 97 11. 2:2 (0:0)
Jiří Landa – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jan Kroj, Petr Mikula, Vojtěch Procházka, Jan Uhlíř ml. vs Tomáš Podval – Jiří Capil, Kamil Hajšman, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka, Martin Vondra
55. Jan Uhlíř ml.
42., 44. Petr Sinke
9. 11. 15 20:45 BECH Admira 97 Malešice 1.FC 10. 6:0 k.
2. 11. 15 20:45 BECH Admira 97 Viktoria Bítovská A 9. 3:1 (2:0)
Admira vyhrála zaslouženě první půli 2:0 a když dala v polovině druhé části na 3:0 nebylo o vítězství pochyb. Procházka ve 46. minutě upravil skóre jen kosmeticky. Utkání bylo bez hráčských individualit, ale vítězství Admiry bylo zasloužené.
Admira 97 Viktoria Bítovská A
Tomáš Podval – Jiří Capil, Kamil Hajšman, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Jakub Vomáčka, Martin Vondra vs Marek Šoman – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Marek Königsmark, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec
7. Jan Kratochvíl
12. Petr Sinke
42. Jan Kafka
46. Miroslav Procházka
19. 10. 15 20:45 BECH HNK Praha FC Admira 97 8. 5:3 (0:3)
Zápas dvou odlišných poločasů. Hosté ovládli první půlku a zaslouženě jí vyhráli 3:0. Domácí se ale nevzdali a po přestávce zápas otočili ve svůj prospěch. Brhel, Košťál
HNK Praha FC Admira 97
Václav Felgr – Vladimír Fišar, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner vs Kamil Hajšman – Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka
35., 42. Antonín Hráský
38. Pavel Vágner
46., 59. Stanislav Plecitý
2. Petr Sinke
11. Jakub Pohořal
27. Jan Kafka
12. 10. 15 20:45 BECH Admira 97 GK Ohradní A 7. 3:5 (3:2)
Zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli jasně lepší Admira, druhý poločas byl přesně naopak a rozdílový hráč Bambula v dresu GK Ohradní vystřílel zasloužené dva body. Miroslav Weiner, Patrik Jandus
Admira 97 GK Ohradní A
Tomáš Podval – Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka, Martin Vondra vs Martin Borovec – Štěpán Bambula, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jaroslav Prchal, Jan Votýpka
4., 8. Jan Kratochvíl
19. Petr Sinke
13., 25., 46., 52. Štěpán Bambula
45. Martin Javor
5. 10. 15 20:45 LITVI Gambrinus VH Admira 97 6. 2:4 (1:1)
Domácím patřil první poločas, ve druhém zase přidali hosté a přineslo jim to zaslouženou výhru.
Gambrinus VH Admira 97
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Tomáš Podval – Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Václav Krejčí, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka, Martin Vondra
20. Lukáš Novák
55. Jiří Novák
28., 48. Jan Kratochvíl
42., 43. Jan Kafka
30. 9. 15 18:15 BECH Admira 97 Horst 1.FC 5. 8:3 (4:1)
Admira měla herně navrch a připsala si zaslouženě dva body. Voldán, Dufek
Admira 97 Horst 1.FC
Tomáš Podval – Jiří Capil, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Martin Vondra vs Jakub Uxa – Jakub Havlín, Petr Hlavička, Milan Kašpar, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher
45. Zdeněk Uher
21. 9. 15 20:45 BECH Sorry FC Admira 97 4. 1:3 (0:2)
Utkání plné osobních soubojů, kombinací a střeleckých zakončení. Hostům z toho vyšlo víc, a proto vyhráli.
Sorry FC Admira 97
Pavel Škirda – Josef Antoš, Pavel Kulík, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Jakub Sochor, Vilém Svoboda, Petr Vtípil vs Tomáš Podval – Jiří Capil, Jan Kafka, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka
34. Petr Vtípil 11., 27. Jan Kafka
51. Jiří Capil
14. 9. 15 20:45 BECH Admira 97 Concur 1.FC 3. 3:4 (1:1)
První poločas byl vcelku vyrovnaný. Ve druhé půli si hosté vytvořili tříbrankový náskok a zdálo se, že jednoznačně vyhrají. Domácí to však nezabalili a v závěru dokázali snížit na rozdíl jediné branky, na vyrovnání jim však nezbyl čas. Jan Falc, Jan Falc
Admira 97 Concur 1.FC
Tomáš Podval – Kamil Hajšman, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Václav Krejčí, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka, Martin Vondra vs Tomáš LucovičDave Bhoyroo, Ivan Chaushev, David Diaz, Filip Kabátek, Jorge Olleros, Yury Pratasenia, Andrei Ramantsou, Daniel Ramet Barea
3., 59. Jan Kafka
59. Jan Kratochvíl
7. Andrei Ramantsou
37., 54. Jorge Olleros
38. David Diaz
7. 9. 15 20:45 BECH Real Sharks Admira 97 2. 0:4 (0:2)
Utkání odpovídající sedmé lize. Karel Rochl, Daniel Reiter
Real Sharks Admira 97
Jakub Slováček – Jaroslav Kotrisz, Jiří Křemen, František Kříž, Lukáš Matoušek, Michal Mrovčák, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča vs Tomáš Podval – Kamil Hajšman, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Václav Krejčí, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka, Martin Vondra
7., 17., 34. Jan Kratochvíl
55. Petr Sinke
31. 8. 15 20:45 BECH Admira 97 Pigs FC 1. 1:2 (1:1)
Hosté měli více šanci a skóre dokázali otočit ve svůj prospěch. Klail, Malý
Admira 97 Pigs FC
Tomáš Podval – Kamil Hajšman, Jan Kratochvíl, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka vs Michael Štěpánek – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Theodor Šamalík, Miroslav Slivenecký, Petr Štěpánek, Martin Strejček, Václav Svatoch, Jiří Veškrna